Showing 1 to 100 of 101 results
Race Number First Name Surname Gender Gender Position Category Category Position Club Gun Time Overall Position Chip Time Chip Position
136 Charlie Sharpe Male 1 MOPEN 1 TIME2RUN EVENTS 03:57:46 1 03:57:45 1
602 Stephen Skates Male 2 MV40 1 PRESTATYN RC 04:00:26 2 04:00:23 2
36 Andrew Carlin Male 3 MOPEN 2 SALE HARRIERS MANCHESTER 04:01:40 3 04:01:38 3
41 Andrea Rowlands Female 1 FV40 1 ERYRI HARRIERS 04:07:57 4 04:07:54 4
604 Simon Edwards Male 4 MV40 2 BUCKLEY RC 04:11:40 5 04:11:32 5
106 John Parkinson Male 5 MV40 3 ERYRI HARRIERS 04:19:57 6 04:19:56 6
90 Francis Edwards Male 6 MOPEN 3 DELAMERE SPARTANS 04:26:21 7 04:26:18 7
137 Leo Loughran Male 7 MOPEN 4 BELLE VUE RACERS 04:31:45 8 04:31:42 8
62 Phil Mole Male 8 MV40 4 04:37:10 9 04:37:04 9
133 Randall Joy-Camacho Male 9 MV40 5 04:39:26 10 04:39:01 10
54 Simon Fox Male 10 MV50 1 WIRRAL AC 04:41:17 11 04:41:12 11
117 Marcin Pilarczyk Male 11 MOPEN 5 ABOVE2000 04:49:01 12 04:48:35 12
68 Emma Marks Female 2 FOPEN 1 ULTRA GREAT BRITAIN 04:50:21 13 04:50:18 13
122 Mike Burke Male 12 MV50 2 04:55:49 14 04:55:44 14
115 James Benson Male 13 MV40 6 04:56:22 15 04:56:13 15
78 Andy Morris Male 14 MV40 7 05:00:52 16 05:00:50 16
119 Ron Edwards Male 15 MV40 8 05:05:13 17 05:05:07 17
95 Chris Moulson Male 16 MV40 9 05:06:30 18 05:06:01 18
108 Peter Clarkson Male 17 MV50 3 05:07:09 19 05:07:07 19
111 Russell Brooks Male 18 MV50 4 RNL FITNESS 05:07:23 20 05:07:15 20
16 Nigel Parr Male 19 MV40 10 DEESTRIDERS RC 05:07:59 21 05:07:55 22
73 Mike Ennis Male 20 MOPEN 6 PENYFFORDD RUN CLUB 05:08:02 22 05:07:49 21
88 Bailey Ewel Female 3 FOPEN 2 PENNY LANE STRIDERS 05:08:39 23 05:08:35 23
102 Jason Vaughan Male 21 MV40 11 05:09:13 24 05:08:56 24
28 Derek Morris Male 22 MV40 12 HELSBY (BICC) RC 05:10:34 25 05:10:16 25
55 Steve Jones Male 23 MOPEN 7 05:11:52 26 05:11:50 27
601 Mark Collins Male 24 MV50 (DOG ASSISTED) 1 05:14:27 27 05:10:49 26
126 Alan Wraight Male 25 MOPEN 8 05:16:05 28 05:15:53 28
17 Ralph Pawling Male 26 MOPEN 9 PENSBY RUNNERS 05:16:49 29 05:16:48 29
34 David Green Male 27 MOPEN 10 PENSBY RUNNERS 05:17:56 30 05:17:47 30
40 Ian Shorrock Male 28 MV40 13 PENSBY RUNNERS 05:17:56 31 05:17:47 31
43 Andrew Sumner Male 29 MV40 14 PENSBY RUNNERS 05:18:47 32 05:18:38 32
10 Keith Billington Male 30 MV40 15 WRECSAM TRI 05:19:46 33 05:19:16 33
121 Stephen Mannings Male 31 MOPEN 11 05:20:03 34 05:19:51 34
33 Rob Brown Male 32 MV40 16 05:24:18 35 05:23:54 35
132 Anne Rosbottom Female 4 FV40 2 WIRRAL AC 05:32:01 36 05:31:46 36
128 Yury Vinkov Male 33 MOPEN 12 05:32:03 37 05:32:00 37
86 John Steenson Male 34 MV40 17 RUNSTRONG 05:34:17 38 05:34:05 38
60 Adam Sumner Male 35 MOPEN 13 05:34:57 39 05:34:37 39
76 Shaun Taylor Male 36 MOPEN 14 05:36:05 40 05:36:01 40
94 Phil Lynn Male 37 MV40 18 05:36:44 41 05:36:15 41
19 Paul Challender Male 38 MV40 19 PENSBY RUNNERS 05:37:26 42 05:37:17 42
116 Katie Benson Female 5 FV40 3 05:42:09 43 05:42:01 43
75 Alexandra Trickett Female 6 FOPEN 3 05:43:57 44 05:43:54 44
38 Richard Gibson Male 39 MV40 20 05:44:22 45 05:44:07 45
39 Steven Gibson Male 40 MV40 21 100 MARATHON CLUB 05:44:33 46 05:44:17 46
87 Peter Hughes Male 41 MV50 5 WREXHAM AAC 05:45:55 47 05:45:50 47
24 Vincent Edwards Male 42 MV40 22 05:49:39 48 05:49:30 48
29 Sallyann Oneil Female 7 FV40 4 05:51:11 49 05:50:52 49
113 Cara Fishburn Female 8 FV50 1 CHESTER TRIATHLON CLUB 05:51:34 50 05:51:16 50
