Showing 1 to 100 of 101 results
Race Number First Name Surname Gender Gender Position Category Category Position Club Gun Time Overall Position Chip Time Chip Position
65 Roger Barlow Male 66 MV40 33 RUN NESTON 06:26:28 78 06:26:07 78
23 John Bassett Male 58 MV50 8 WALLASEY AC 06:10:11 70 06:10:05 70
115 James Benson Male 13 MV40 6 04:56:22 15 04:56:13 15
116 Katie Benson Female 5 FV40 3 05:42:09 43 05:42:01 43
10 Keith Billington Male 30 MV40 15 WRECSAM TRI 05:19:46 33 05:19:16 33
85 Michelle Bird Female 14 FV40 7 LIVERPOOL RC 06:38:56 87 06:38:35 87
93 Maksymilian Bojarski Male 70 MV40 (DOG ASSISTED) 1 06:35:00 83 06:31:22 80
48 Chris Bowers Male 53 MV40 27 WALLASEY AC 06:05:30 63 06:01:55 60
72 Sean Britton Male 52 MOPEN 17 MERSEY-TRI 06:05:27 62 06:01:52 59
7 Anthony Brockway Male 77 MV50 13 WIRRAL AC 07:02:37 93 07:02:20 93
111 Russell Brooks Male 18 MV50 4 RNL FITNESS 05:07:23 20 05:07:15 20
33 Rob Brown Male 32 MV40 16 05:24:18 35 05:23:54 35
70 Stuart Bruce Male 74 MV40 37 THORNTON HOUGH HARRIERS 06:40:20 88 06:39:56 88
122 Mike Burke Male 12 MV50 2 04:55:49 14 04:55:44 14
36 Andrew Carlin Male 3 MOPEN 2 SALE HARRIERS MANCHESTER 04:01:40 3 04:01:38 3
56 Paul Carter Male 72 MV40 36 CHESTER TRIATHLON CLUB 06:35:23 85 06:35:10 85
9 Adam Carter Male 76 MOPEN 24 06:52:54 90 06:52:29 90
50 Tina Cartwright Female 12 FV60 1 LUDLOW RUNNERS 06:09:40 69 06:09:18 69
51 Peter Cartwright Male 79 MV60 2 LUDLOW RUNNERS 07:18:43 95 07:18:20 95
19 Paul Challender Male 38 MV40 19 PENSBY RUNNERS 05:37:26 42 05:37:17 42
1 Martyn Chatterley Male 59 MV40 29 06:12:24 71 06:12:15 71
129 Paul Chrisp Male 44 MV50 6 DELAMERE SPARTANS 05:56:59 53 05:56:40 53
108 Peter Clarkson Male 17 MV50 3 05:07:09 19 05:07:07 19
601 Mark Collins Male 24 MV50 (DOG ASSISTED) 1 05:14:27 27 05:10:49 26
100 David Cox Male 68 MV50 12 06:33:30 81 06:33:19 82
96 Matt Cragg Male 62 MV40 31 06:18:53 74 06:18:39 74
105 Catharine Crossley Female 9 FOPEN 4 MACCLESFIELD HARRIERS AC 05:51:35 51 05:51:19 51
604 Simon Edwards Male 4 MV40 2 BUCKLEY RC 04:11:40 5 04:11:32 5
90 Francis Edwards Male 6 MOPEN 3 DELAMERE SPARTANS 04:26:21 7 04:26:18 7
119 Ron Edwards Male 15 MV40 8 05:05:13 17 05:05:07 17
24 Vincent Edwards Male 42 MV40 22 05:49:39 48 05:49:30 48
124 Matthew Eglin Male 46 MV40 24 05:59:05 56 05:58:55 56
73 Mike Ennis Male 20 MOPEN 6 PENYFFORDD RUN CLUB 05:08:02 22 05:07:49 21
88 Bailey Ewel Female 3 FOPEN 2 PENNY LANE STRIDERS 05:08:39 23 05:08:35 23
113 Cara Fishburn Female 8 FV50 1 CHESTER TRIATHLON CLUB 05:51:34 50 05:51:16 50
54 Simon Fox Male 10 MV50 1 WIRRAL AC 04:41:17 11 04:41:12 11
38 Richard Gibson Male 39 MV40 20 05:44:22 45 05:44:07 45
39 Steven Gibson Male 40 MV40 21 100 MARATHON CLUB 05:44:33 46 05:44:17 46
34 David Green Male 27 MOPEN 10 PENSBY RUNNERS 05:17:56 30 05:17:47 30
61 Jodie Haggerty Female 18 FOPEN 8 GB ULTRAS 07:41:09 100 07:40:48 101
74 Jessica Hale Female 11 FOPEN 5 06:07:25 66 06:07:10 66
103 Peter Hammon Male 73 MOPEN 22 06:37:29 86 06:37:01 86
87 Peter Hughes Male 41 MV50 5 WREXHAM AAC 05:45:55 47 05:45:50 47
20 Lee Illingworth Male 51 MOPEN 16 MOHICANS 06:05:10 61 06:04:49 64
92 Mark Jackson Male 64 MOPEN 21 BURNDEN ROAD RUNNERS 06:24:26 76 06:24:18 76
114 Sarah Jackson Female 13 FV40 6 PENNY LANE STRIDERS 06:26:49 79 06:26:40 79
71 Craig Jackson Male 69 MV40 34 06:33:52 82 06:33:48 83
110 Mark Jebb Male 83 MV40 39 07:41:09 101 07:40:46 100
