Showing 1 to 100 of 602 results
Race Number First Name Surname Gender Gender Position Category Category Position Club Team Gun Time Overall Position Chip Time Chip Position YouTube
671 Ollie Thorogood Male 1 MSEN 1 SOUTH WEST ROAD RUNNERS 00:34:43 1 00:34:43 1
353 Rob Johnson Male 2 MV40 1 ABERYSTWYTH AC 00:34:55 2 00:34:55 2
611 Owain Schiavone Male 3 MSEN 2 ABERYSTWYTH AC TÎM CAE MELYN 00:35:11 3 00:35:11 3
424 Dylan Lewis Male 4 MSEN 3 SARN HELEN CLUB 00:35:12 4 00:35:12 4
410 Edward Land Male 5 MSEN 4 ABERYSTWYTH AC 00:35:21 5 00:35:21 5
311 Mark Horsman Male 6 MV40 2 CARDIGAN RC 00:35:28 6 00:35:28 6
475 Phil Morris Male 7 MV40 3 BRECON AC 00:35:37 7 00:35:37 7
746 Gethin Holland Male 8 MSEN 5 ABERYSTWYTH AC LLYFRGELL GEN 00:35:53 8 00:35:53 8
97 Jamie Crawford Male 9 MSEN 6 00:36:10 9 00:36:08 9
69 Kenneth Caulkett Male 10 MSEN 7 SARN HELEN CLUB 00:36:13 10 00:36:12 10
186 Ian Evans Male 11 MSEN 8 ABERYSTWYTH AC LLYFRGELL GEN 00:36:20 11 00:36:19 11
422 Sam Lesley Male 12 MSEN 9 GUERNSEY ISLAND AAC 00:36:23 12 00:36:21 12
364 David Jones Male 13 MSEN 10 CARMARTHEN DISTRICT HARRIERS 00:36:27 13 00:36:27 13
252 Edward Gronbech Male 14 MU20 1 RADLEY AC 00:36:37 14 00:36:36 14
267 Rhys Harries Male 15 MSEN 11 WEST COAST TRIATHLON 00:36:50 15 00:36:50 16
524 Edward Hatfield Male 16 MSEN 12 00:36:51 16 00:36:49 15
161 David Dwyer Male 17 MV40 4 00:36:53 17 00:36:52 17
72 Shelley Childs Male 18 MV45 1 ABERYSTWYTH AC 00:37:20 18 00:37:19 18
1 Llyr Ab Einion Male 19 MSEN 13 ABERYSTWYTH AC 00:37:32 19 00:37:30 19
133 Geraint Rhys Davies Male 20 MSEN 14 EMLYN RUNNERS 00:37:45 20 00:37:43 20
182 Euros Evans Male 21 MU20 2 MEIRIONYDD RUNNING CLUB 00:37:46 21 00:37:46 21
28 Norman Biggs Male 22 MV45 2 ABERYSTWYTH AC 00:37:53 22 00:37:52 22
418 Ben Lee Male 23 MU20 3 CARDIFF AAC 00:38:06 23 00:38:05 23
659 Owain Thomas Male 24 MV50 1 00:38:17 24 00:38:15 24
701 Mark Whitehead Male 25 MV40 5 TÎM ABER 00:38:25 25 00:38:23 25
543 Glyn Price Male 26 MV50 2 SARN HELEN CLUB 00:38:34 26 00:38:34 26
630 Jordan Stait Male 27 MSEN 15 ABERYSTWYTH UNIVERSITY HARRIER 00:38:42 27 00:38:41 27
226 Carol Glover Female 1 FSEN 1 00:38:45 28 00:38:42 28
530 Balazs Pinter Male 28 MV45 3 ABERYSTWYTH AC 00:38:52 29 00:38:48 29
461 Edrian Monk Male 29 MSEN 16 WEST COAST TRIATHLON 00:38:52 30 00:38:51 30
