Showing 1 to 64 of 64 results
Race Number First Name Surname Gender Gender Position Category Category Position Club Gun Time Overall Position
1 Oliver Blake Male 1 MOPEN 1 OOTRI 00:34:16 1
3 Paul Green Male 2 M40+ 1 SALE HARRIERS 00:35:44 2
46 Dilwyn Powell-Jones Male 3 MOPEN 2 00:36:38 3
60 Alan Bodden Male 4 MOPEN 3 00:37:00 4
57 Owen Roberts Male 5 MOPEN 4 HEBOG 00:38:36 5
6 James Cox Male 6 M40+ 2 KNUTSFORD TRI CLUB 00:40:32 6
7 Jonathan Howe Male 7 M50+ 1 00:42:10 7
10 Mark Baker Male 8 M40+ 3 WARRINGTON TRIATHLON CLUB 00:43:17 8
67 Graeme Tunstall Male 9 MOPEN 5 GOG TRIATHLON 00:43:26 9
35 Dan Ibbetson Male 10 M40+ 4 00:43:36 10
13 Simon Shaw Male 11 M50+ 2 00:43:44 11
4 Diane Bygrave Female 1 F40+ 1 WILMSLOW RUNNING CLUB 00:44:39 12
19 Paul Faithfull Male 12 M40+ 5 00:45:13 13
96 Duncan Foxon Male 13 M40+ 6 MVH TRIATHLON CLUB 00:45:23 14
44 Paul Bayliss Male 14 MOPEN 6 00:46:12 15
80 Michael Barry Male 15 M40+ 7 BRAMHALL RUNNERS 00:46:34 16
83 Peter Wood Male 16 M50+ 3 00:46:53 17
54 Daniel Edwards Male 17 M40+ 8 00:46:59 18
32 Mike Foster Male 18 M50+ 4 00:47:06 19
81 Alan Gibbon Male 19 M50+ 5 HYDE VILLAGE STRIDERS 00:47:19 20
20 Nick Southwell Male 20 M40+ 9 00:48:19 21
88 Peter Toole Male 21 M40+ 10 00:49:07 22
66 Christoff Lotter Male 22 M50+ 6 00:50:00 23
51 Lee Massey Male 23 M40+ 11 00:50:12 24
33 Rebecca Bodde Female 2 F40+ 2 DWYFOR TRIATHLON CLUB 00:50:27 25
90 Chris Blackshaw Male 24 M60+ 1 TEAM TRI GURU 00:50:37 26
53 Glenn Foster Male 25 M40+ 12 UKRUNCHAT RUNNING CLUB 00:50:48 27
68 David Gaunt Male 26 M40+ 13 00:50:54 28
45 Jason Lockwood Male 27 MOPEN 7 00:52:49 29
41 Paul Wrigley Male 28 M40+ 14 00:52:59 30
42 Ernie Marsh Male 29 M40+ 15 00:52:59 31
95 Jonny Fullalove Male 30 MOPEN 8 TEAM TRI GURU 00:53:01 32
59 Bern Longman Male 31 M40+ 16 WEST CHESHIRE 00:53:15 33
38 Mimi Owen Female 3 F60+ 1 WHITCHURCH WHIPPETS 00:53:17 34
89 Alison Blackshaw Female 4 F50+ 1 TEAM TRI GURU 00:53:22 35
43 Heather Gibbon Female 5 F50+ 2 HYDE VILLAGE STRIDERS 00:54:11 36
62 Joanne Wallace Female 6 FOPEN 1 00:54:31 37
15 Alison Perrins Female 7 F40+ 3 00:54:55 38
93 Jon Else Male 32 M40+ 17 00:55:19 39
48 Richard Peel Male 33 M50+ 7 00:56:13 40
65 Bob Davies Male 34 M40+ 18 00:56:41 41
27 Simon Barber Male 35 M50+ 8 00:57:45 42
52 Andrew Mackie Male 36 MOPEN 9 00:57:46 43
61 John Taylor Male 37 M50+ 9 00:58:32 44
39 Jane Hylands Female 8 F40+ 4 CLAYTON HARRIERS 00:59:32 45
63 Pippa Rogers Female 9 F40+ 5 00:59:40 46
29 Ann Dean Female 10 F50+ 3 WARRINGTON RUNNING CLUB 00:59:45 47
85 Emma Hill Female 11 FOPEN 2 00:59:54 48
94 Emily Fullalove Female 12 FOPEN 3 TEAM TRI GURU 01:00:04 49
30 Andrew Hutchings Male 38 M40+ 19 01:00:42 50
11 Deborah Baker Female 13 F40+ 6 WARRINGTON TRIATHLON CLUB 01:01:09 51
82 Oliver Salvin Male 39 MOPEN 10 01:01:48 52
56 Sarah Massey Female 14 F40+ 7 GOG TRIATHLON 01:02:29 53
47 Vanessa Hamer Female 15 F50+ 4 01:02:36 54
50 Matthew Chambers Male 40 MOPEN 11 01:03:14 55
21 Helen Pizzie Female 16 F50+ 5 01:03:17 56
23 Cathy Mccabe Female 17 F40+ 8 KAYLEIGH’S FITNESS RUN CLUB 01:04:57 57
58 Edward Whitehill Male 41 M40+ 20 01:06:09 58
40 Stef Connoly Female 18 FOPEN 4 01:06:27 59
8 Genna Rourke Female 19 FOPEN 5 CHESTER ROAD RUNNERS 01:07:40 60
36 Nigel Day Male 42 M60+ 2 01:08:43 61
9 Irene Griffiths Female 20 FOPEN 6 ABERYSTWYTH AC 01:10:36 62
14 Philip Rourke Male 43 M40+ 21 01:14:56 63
22 Martin Tranter Male 44 M40+ 22 01:19:40 64