Showing 1 to 73 of 73 results
Race Number First Name Surname Gender Gender Position Category Category Position Club Gun Time Overall Position Chip Time Chip Position
578 Thomas Gardner Male 1 MOPEN 1 00:51:09 1 00:51:09 1
543 Daniel Robb Male 2 MOPEN 2 LONELY GOAT RC 00:51:28 2 00:51:26 2
577 Adam Williams Male 3 MV40 1 BUCKLEY RC 00:51:37 3 00:51:37 3
123 Ursula Moore Female 1 FOPEN 1 PENSBY RUNNERS 00:51:47 4 00:51:46 4
609 Ieuan Joyce Male 4 MV40 2 00:53:25 5 00:53:12 5
567 Nigel Foo Male 5 MV50 1 PENNY LANE STRIDERS 00:53:54 6 00:53:51 6
560 Andy Mclaughlin Male 6 MOPEN 3 00:54:40 7 00:54:28 7
502 Matthew Rutherford Male 7 MOPEN 4 WIRRAL AC 00:55:05 8 00:55:02 8
555 Alastair Gillespie Male 8 MV40 3 00:56:21 9 00:56:14 9
535 Geoff Brierley Male 9 MV40 4 FOCUSED PERFORMANCE 00:57:03 10 00:56:48 10
603 Helen Ashworth Female 2 FOPEN 2 00:57:18 11 00:57:17 11
550 Pawel Sowa Male 10 MV40 5 00:57:30 12 00:57:20 12
568 Charlotte Sanderson-Rigby Female 3 FOPEN 3 PENNY LANE STRIDERS 00:58:30 13 00:58:27 15
575 Richard Smith Male 11 MV60 1 00:59:00 14 00:58:46 16
46 Brendan Walsh Male 12 MV40 6 WHMT 00:59:06 15 00:59:02 17
358 Tracy Pennington Female 4 FV50 1 PENSBY RUNNERS 00:59:17 16 00:59:16 18
514 Dominic Eddleston Male 13 MOPEN 5 01:00:47 17 01:00:41 19
553 Chris Mclaughlin Male 14 MOPEN 6 01:01:39 18 01:01:27 20
532 Colin Lamprey Male 15 MV50 2 PENSBY RUNNERS 01:02:08 19 01:02:03 21
572 Louise Connell Female 5 FOPEN 4 MOSSLEY HILL AC 01:02:10 20 01:02:05 22
547 Jonathan Pratt Male 16 MOPEN 7 01:02:19 21 01:02:16 23
546 Chris Parry Male 17 MV40 7 01:02:20 22 01:02:17 24
580 Helen Kelsall Female 6 FOPEN 5 KIRKBY MILERS 01:02:25 23 01:02:21 25
565 Vicky Woodhead Female 7 FOPEN 6 01:02:47 24 01:02:42 27
571 Paula Robinson Female 8 FV40 1 01:03:02 25 01:02:54 28
574 Kenneth Noble Male 18 MV60 2 LONELY GOAT RC 01:03:34 26 01:03:32 29
573 Danielle Edwards Female 9 FOPEN 7 DELAMERE SPARTANS 01:03:58 27 01:03:54 31
570 Adam Langley Male 19 MOPEN 8 01:04:03 28 01:03:54 30
564 Nina Robinson Female 10 FOPEN 8 01:04:18 29 01:04:17 32
516 Kate Stuthridge Female 11 FOPEN (DOG ASSISTED) 1 MERSEY-TRI 01:05:18 30 00:57:25 13
566 Chris Hinks Male 20 MOPEN 9 01:06:07 31 01:06:02 34
579 Christine Cammillare Female 12 FOPEN (DOG ASSISTED) 2 DEESTRIDERS RC 01:06:23 32 00:58:25 14
544 Tessa Lupton Female 13 FV40 2 VILLAGE ROAD RUNNERS AC 01:06:51 33 01:06:44 35
548 David Haycock Male 21 MV50 3 01:07:53 34 01:07:48 36
545 Paul Rose Male 22 MV40 8 VILLAGE ROAD RUNNERS AC 01:08:31 35 01:08:25 37
519 Hannah White Female 14 FOPEN 9 01:10:01 36 01:09:53 38