204 Patrick Finney Male 30 MV50 3 ABERYSTWYTH AC TÎM ABER 00:38:57 31 00:38:55 31
100 Frida Cronqvist Female 2 FSEN 2 ABERYSTWYTH UNIVERSITY HARRIER 00:39:04 32 00:39:01 33
162 George Eadon Male 31 MSEN 17 SARN HELEN CLUB 00:39:08 33 00:39:07 35
298 Kieran Holland Male 32 MSEN 18 ABERYSTWYTH UNIVERSITY HARRIER 00:39:09 34 00:39:07 34
694 Jack Westwood Male 33 MU20 4 00:39:10 35 00:39:01 32
7 Rhodri Ap Dyfrig Male 34 MV40 6 00:39:21 36 00:39:17 36
140 Mike Davies Male 35 MV45 4 SARN HELEN CLUB 00:39:24 37 00:39:23 38
130 Gareth Davies Male 36 MV50 4 00:39:24 38 00:39:20 37
389 Richard Jones Male 37 MV55 1 SHREWSBURY AC 00:39:25 39 00:39:25 40
754 Huw Jones Male 38 MSEN 19 00:39:27 40 00:39:24 39
274 Adrian Harvey Male 39 MSEN 20 TÎM ABER 00:39:39 41 00:39:39 41
588 Owen Roberts-Young Male 40 MSEN 21 00:39:41 42 00:39:40 42
221 Marc George Male 41 MSEN 22 00:39:46 43 00:39:45 43
539 Gethin Powell Male 42 MSEN 23 PONTYPRIDD (ROADENTS) AC 00:39:48 44 00:39:48 44
652 Barry Thomas Male 43 MV40 7 00:39:51 45 00:39:48 45
581 David Roberts Male 44 MV40 8 00:40:12 46 00:40:10 46
155 Matt Dixon Male 45 MSEN 24 00:40:29 47 00:40:25 47
740 Osian Wyn Male 46 MSEN 25 ABERYSTWYTH AC 00:40:39 48 00:40:38 48
211 Paul Francis Male 47 MV45 5 CAERPHILLY RC 00:40:40 49 00:40:39 49
347 Rhys Jeremiah Male 48 MSEN 26 00:41:05 50 00:40:59 51
471 Tomos Morgans Male 49 MU20 5 SARN HELEN CLUB 00:41:05 51 00:40:59 50
232 Gavin Goodwin Male 50 MV40 9 00:41:22 52 00:41:16 52
472 Donna Morris Female 3 FV35 1 BRECON AC 00:41:24 53 00:41:24 53
525 Carl Fellows Male 51 MSEN 27 CAERPHILLY RC 00:41:34 54 00:41:32 54
181 Eilir Evans Male 52 MV40 10 SARN HELEN CLUB LLYFRGELL GEN 00:41:43 55 00:41:41 56
528 James Pickering Male 53 MSEN 28 LICHFIELD RC 00:41:46 56 00:41:40 55
440 Catherine Marks Female 4 FV35 2 00:41:51 57 00:41:48 57
441 André Marsh Male 54 MV50 5 INTRTRI 00:41:58 58 00:41:55 58
119 Caryl Davies Female 5 FSEN 3 SARN HELEN CLUB 00:42:04 59 00:42:03 61
123 Dafydd Davies Male 55 MSEN 29 00:42:04 60 00:41:59 59
647 Gary Thapa Male 56 MV45 6 CERIST TRIATHLON CLUB 00:42:11 61 00:42:00 60
494 Steve Ouseley Male 57 MV40 11 PEMBROKESHIRE HARRIERS AAC 00:42:14 62 00:42:09 62
244 Gafin Griffiths Male 58 MSEN 30 LES CROUPIERS RC 00:42:16 63 00:42:12 63
586 Tomos Roberts Male 59 MSEN 31 LLYFRGELL GEN 00:42:18 64 00:42:17 64
