Showing 1 to 100 of 805 results
Bib First Name Surname Gen Gen Pos Cat Cat Pos Club Gun Time O/A Pos Chip Time Chip Pos
990 Mark Buckingham Male 1 MO 1 Holmfirth Harriers AC 00:29:56 1 00:29:55 1
189 Matthew Bowser Male 2 MO 2 Lincoln Wellington Athletic Cl 00:29:58 2 00:29:57 2
694 Simon Deakin Male 3 MO 3 Leeds City AC 00:30:04 3 00:30:03 3
1082 Andrew Pearson Male 4 MO 4 Longwood Harriers 00:30:11 4 00:30:10 4
618 Andy Ward Male 5 M40 1 Clowne Road Runners 00:31:02 5 00:31:01 5
602 Dave Archer Male 6 MO 5 Hallamshire Harriers 00:31:49 6 00:31:47 6
809 Gary Dunn Male 7 M40 2 Thirsk & Sowerby Harriers 00:31:50 7 00:31:49 7
520 Michael Williams Male 8 MO 6 Leeds City AC 00:31:59 8 00:31:58 9
661 Jake Rowlands Male 9 MO 7 Holmfirth Harriers AC 00:31:59 9 00:31:56 8
949 Nick Hooker Male 10 MO 8 Leeds City AC 00:32:38 10 00:32:37 10
176 Kristopher Lecher Male 11 MO 9 Kingston upon Hull AC 00:32:43 11 00:32:41 11
1121 Jonny Holt Male 12 MO 10 Trafford AC 00:32:53 12 00:32:52 12
1093 Ben Bennett Male 13 M40 3 Redhill RR 00:33:08 13 00:33:06 13
642 Steven Body Male 14 MO 11 Leeds City AC 00:33:11 14 00:33:09 14
252 Tom Jenkins Male 15 MO 12 Hallamshire Harriers 00:33:17 15 00:33:14 15
194 Ian Nixon Male 16 MO 13 Pudsey & Bramley AC 00:33:18 16 00:33:15 16
1037 John Convery Male 17 M45 1 Bingley Harriers 00:33:20 17 00:33:18 17
700 Simon Millett Male 18 MO 14 Norwich Road Runners 00:33:30 18 00:33:27 18
512 James Raven Male 19 MO 15 Chester-le-street and District 00:33:30 19 00:33:27 19
601 Hatti Dean Female 1 FO 1 Hallamshire Harriers 00:33:31 20 00:33:28 20
776 Gregan Clarkson Male 20 MO 16 Kingston upon Hull AC 00:33:43 21 00:33:41 21
37 Susan Partridge Female 2 FO 2 Leeds City AC 00:33:45 22 00:33:42 22
551 Thomas McKee Male 21 MO 17 Kingston upon Hull AC 00:33:53 23 00:33:51 23
329 Michael Hunt Male 22 MO 18 Trafford AC 00:34:07 24 00:34:03 24
265 Gwilym Thomas Male 23 MO 19 Valley Striders 00:34:19 25 00:34:17 25
204 Daniel Fisher Male 24 MO 20 Valley Striders 00:34:25 26 00:34:21 26
283 Andy May Male 25 MO 21 Abbey Runners 00:34:31 27 00:34:28 27
834 Adam Fozzard Male 26 MO 22 City of Hull 00:34:39 28 00:34:32 28
200 Mark Rushbrook Male 27 MO 23 00:34:39 29 00:34:38 30
440 Julian Rose Male 28 M45 2 Holmfirth Harriers AC 00:34:40 30 00:34:37 29
570 Emma Raven Female 3 FO 3 Chester-le-street and District 00:34:47 31 00:34:41 31
450 Duncan Clark Male 29 M45 3 Abbey Runners 00:34:56 32 00:34:54 32
274 Michael Raynes Male 30 MO 24 York Acorn Running Club 00:34:59 33 00:34:55 33
824 Will Kerr Male 31 MO 25 St Bedes AC 00:35:01 34 00:34:57 35
311 Ryan Barker Male 32 MO 26 Halifax Harriers and AC 00:35:01 35 00:34:56 34
350 Andy Lyons Male 33 M40 4 Kingston upon Hull AC 00:35:08 36 00:35:06 38
342 Ian Whitehouse Male 34 MO 27 Halifax Harriers and AC 00:35:10 37 00:35:05 37
229 Dave Wilby Male 35 MO 28 Ilkley Harriers 00:35:13 38 00:35:06 39
539 Andrew Challenger Male 36 MO 29 00:35:13 39 00:35:03 36
50 Julie Briscoe Female 4 FO 4 Wakefield Harriers 00:35:17 40 00:35:13 40
1006 Darren Hendley Male 37 MO 30 York Knavesmire Harriers 00:35:19 41 00:35:16 42
985 Antony Bradford Male 38 M45 4 Spenborough & District AC 00:35:20 42 00:35:16 41
1021 Julian Hood Male 39 MO 31 00:35:27 43 00:35:25 44
1098 Robert Gray Male 40 M45 5 Wetherby Runners AC 00:35:28 44 00:35:24 43
1102 Lee Storey Male 41 MO 32 Penistone 00:35:35 45 00:35:31 45
808 Ben Beattie Male 42 MO 33 Steel City Striders 00:35:43 46 00:35:39 46
192 Philip Cooper Male 43 MO 34 Steel City Striders 00:35:45 47 00:35:41 48
666 Harry Thorpe Male 44 MO 35 Hallamshire Harriers 00:35:45 48 00:35:40 47
1003 Charles Lines Male 45 M45 6 Bradford Grammar School 00:35:47 49 00:35:46 49
