Showing 1 to 100 of 172 results
Race Number First Name Surname Gender Gender Position Category Category Position Club Reason Penalty Swim Stage Position T1 Stage Position Bike1 Stage Position T2 Stage Position Ascent Stage Position Descent Stage Position T3 Stage Position Bike2 Stage Position T4 Stage Position Run2 Stage Position Chip Time Chip Position YouTube
3 Tom Bill Male 2 MOPEN 2 00:21:23 5 00:00:56 4 01:21:40 2 00:01:23 1 01:07:02 20 00:35:08 4 00:01:02 2 01:24:36 4 00:00:29 3 00:05:08 14 04:58:44 2
95 Stephen Hobday Male 5 M50+ 1 BELVOIR TRI CLUB 00:21:29 6 00:00:49 1 01:25:36 8 00:01:35 2 01:04:24 6 00:39:28 13 00:01:54 8 01:31:00 16 00:00:37 7 00:05:38 43 05:12:26 5
70 Matthew Thompson Male 9 MOPEN 8 TRI SWIM COACHING 00:20:52 3 00:00:58 6 01:23:41 5 00:01:49 3 01:05:10 10 00:39:33 14 00:03:12 32 01:34:45 27 00:00:42 14 00:05:33 39 05:16:09 9
233 Simon Fear Male 3 MOPEN 3 ARMY TRIATHLON ASSOCIATION 00:20:14 2 00:01:24 9 01:25:56 10 00:01:51 4 00:58:52 2 00:31:23 1 00:02:08 10 01:33:50 25 00:00:27 2 00:05:33 40 05:01:35 3
227 Conor Barrasford Male 1 MOPEN 1 ZOOT ATHLOS 00:22:56 10 00:01:54 24 01:20:46 1 00:02:01 5 00:59:40 3 00:34:51 3 00:01:48 6 01:22:22 1 00:00:34 4 00:05:00 9 04:51:48 1
67 Jonathan Pontin Male 4 MOPEN 4 00:22:23 8 00:01:40 16 01:22:28 3 00:02:04 6 00:58:13 1 00:43:40 27 00:02:21 15 01:25:19 6 00:00:43 18 00:05:02 10 05:03:48 4
198 George Butler Male 62 MOPEN 33 BOLTON TRI CLUB 00:21:05 4 00:03:20 76 01:29:21 17 00:02:05 7 01:25:12 103 01:03:36 121 00:12:18 168 01:42:58 75 00:01:07 70 00:05:26 29 06:26:22 73
146 Catherine Connell Female 1 FOPEN 1 00:26:29 55 00:01:26 10 01:29:56 19 00:02:12 8 01:05:14 11 00:41:00 15 00:02:12 11 01:37:37 45 00:00:44 20 00:05:27 31 05:32:13 15
188 Ian Owen Male 44 MOPEN 26 00:35:19 157 00:02:33 45 01:31:48 31 00:02:19 9 01:18:30 66 00:46:32 40 00:05:02 78 01:39:30 58 00:01:02 58 00:05:45 49 06:08:16 52
89 Alex Foster Male 11 MOPEN 10 TRI FIT COACHING 00:19:47 1 00:00:51 2 01:26:32 11 00:02:22 10 01:13:51 43 00:42:04 18 00:01:23 4 01:28:34 9 00:00:40 10 00:05:23 27 05:21:23 11
16 James Ridley Male 28 M50+ 4 00:29:09 105 00:02:00 29 01:34:36 47 00:02:27 11 01:14:23 49 00:42:59 22 00:02:00 9 01:35:49 33 00:01:11 77 00:06:06 77 05:50:36 31
34 Danny Waters Male 13 MOPEN 12 00:24:33 29 00:01:58 27 01:26:43 12 00:02:34 12 01:04:51 7 00:44:11 32 00:01:20 3 01:31:27 17 00:00:46 22 00:05:50 52 05:24:07 13