623 Damian Sidnell Male 60 MV55 2 ABERYSTWYTH AC 00:42:32 65 00:42:30 66
397 Rhiannon Kamink Female 6 FU20 1 ABERYSTWYTH UNIVERSITY HARRIER 00:42:33 66 00:42:23 65
246 Hugh Griffiths Male 61 MV45 7 00:42:46 67 00:42:43 67
11 Isaac Ayres Male 62 MU20 6 00:42:58 68 00:42:55 69
668 Daniel Thorogood Male 63 MV55 3 ABERYSTWYTH AC 00:43:02 69 00:42:55 68
631 Angharad Starr Female 7 FV35 3 ABERYSTWYTH AC 00:43:06 70 00:43:04 70
607 Rob Saunders Male 64 MSEN 32 BUILTH & DISTRICT RUNNING CLUB 00:43:21 71 00:43:12 71
388 Rhodri Jones Male 65 MSEN 33 00:43:23 72 00:43:16 72
400 Joanne Rees Female 8 FV40 1 RHAYADER DISTRICT AAC 00:43:33 73 00:43:31 73
323 Marc Hughes Male 66 MV50 6 00:43:43 74 00:43:39 75
189 Jenny Evans Female 9 FV35 4 MALDWYN H 00:43:53 75 00:43:34 74
387 Paul Jones Male 67 MV40 12 00:44:01 76 00:43:49 77
178 Clive Evans Male 68 MV50 7 CARDIGAN RC 00:44:06 77 00:43:57 78
287 Andrzej Kowalczyk Male 69 MSEN 34 00:44:08 78 00:43:43 76
257 Laura Guillaume Female 10 FV35 5 ABERYSTWYTH AC 00:44:11 79 00:44:07 80
653 Catrin Thomas Female 11 FV40 2 00:44:22 80 00:44:13 82
265 Rhys Gardiner Male 70 MSEN 35 00:44:24 81 00:44:13 83
49 Guto Brosschot Male 71 MSEN 36 00:44:25 82 00:44:06 79
727 Paul Williams Male 72 MV50 8 00:44:27 83 00:44:26 85
579 Eleri Rivers Female 12 FV40 3 SARN HELEN CLUB 00:44:36 84 00:44:31 88
676 Bradley Vaughan Male 73 MSEN 37 00:44:37 85 00:44:26 86
77 Sam Clemmens Male 74 MSEN 38 00:44:40 86 00:44:30 87
151 Jonathan Davis Male 75 MSEN 39 TEAM CEMAIS 00:44:43 87 00:44:12 81
203 Fabiene Findlay Female 13 FSEN 4 00:44:45 88 00:44:40 92
183 Jake Simmons Male 76 MU20 7 00:44:46 89 00:44:36 90
455 David Michael Male 77 MV50 9 LLYFRGELL GEN 00:44:50 90 00:44:32 89
177 Chris Evans Male 78 MV50 10 00:44:51 91 00:44:20 84
469 Ricki Morgan Male 79 MSEN 40 CARDIFF TRIATHLETES 00:44:55 92 00:44:50 94
75 Mathew Clarke Male 80 MSEN 41 TAI CEREDIGION 00:44:59 93 00:44:41 93
476 Menna Evans Female 14 FV35 6 00:45:02 94 00:44:58 96
83 Robert Coles Male 81 MSEN 42 CAERPHILLY RC 00:45:02 95 00:44:53 95
540 Wyn Powell Male 82 MSEN 43 00:45:07 96 00:45:02 97
159 Luke Dunning Male 83 MV40 13 TEAM CEMAIS 00:45:08 97 00:44:36 91
415 Bob Lauder Male 84 MV55 4 00:45:09 98 00:45:06 100
645 Michael Taylor Male 85 MV55 5 SARN HELEN CLUB 00:45:10 99 00:45:05 98
109 Arthur Dafis Male 86 MV50 11 00:45:17 100 00:45:15 103