Showing 1 to 100 of 258 results
Race Number First Name Surname Gender Gender Position Category Category Position Club Summit Stage Position Gun Time Overall Position Chip Time Chip Position YouTube
130 Abi Hall Female 32 FU23 1 WESTBURY HARRIERS 01:28:38 207 02:30:38 201 02:30:21 202
125 Adam Grew Male 50 M40+ 14 TRENTHAM RC 01:08:08 55 01:53:39 52 01:53:17 50
156 Adam Hepburn Male 55 MOPEN 34 01:07:46 53 01:54:57 59 01:54:55 59
216 Adam Mounce Male 175 MOPEN 73 01:27:43 201 02:33:53 212 02:33:42 212
233 Adrian Pearce Male 51 M40+ 15 OGMORE PHOENIX RUNNERS 01:07:26 49 01:53:41 53 01:53:37 53
62 Ainsley Corp Male 122 M40+ 38 01:21:25 166 02:12:48 139 02:12:31 139
111 Alan French Male 135 M60+ 6 RUN FREE FELL RUNNERS 01:21:32 167 02:16:24 155 02:16:08 154
323 Alan Wood Male 152 M40+ 46 LONELY GOAT RC 01:21:04 164 02:20:33 176 02:20:12 176
167 Aled Hughes Male 124 M40+ 39 OGMORE PHOENIX RUNNERS 01:20:57 162 02:13:28 141 02:13:14 141
107 Alexandra Fletcher Female 31 FOPEN 20 ERYRI HARRIERS 01:32:21 226 02:28:00 196 02:27:43 196
195 Alyssa Lloyd Female 49 FOPEN 32 MIKKELLER RUNNING CLUB 01:42:49 248 03:03:03 244 03:02:54 244
78 Andrea Deathridge Female 6 F40+ 4 01:11:33 87 01:58:40 76 01:58:26 75
250 Andrew Reynolds Male 25 MOPEN 19 NEATH HARRIERS 01:02:29 21 01:45:56 25 01:45:52 25
287 Andrew Stephens Male 33 M40+ 7 MONROSS TRAILBLAZERS 01:05:52 37 01:49:37 34 01:49:29 33
19 Andrew Barnes Male 35 MOPEN 23 01:06:32 44 01:50:24 36 01:50:22 36
79 Andrew Dickens Male 81 M40+ 23 MYNYDD DU MOUNTAIN RUNNERS 01:13:21 106 02:00:36 88 02:00:33 88
25 Andrew Beard Male 94 M40+ 30 WORCESTER 01:11:19 85 02:03:30 103 02:03:19 102
149 Andrew Hawkins Male 182 MOPEN 76 01:25:25 188 02:38:40 219 02:38:18 219
34 Andrew Billingham Male 198 M50+ 47 GLOUCESTER 01:38:19 239 03:13:06 251 03:12:56 251
278 Andrew Mark Smith Male 125 M60+ 5 WFRA 01:15:41 119 02:14:07 144 02:13:53 144
185 Andrzej Kowalczyk Male 118 MOPEN 53 01:20:10 155 02:11:00 133 02:10:41 133
144 Andy Harris Male 47 MOPEN 28 01:08:31 60 01:52:57 48 01:52:50 48
286 Angharad Starr Female 24 FOPEN 14 ABERYSTWYTH AC 01:19:06 148 02:20:24 174 02:20:03 174
188 Anna Lawson Female 38 FU23 2 01:30:27 218 02:38:58 220 02:38:47 220
240 Anthony Powell Male 30 M40+ 5 MALDWYN H 01:06:03 38 01:48:18 31 01:48:10 31
70 Anthony Davies Male 46 M50+ 5 ERYRI HARRIERS 01:07:15 48 01:52:50 47 01:52:45 47
324 Anthony Wood Male 60 MOPEN 37 DENBIGH HARRIERS 01:07:46 52 01:55:30 64 01:55:28 64
40 Anwen Brown Female DNF F40+ DNF DENBIGH HARRIERS 0 DNF DNF DNF DNF
168 Arfon Hughes Male 97 M50+ 17 MEIRIONYDD RUNNING CLUB 01:15:51 122 02:03:45 106 02:03:34 107
87 Ashley Edwards Male 169 M50+ 35 01:29:24 213 02:30:04 200 02:29:44 200
169 Bedwyr Humphreys Male 131 M50+ 27 01:17:01 134 02:14:49 150 02:14:31 149
279 Ben Smith Male 85 M40+ 26 HARBOROUGH AC 01:11:02 79 02:01:11 93 02:00:54 90
53 Ben Clithero Male 107 M40+ 32 STEEL CITY STRIDERS RC 01:16:46 132 02:05:32 116 02:05:27 116