55 Steve Jones Male 23 MOPEN 7 05:11:52 26 05:11:50 27
11 Robert Jones Male 50 MV40 26 WRECSAM TRI 06:04:56 60 06:04:28 63
81 Michelle Jones Female 17 FOPEN 7 DELAMERE SPARTANS 07:21:31 96 07:21:12 96
133 Randall Joy-Camacho Male 9 MV40 5 04:39:26 10 04:39:01 10
57 Mike Kane Male 71 MV40 35 CHESTER TRIATHLON CLUB 06:35:22 84 06:35:09 84
32 Christiane Kloos Female 15 FV40 8 ABERYSTWYTH AC 06:52:54 91 06:52:35 91
112 Louise Leatherbarrow Female 10 FV40 5 RNL FITNESS 05:58:59 55 05:58:53 55
104 George Lees Male 55 MOPEN 18 06:07:21 65 06:07:13 67
137 Leo Loughran Male 7 MOPEN 4 BELLE VUE RACERS 04:31:45 8 04:31:42 8
94 Phil Lynn Male 37 MV40 18 05:36:44 41 05:36:15 41
121 Stephen Mannings Male 31 MOPEN 11 05:20:03 34 05:19:51 34
68 Emma Marks Female 2 FOPEN 1 ULTRA GREAT BRITAIN 04:50:21 13 04:50:18 13
125 Richard Martin Male 45 MOPEN 15 GLOSSOPDALE HARRIERS 05:58:51 54 05:58:40 54
26 Richard Mathias Male 60 MV50 9 06:15:03 72 06:14:42 72
130 Kerry Matthews Female 16 FOPEN 6 RUNSTRONG 06:52:54 92 06:52:40 92
62 Phil Mole Male 8 MV40 4 04:37:10 9 04:37:04 9
78 Andy Morris Male 14 MV40 7 05:00:52 16 05:00:50 16
28 Derek Morris Male 22 MV40 12 HELSBY (BICC) RC 05:10:34 25 05:10:16 25
95 Chris Moulson Male 16 MV40 9 05:06:30 18 05:06:01 18
101 Andy Mumby Male 67 MV50 11 06:33:29 80 06:33:18 81
29 Sallyann Oneil Female 7 FV40 4 05:51:11 49 05:50:52 49
120 Chris Paknik-Riley Male 78 MOPEN 25 UP AND RUNNING 07:16:05 94 07:15:43 94
106 John Parkinson Male 5 MV40 3 ERYRI HARRIERS 04:19:57 6 04:19:56 6
16 Nigel Parr Male 19 MV40 10 DEESTRIDERS RC 05:07:59 21 05:07:55 22
17 Ralph Pawling Male 26 MOPEN 9 PENSBY RUNNERS 05:16:49 29 05:16:48 29
117 Marcin Pilarczyk Male 11 MOPEN 5 ABOVE2000 04:49:01 12 04:48:35 12
5 Andy Redmond Male 48 MV50 7 HALKYN RUNNERS 06:01:41 58 06:01:23 58
82 Gareth Roberts Male 43 MV40 23 PRESTATYN RC 05:54:22 52 05:53:58 52
132 Anne Rosbottom Female 4 FV40 2 WIRRAL AC 05:32:01 36 05:31:46 36
41 Andrea Rowlands Female 1 FV40 1 ERYRI HARRIERS 04:07:57 4 04:07:54 4
136 Charlie Sharpe Male 1 MOPEN 1 TIME2RUN EVENTS 03:57:46 1 03:57:45 1
40 Ian Shorrock Male 28 MV40 13 PENSBY RUNNERS 05:17:56 31 05:17:47 31
107 Tomasz Sicinski Male 56 MOPEN 19 06:07:32 67 06:07:07 65
602 Stephen Skates Male 2 MV40 1 PRESTATYN RC 04:00:26 2 04:00:23 2
59 Geoff Spencer Male 49 MV40 25 06:02:37 59 06:02:32 62
86 John Steenson Male 34 MV40 17 RUNSTRONG 05:34:17 38 05:34:05 38
131 Jack Strong Male 57 MOPEN 20 06:07:51 68 06:07:20 68
43 Andrew Sumner Male 29 MV40 14 PENSBY RUNNERS 05:18:47 32 05:18:38 32
60 Adam Sumner Male 35 MOPEN 13 05:34:57 39 05:34:37 39
76 Shaun Taylor Male 36 MOPEN 14 05:36:05 40 05:36:01 40
135 Daniel Thomas Male 75 MOPEN 23 06:49:40 89 06:49:22 89
75 Alexandra Trickett Female 6 FOPEN 3 05:43:57 44 05:43:54 44
102 Jason Vaughan Male 21 MV40 11 05:09:13 24 05:08:56 24
128 Yury Vinkov Male 33 MOPEN 12 05:32:03 37 05:32:00 37
99 Andrew Wall Male 63 MV40 32 06:18:53 75 06:18:39 73
49 Simon Ward Male 54 MV40 28 WALLASEY AC 06:05:39 64 06:02:03 61
98 David Ward Male 61 MV40 30 RUN KNUTSFORD 06:18:53 73 06:18:39 75
14 Jonathan Watson Male 65 MV50 10 06:25:00 77 06:24:38 77
69 Keith Wilson Male 82 MV40 38 WIDNES RUNNING CLUB 07:27:52 99 07:27:25 99
109 Colin Wood Male 47 MV60 1 TIME2RUN EVENTS 06:00:09 57 05:59:45 57
80 Tony Wood Male 80 MOPEN 26 07:24:03 97 07:23:35 97
79 Dan Wood Male 81 MOPEN 27 07:24:04 98 07:23:36 98