581 Sharon Edwards Female 15 FV40 (DOG ASSISTED) 1 01:10:16 37 01:02:24 26
528 Nicky Jackson Female 16 FV40 3 01:10:52 38 01:10:36 39
554 Francis Heath Male 23 MV50 4 01:11:36 39 01:11:29 40
510 Ceri Jones Female 17 FV40 4 01:12:13 40 01:11:58 41
569 Clare Hampson Female 18 FV40 5 01:12:41 41 01:12:36 42
507 Ian Howard Male 24 MV40 9 NORTHWICH RUNNING CLUB 01:13:01 42 01:12:52 43
298 Debbie Rutherford Female 19 FV50 (DOG ASSISTED) 1 ELLESMERE PORT RC 01:13:04 43 01:05:10 33
506 Kay Cottrell Female 20 FV60 1 RUN FREE FELL RUNNERS 01:14:36 44 01:14:34 44
533 Louise Mulhern Female 21 FV50 2 01:15:08 45 01:14:55 45
524 Elizabeth Kensler Female 22 FV40 6 ABERYSTWYTH AC 01:15:19 46 01:15:06 46
541 Kim Farrall Female 23 FOPEN 10 01:16:28 47 01:16:19 48
542 Justine Dench Female 24 FOPEN 11 01:16:29 48 01:16:20 49
503 Eva Brewer Female 25 FV40 7 PRESTATYN RC 01:17:30 49 01:17:28 51
551 Kate Nicholson Female 26 FOPEN 12 01:17:35 50 01:17:24 50
515 Jane Everett Female 27 FV40 8 01:17:48 51 01:17:31 52
521 Sam Bracebridge Female 28 FV50 3 MICHELLE S RUNNING GROUP 01:18:35 52 01:18:24 53
522 Muriel Austin Female 29 FV50 4 01:18:36 53 01:18:26 54
562 Kathryn Fitzpatrick Female 30 FOPEN 13 01:19:36 54 01:19:24 55
509 Adele Challinor Female 31 FV50 (DOG ASSISTED) 2 CANICROSS CLWYD 01:23:07 55 01:15:11 47
536 David Read Male 25 MV40 10 01:24:40 56 01:24:29 56
534 Jeremy Griffin Male 26 MV60 3 01:25:57 57 01:25:54 58
525 Garry Hawkins Male 27 MV50 5 NORTHWICH RUNNING CLUB 01:25:57 58 01:25:50 57
531 Josh Griffin Male 28 MOPEN 10 01:25:57 59 01:25:55 59
526 Joni Roachdown Female 32 FOPEN 14 01:30:19 60 01:30:10 62
527 Catherine Downes Female 33 FV60 2 01:30:20 61 01:30:10 63
504 Antony Dala Male 29 MV50 6 PENSBY RUNNERS 01:30:37 62 01:30:34 64
556 Paula Price Female 34 FV40 9 01:32:25 63 01:32:10 65
557 Johanna Gasson Female 35 FOPEN (DOG ASSISTED) 3 01:35:08 64 01:27:08 60
523 Becky Garnett-Buchma Female 36 FV40 (DOG ASSISTED) 2 01:36:06 65 01:28:10 61
559 Abi Norman Female 37 FV40 10 KINGS HEATH RUNNING CLUB (THE 01:39:12 66 01:38:56 67
539 Jane Webster Female 38 FV40 11 FOCUSED PERFORMANCE 01:39:19 67 01:39:03 68
538 Elaine Shelley Female 39 FV40 12 FOCUSED PERFORMANCE 01:39:21 68 01:39:05 69
540 Fiona Langton Female 40 FV50 5 01:39:22 69 01:39:06 70
576 Helene Belmans Female 41 FOPEN (DOG ASSISTED) 4 01:40:12 70 01:32:15 66
512 Penny Wood Female 42 FV40 13 01:44:54 71 01:44:40 71
563 Michelle Flannery Female 43 FV40 14 01:54:34 72 01:54:22 72
530 Nicki Clews Female 44 FV50 6 BUCKLEY RC 01:54:34 73 01:54:22 73