105 Catharine Crossley Female 9 FOPEN 4 MACCLESFIELD HARRIERS AC 05:51:35 51 05:51:19 51
82 Gareth Roberts Male 43 MV40 23 PRESTATYN RC 05:54:22 52 05:53:58 52
129 Paul Chrisp Male 44 MV50 6 DELAMERE SPARTANS 05:56:59 53 05:56:40 53
125 Richard Martin Male 45 MOPEN 15 GLOSSOPDALE HARRIERS 05:58:51 54 05:58:40 54
112 Louise Leatherbarrow Female 10 FV40 5 RNL FITNESS 05:58:59 55 05:58:53 55
124 Matthew Eglin Male 46 MV40 24 05:59:05 56 05:58:55 56
109 Colin Wood Male 47 MV60 1 TIME2RUN EVENTS 06:00:09 57 05:59:45 57
5 Andy Redmond Male 48 MV50 7 HALKYN RUNNERS 06:01:41 58 06:01:23 58
59 Geoff Spencer Male 49 MV40 25 06:02:37 59 06:02:32 62
11 Robert Jones Male 50 MV40 26 WRECSAM TRI 06:04:56 60 06:04:28 63
20 Lee Illingworth Male 51 MOPEN 16 MOHICANS 06:05:10 61 06:04:49 64
72 Sean Britton Male 52 MOPEN 17 MERSEY-TRI 06:05:27 62 06:01:52 59
48 Chris Bowers Male 53 MV40 27 WALLASEY AC 06:05:30 63 06:01:55 60
49 Simon Ward Male 54 MV40 28 WALLASEY AC 06:05:39 64 06:02:03 61
104 George Lees Male 55 MOPEN 18 06:07:21 65 06:07:13 67
74 Jessica Hale Female 11 FOPEN 5 06:07:25 66 06:07:10 66
107 Tomasz Sicinski Male 56 MOPEN 19 06:07:32 67 06:07:07 65
131 Jack Strong Male 57 MOPEN 20 06:07:51 68 06:07:20 68
50 Tina Cartwright Female 12 FV60 1 LUDLOW RUNNERS 06:09:40 69 06:09:18 69
23 John Bassett Male 58 MV50 8 WALLASEY AC 06:10:11 70 06:10:05 70
1 Martyn Chatterley Male 59 MV40 29 06:12:24 71 06:12:15 71
26 Richard Mathias Male 60 MV50 9 06:15:03 72 06:14:42 72
98 David Ward Male 61 MV40 30 RUN KNUTSFORD 06:18:53 73 06:18:39 75
96 Matt Cragg Male 62 MV40 31 06:18:53 74 06:18:39 74
99 Andrew Wall Male 63 MV40 32 06:18:53 75 06:18:39 73
92 Mark Jackson Male 64 MOPEN 21 BURNDEN ROAD RUNNERS 06:24:26 76 06:24:18 76
14 Jonathan Watson Male 65 MV50 10 06:25:00 77 06:24:38 77
65 Roger Barlow Male 66 MV40 33 RUN NESTON 06:26:28 78 06:26:07 78
114 Sarah Jackson Female 13 FV40 6 PENNY LANE STRIDERS 06:26:49 79 06:26:40 79
101 Andy Mumby Male 67 MV50 11 06:33:29 80 06:33:18 81
100 David Cox Male 68 MV50 12 06:33:30 81 06:33:19 82
71 Craig Jackson Male 69 MV40 34 06:33:52 82 06:33:48 83
93 Maksymilian Bojarski Male 70 MV40 (DOG ASSISTED) 1 06:35:00 83 06:31:22 80
57 Mike Kane Male 71 MV40 35 CHESTER TRIATHLON CLUB 06:35:22 84 06:35:09 84
56 Paul Carter Male 72 MV40 36 CHESTER TRIATHLON CLUB 06:35:23 85 06:35:10 85
103 Peter Hammon Male 73 MOPEN 22 06:37:29 86 06:37:01 86
85 Michelle Bird Female 14 FV40 7 LIVERPOOL RC 06:38:56 87 06:38:35 87
70 Stuart Bruce Male 74 MV40 37 THORNTON HOUGH HARRIERS 06:40:20 88 06:39:56 88
135 Daniel Thomas Male 75 MOPEN 23 06:49:40 89 06:49:22 89
9 Adam Carter Male 76 MOPEN 24 06:52:54 90 06:52:29 90
32 Christiane Kloos Female 15 FV40 8 ABERYSTWYTH AC 06:52:54 91 06:52:35 91
130 Kerry Matthews Female 16 FOPEN 6 RUNSTRONG 06:52:54 92 06:52:40 92
7 Anthony Brockway Male 77 MV50 13 WIRRAL AC 07:02:37 93 07:02:20 93
120 Chris Paknik-Riley Male 78 MOPEN 25 UP AND RUNNING 07:16:05 94 07:15:43 94
51 Peter Cartwright Male 79 MV60 2 LUDLOW RUNNERS 07:18:43 95 07:18:20 95
81 Michelle Jones Female 17 FOPEN 7 DELAMERE SPARTANS 07:21:31 96 07:21:12 96
80 Tony Wood Male 80 MOPEN 26 07:24:03 97 07:23:35 97
79 Dan Wood Male 81 MOPEN 27 07:24:04 98 07:23:36 98
69 Keith Wilson Male 82 MV40 38 WIDNES RUNNING CLUB 07:27:52 99 07:27:25 99
61 Jodie Haggerty Female 18 FOPEN 8 GB ULTRAS 07:41:09 100 07:40:48 101