Showing 1 to 56 of 56 results
Race Number First Name Surname Gender Gender Position Category Category Position Club Chip Time Chip Position
3050 Dan Elliot Male 1 MOPEN 1 TRICENTRALUK 00:21:55 1
3003 Jessica Trewin Female 1 FOPEN 1 00:22:08 2
3063 Peter Aldous Male 2 M50+ 1 00:22:29 3
3043 Karen Driver Female 2 F40+ 1 TRICENTRALUK 00:22:35 4
3019 Seamus Sheard Male 3 MU23 1 AQUA SPHERE / EXETER UNI 00:22:44 5
3065 Alex Aldous Female 3 FOPEN 2 00:23:44 6
3031 Richard Greaves Male 4 M40+ 1 HONG KONG DRAGONS 00:24:29 7
3042 Mark Gillard Male 5 M40+ 2 MANCHESTER FIRE SERVICE 00:24:50 8
3026 Dan Buckley Male 6 M40+ 3 ORCA 00:25:03 9
3060 Will Jones Male 7 MOPEN 2 00:26:04 10
3001 Carl Sherlock Male 8 M40+ 4 NEWPORT 00:26:29 11
3012 Shane Skillin Male 9 MOPEN 3 00:26:39 12
3064 Carlo Galliotti Male 10 M50+ 2 00:26:41 13
3037 Josh Llewellyn Male 11 MOPEN 4 00:27:07 14
3045 Jennifer Alys Crich Female 4 FOPEN 3 00:27:44 15
3062 Daniel Lanigan Male 12 MOPEN 5 00:27:49 16
3048 Ines Soares Female 5 FOPEN 4 00:28:09 17
3057 Lydia Sharpe Female 6 FOPEN 5 00:28:13 18
3044 Elis Jackson Male 13 MOPEN 6 00:29:31 19
3047 Kim Morris-Jones Female 7 FOPEN 6 00:30:07 20
3053 Mike Hedges Male 14 M50+ 3 00:30:36 21
3018 Eilidh Mathews Female 8 FOPEN 7 LLANRWST 00:31:07 22
3032 Ali Barber Female 9 F50+ 1 GOG 00:31:37 23
3036 Mark Hemsley Male 15 M40+ 5 00:31:42 24
3039 Simon Lewis Male 16 M50+ 4 NONE 00:32:32 25
3046 Gillian Hawkins Female 10 FOPEN 8 00:32:41 26
3038 Michael Gosney Male 17 M50+ 5 CLEVELAND TRIATHLON CLUB 00:32:52 27
3004 Martin Lambert Male 18 M40+ 6 CADENCE TRI 00:33:33 28
3006 Angela Ruddick Female 11 F50+ 2 00:33:34 29
3016 Hannah Jevons Female 12 F40+ 2 00:33:44 30
3056 Debbie Rowley Female 13 F40+ 3 00:34:08 31
3034 Rachael Parker Female 14 F40+ 4 00:35:46 32
3002 Nat Churchill Female 15 FOPEN 9 00:35:54 33
3049 Enid Roberts Female 16 F50+ 3 00:36:21 34
3052 Barbara Parnell Female 17 F50+ 4 00:36:21 35
3025 Noel Rhys Owen Male 19 M50+ 6 00:36:33 36
3061 Triathlete Number 3061 Male 20 1 00:36:51 37
3023 Darren Stone Male 21 M40+ 7 DENBIGHSHIRE 00:36:58 38
3059 Matt Robinson Male 22 MOPEN 7 00:37:41 39
3015 Lisa Clapp Female 18 F40+ 5 00:37:54 40
3033 Karen Jones Female 19 FOPEN 10 00:38:04 41
3028 Carole Louise Richardson Female 20 F40+ 6 00:38:08 42
3008 Jack Croft Male 23 MOPEN 8 00:38:40 43
3024 Fiona Cheetham Female 21 F50+ 5 00:39:21 44
3013 David Procter Male 24 M50+ 7 00:39:35 45
3014 Richard Peskett Male 25 MOPEN 9 00:40:48 46
3021 Karen Birch Female 22 F40+ 7 00:42:17 47
3007 Richard Clapp Male 26 M40+ 8 00:43:29 48
3017 Kate Jarman Female 23 F40+ 8 00:43:32 49
3005 Nicola Frederick Female 24 F40+ 9 00:43:41 50
3041 Janette Murray Female 25 F50+ 6 00:44:24 51
3011 Keith Whitfield Male 27 M50+ 8 00:46:44 52
3035 Claire Dimmer Female 26 F40+ 10 00:47:07 53
3020 Amanda Williams Female 27 F50+ 7 00:53:01 54
3029 Jill Littlewood Female 28 F50+ 8 01:05:51 55
3010 Claire Walmsley Female 29 F40+ 11 01:05:52 56