239 Ben Pouly Male 150 MOPEN 63 01:18:19 140 02:20:08 173 02:19:53 173
215 Bernie Morris Male 89 M40+ 29 BUCKLEY RC 01:13:32 107 02:02:30 98 02:02:13 98
293 Bob Stones Male 37 MOPEN 24 BEDFORD HARRIERS AC 01:06:19 40 01:50:51 38 01:50:48 38
292 Bradley Stone Male 23 M40+ 4 MATLOCK AC 01:05:32 32 01:44:24 23 01:44:21 23
16 Cara Ashworth Female 35 FOPEN 22 ABERYSTWYTH AC 01:32:02 223 02:32:23 207 02:31:59 207
85 Carl Durrant Male 75 MOPEN 43 SWINDON 01:08:11 56 01:59:48 82 01:59:43 82
84 Carys Durie Female 39 FOPEN 25 SAN DOMENICO RRC 01:30:56 220 02:38:58 221 02:38:47 221
143 Cecilia Harman Female 37 FOPEN 24 RHAYADER DISTRICT AAC 01:30:41 219 02:33:01 211 02:32:40 211
15 Charles Ashley Male 137 M60+ 7 WREXHAM AAC 01:19:42 154 02:17:37 158 02:17:18 158
96 Chloe Evans Female 46 FOPEN 30 MEIRIONYDD RUNNING CLUB 01:41:33 247 02:54:44 238 02:54:28 238
208 Chris Mclean Male 19 MOPEN 14 01:01:25 19 01:42:04 19 01:41:54 19
248 Chris Ray Male 40 MOPEN 25 01:06:22 42 01:51:25 41 01:51:21 41
289 Chris Stewart Male 79 MOPEN 45 01:11:01 78 02:00:11 86 02:00:05 86
163 Chris Holliday Male 113 MOPEN 51 KINGSWINFORD 01:14:22 111 02:09:07 123 02:08:47 123
121 Christian Green Male 10 MOPEN 7 WELLS CITY HARRIERS 00:55:50 6 01:36:52 10 01:36:51 10
14 Christopher Armit Male 8 MOPEN 6 DARK PEAK FELL RUNNERS CLUB 00:57:01 8 01:36:11 8 01:36:10 8
9 Christopher Anagnostopoulos Male 179 MOPEN 74 MEIRIONYDD RUNNING CLUB 01:29:34 214 02:37:22 216 02:36:59 216
232 Clare Patterson Female 7 F40+ 5 MYNYDD DU MOUNTAIN RUNNERS 01:13:00 102 01:59:33 80 01:59:30 81
80 Clem Dixon Male 84 M50+ 12 CAMBRIDGE HARRIERS 01:10:49 75 02:01:08 92 02:01:06 93
225 Colin Osborne Male 15 M40+ 3 TOTLEY AC 01:00:58 15 01:41:18 15 01:41:12 15
88 Craig Edwards Male 109 M40+ 33 SANDBACH STRIDERS 01:16:27 126 02:06:37 118 02:06:26 118
290 Craig Stinson Male 141 M40+ 44 01:21:42 171 02:18:26 164 02:18:02 164
193 Daf Lewis Male 112 M40+ 34 DWYGYFYLCHI REBELS 01:18:29 142 02:08:51 121 02:08:34 121
86 Dafydd Dylan Male 161 MOPEN 69 01:23:19 177 02:24:10 187 02:23:59 187
27 Dan Bell Male 156 M40+ 48 STEEL CITY STRIDERS RC 01:21:42 170 02:21:53 180 02:21:47 180
29 Dan Bentley Male 190 MOPEN 77 SATURDAY MORNING JOG CLUB 01:33:14 227 02:47:05 232 02:46:56 232
301 Daniel Thurston Male 66 M40+ 18 WREKIN ROAD RUNNERS 01:11:05 81 01:58:04 70 01:57:46 69
259 Daniel Rodrigues Male 67 MOPEN 40 01:10:29 73 01:58:10 71 01:57:57 71
157 Darren Hesleton Male 36 M40+ 8 BRO DYSYNNI AC 01:06:13 39 01:50:34 37 01:50:32 37
51 Dave Clarke Male 27 MOPEN 21 MERCIA FELL RC 01:06:22 41 01:47:26 28 01:47:21 28
189 David Lawson Male 5 MOPEN 4 MYNYDDWYR DE CYMRU 00:58:24 11 01:35:28 5 01:35:27 5
89 David Edwards Male 49 MOPEN 30 01:06:51 45 01:53:24 50 01:53:18 51
23 David Baugh Male 80 M50+ 11 DENBIGH HARRIERS 01:12:53 100 02:00:19 87 02:00:08 87
254 David Roberts Male 83 M40+ 25 01:13:15 105 02:01:08 91 02:00:57 91