1022 Kirk Haddon Male 46 MO 36 Gateshead Harriers & AC 00:35:52 50 00:35:48 50
848 Graham Gagg Male 47 MO 37 Kingston upon Hull AC 00:35:56 51 00:35:49 51
775 Vaughan Hemy Male 48 M40 5 North Shields Poly 00:35:56 52 00:35:51 53
209 Adam Atkins Male 49 MO 38 Marshall Milton Keynes Athleti 00:35:56 53 00:35:55 54
792 James Clark Male 50 MO 39 Pudsey Pacers 00:36:00 54 00:35:57 55
545 Martin Murray Male 51 M40 6 North York Moors AC 00:36:00 55 00:35:57 56
178 Robbie Whitaker Male 52 MO 40 00:36:03 56 00:35:50 52
199 Matthew Marsh Male 53 MO 41 Pudsey & Bramley AC 00:36:12 57 00:36:09 58
203 Justin Phillips Male 54 MO 42 Ilkley Harriers 00:36:13 58 00:36:08 57
336 Ian Anderson Male 55 MO 43 York Knavesmire Harriers 00:36:30 59 00:36:27 59
1099 Andrew Masterman Male 56 M40 7 Goole Viking 00:36:33 60 00:36:31 61
221 Steve O'Neill Male 57 MO 44 Leeds City AC 00:36:37 61 00:36:28 60
943 Mark Knowles Male 58 MO 45 Keighley & Craven AC 00:36:41 62 00:36:32 62
3 Alexandra Snook Female 5 FO 5 Shildon R&ac 00:36:42 63 00:36:38 66
962 Lukas Lee Male 59 M40 8 Keighley & Craven AC 00:36:43 64 00:36:38 65
225 John Hobbs Male 60 MO 46 00:36:43 65 00:36:36 64
761 Robert Lees Male 61 MO 47 Penistone 00:36:45 66 00:36:40 68
627 Simon Courtney Male 62 MO 48 Stadium Runners 00:36:47 67 00:36:36 63
365 David McGuire Male 63 M40 9 Virgin Active Road Runners 00:36:49 68 00:36:45 69
328 Stuart Carroll Male 64 MO 49 Royton Road Runners 00:36:55 69 00:36:39 67
248 Leon Ricketts Male 65 MO 50 West Yorkshire Police Harriers 00:36:58 70 00:36:55 70
522 Trevor Clough Male 66 M50 1 Leeds City AC 00:37:00 71 00:36:55 71
442 Mark Harris Male 67 M45 7 Rothwell & District Harriers 00:37:05 72 00:37:00 72
217 Alex Rothman Male 68 MO 51 Hallamshire Harriers 00:37:07 73 00:37:03 73
242 Jeremy Ladyman Male 69 MO 52 Valley Striders 00:37:08 74 00:37:04 76
269 Mick Hill Male 70 MO 53 Tipton Harriers 00:37:08 75 00:37:04 74
488 Henry Heavisides Male 71 M55 1 Ilkley Harriers 00:37:09 76 00:37:04 75
63 Melissa Neal Female 6 FO 6 March AC 00:37:11 77 00:37:10 77
262 Damian Wilde Male 72 MO 54 Holmfirth Harriers AC 00:37:23 78 00:37:18 78
170 Joe Goldthorpe Male 73 MO 55 City of Sheffield AC 00:37:24 79 00:37:18 79
181 Daniel Jones Male 74 MO 56 00:37:30 80 00:37:24 81
830 Gerard Skippins Male 75 MO 57 Spenborough & District AC 00:37:31 81 00:37:26 82
598 Steve Darby Male 76 M40 10 00:37:32 82 00:37:30 85
501 David Harpin Male 77 M55 2 Longwood Harriers 00:37:32 83 00:37:23 80
14 Estelle Damant Female 7 FO 7 Ranelagh Harriers 00:37:32 84 00:37:29 83
2 Gemma Hillier Female 8 FO 8 Charnwood AC 00:37:34 85 00:37:30 86
575 Paris Williams Female 9 FO 9 Cardiff Aac 00:37:41 86 00:37:38 88
332 Darren Spencer Male 78 MO 58 00:37:43 87 00:37:29 84
8 Jess Trowbridge Female 10 FO 10 Gateshead Harriers & AC 00:37:44 88 00:37:36 87
128 Yamuna Thiru Female 11 F40 1 Elswick Harriers 00:37:45 89 00:37:39 89
515 Tom Hooper Male 79 MO 59 00:37:49 90 00:37:41 90
185 Jack Holland Male 80 MO 60 00:37:54 91 00:37:46 91
634 Gemma Louise Smith Female 12 FO 11 Kirkstall Harriers 00:37:56 92 00:37:51 94
357 Ian Rosser Male 81 M40 11 Valley Striders 00:38:01 93 00:37:54 95
401 Alex Hallworth Male 82 M40 12 00:38:01 94 00:37:47 93
1086 David Vickers Male 83 M40 13 Scunthorpe & Dist AC 00:38:17 95 00:37:47 92
805 Mark Taylor Male 84 MO 61 00:38:20 96 00:38:13 97
996 Nick Pearce Male 85 M55 3 Ilkley Harriers 00:38:26 97 00:38:13 96
317 Ian Mitchell Male 86 MO 62 00:38:27 98 00:38:20 99
876 Roy Huggins Male 87 M45 8 Valley Striders 00:38:28 99 00:38:24 101
785 Bernard Cassidy Male 88 M50 2 Royton Road Runners 00:38:28 100 00:38:18 98