140 David Harden Male 100 MOPEN 49 PONTYPRIDD (ROADENTS) AC 01:12:59 101 02:04:07 109 02:03:59 109
320 David Whittey Male 106 M60+ 3 MEIRIONYDD RUNNING CLUB 01:16:23 124 02:05:21 115 02:05:09 114
327 David Yarrow Male 149 MOPEN 62 01:25:44 191 02:19:50 172 02:19:36 172
52 David Clifton Male 151 MOPEN 64 01:21:38 168 02:20:26 175 02:20:09 175
252 David Richards Male 176 M50+ 38 FORMULA ONE CC 01:28:33 206 02:34:46 213 02:34:34 213
271 David Sheard Male 178 M50+ 40 OGMORE PHOENIX RUNNERS 01:31:21 222 02:36:29 215 02:36:16 215
46 Debbie Cattermole Female 16 F50+ 2 COLCHESTER HARRIERS AC 01:16:39 127 02:11:18 134 02:11:11 134
158 Diane Heyder-Bruckner Female 25 FOPEN 15 ABERYSTWYTH AC 01:27:47 202 02:23:23 183 02:23:01 183
37 Duncan Bowdler Male 164 M40+ 50 MERCIA FELL RC 01:24:52 186 02:26:57 192 02:26:42 192
97 Dylan Evans Male 69 M50+ 9 MEIRIONYDD RUNNING CLUB 01:11:15 83 01:58:37 74 01:58:24 74
226 Dylan Owen Male 101 M50+ 19 01:14:23 112 02:04:17 110 02:04:09 111
26 Edward Beards Male 134 M50+ 29 BRIDGNORTH RUNNING CLUB 01:18:51 147 02:15:59 153 02:15:47 153
280 Elis Smith Male 65 MU23 2 MEIRIONYDD RUNNING CLUB 01:11:08 82 01:57:52 69 01:57:47 70
61 Emma Cornes Female 30 FOPEN 19 RUN FREE FELL RUNNERS 01:24:51 185 02:27:44 195 02:27:25 195
138 Eric Hanna Male 177 M50+ 39 SYTRI 01:26:53 197 02:35:56 214 02:35:41 214
255 Florence Roberts Female 2 FOPEN 1 SHROPSHIRE SHUFFLERS 01:08:33 61 01:53:39 51 01:53:28 52
67 Frances Dathan Female 18 FOPEN 10 HEATH STREET HARRIERS 01:20:51 161 02:13:30 142 02:13:22 142
266 Francesca Scarampi Female 28 FOPEN 17 HEATH STREET HARRIERS 01:21:42 169 02:25:51 189 02:25:43 189
227 Gareth Owen Male 38 M40+ 9 01:05:40 33 01:51:06 39 01:51:03 39
98 Gareth Evans Male 186 M50+ 42 SANDBACH STRIDERS 01:36:22 232 02:42:49 228 02:42:29 227
72 Gary Davies Male 73 M40+ 19 MYNYDDWYR DE CYMRU 01:10:51 76 01:59:12 79 01:59:05 79
177 Gavin Jones Male 31 MOPEN 22 MONROSS TRAILBLAZERS 01:03:55 28 01:49:01 32 01:48:53 32
58 Geoff Cooper Male 105 M50+ 21 MATLOCK AC 01:17:30 137 02:05:18 114 02:05:14 115
200 Giacomo Maltman Male 54 MOPEN 33 HEATH STREET HARRIERS 01:09:07 65 01:54:46 57 01:54:39 57
65 Gordon Daniel Male 148 M50+ 33 THE BULLS 01:20:48 160 02:19:21 171 02:19:05 170
50 Graham Chidley Male 98 M50+ 18 MERCIA FELL RC 01:18:04 138 02:03:51 107 02:03:34 106
151 Greg Hearle Male 44 MOPEN 27 01:08:22 59 01:52:41 45 01:52:27 45
310 Greg Wasinski Male 117 M40+ 36 GLOSSOPDALE HARRIERS 01:15:38 117 02:10:35 131 02:10:25 131
90 Guto Edwards Male 63 M50+ 7 ERYRI HARRIERS 01:13:13 104 01:57:28 67 01:57:20 67
38 Guy Bradford Male 129 M40+ 40 WESTON AC 01:20:44 159 02:14:36 148 02:14:30 148
276 Hamish Sinclair Male 145 MOPEN 61 01:24:18 179 02:19:04 168 02:18:52 168
164 Hannah Hopkinson Female 8 FOPEN 3 MYNYDD DU MOUNTAIN RUNNERS 01:13:35 108 02:01:07 90 02:01:03 92
199 Hazel Maclean Female 12 FOPEN 7 01:16:18 123 02:09:31 126 02:09:24 126