107 Steve Dring Male 26 MOPEN 18 00:23:54 25 00:02:11 32 01:35:20 55 00:02:35 13 01:13:08 40 00:44:05 31 00:03:47 47 01:36:56 40 00:00:56 43 00:05:15 18 05:48:02 29
68 Simon Pontin Male 7 MOPEN 6 00:23:27 19 00:01:49 22 01:24:41 6 00:02:35 14 01:06:47 18 00:43:51 29 00:02:50 24 01:23:49 3 00:00:42 16 00:04:45 4 05:15:12 7
22 Lloyd Daniels Male 15 MOPEN 13 00:28:44 91 00:03:33 83 01:31:26 30 00:02:41 15 01:08:18 21 00:37:51 12 00:02:24 16 01:32:03 19 00:00:41 11 00:05:14 16 05:32:51 16
24 Kate Strong Female 21 F40+ 8 00:29:48 113 00:03:33 85 01:54:44 157 00:02:45 16 01:41:04 146 01:09:27 140 00:05:29 91 01:55:16 137 00:01:04 64 00:07:31 149 07:30:37 139
9 Bob Blackwell Male 45 M50+ 10 00:29:54 117 00:01:39 15 01:34:38 49 00:02:52 17 01:22:24 89 00:47:18 46 00:04:43 67 01:39:08 56 00:00:45 21 00:07:11 136 06:10:28 53
155 Christine Howard Female 6 F40+ 1 BELPER 10 20 00:31:08 130 00:02:42 51 01:38:50 78 00:02:53 18 01:14:15 46 00:44:21 33 00:02:34 20 01:40:44 66 00:00:54 34 00:05:55 64 06:04:11 47
216 James Anderson Male 6 MOPEN 5 NORTH SHIELDS 00:23:44 21 00:01:43 18 01:31:02 27 00:02:55 19 00:59:53 4 00:36:28 7 00:03:28 42 01:28:41 10 00:00:42 17 00:04:42 3 05:13:14 6
159 Lucy Davies Female 4 FOPEN 4 PRECISION RACE TEAM 00:23:04 13 00:01:44 19 01:36:03 59 00:02:56 20 01:06:14 13 00:55:12 82 00:02:17 13 01:38:37 54 00:00:51 29 00:05:14 17 05:52:07 32
238 Team NOBBLERS1 Mixed 1 RELAY 1 Drafting 05:00 00:36:12 161 00:00:52 3 01:43:56 123 00:02:57 21 01:10:51 31 00:41:40 17 00:01:29 5 01:44:57 92 00:00:57 47 00:05:21 24 06:14:07 59
1 Adam Groves Male 63 MOPEN 34 00:23:44 22 00:03:11 64 01:34:23 46 00:02:58 22 01:26:17 106 00:58:54 104 00:08:16 149 01:43:31 78 00:01:24 102 00:05:29 36 06:28:02 75
178 Kate Sealy Female 5 FOPEN 5 00:32:24 141 00:03:12 66 01:37:03 63 00:02:58 23 01:14:58 54 00:44:36 34 00:02:42 23 01:39:35 60 00:00:56 42 00:05:52 58 06:04:10 46
142 Victoria Tremlin Female 7 FOPEN 6 00:24:42 30 00:03:33 84 01:37:34 65 00:03:01 24 01:21:56 86 00:45:35 37 00:04:54 73 01:37:02 41 00:01:03 60 00:05:52 60 06:05:08 50
170 Paul Evans Male 23 M50+ 3 00:33:37 149 00:01:47 20 01:30:20 22 00:03:03 25 01:10:45 30 00:42:30 20 00:03:06 30 01:29:17 12 00:01:03 59 00:06:20 95 05:41:42 25
236 Lucy Craig Female 3 FOPEN 3 PRECISION RACE TEAM 00:25:10 32 00:02:48 56 01:32:36 35 00:03:05 26 01:06:21 14 00:55:13 83 00:02:32 18 01:29:30 13 00:01:12 81 00:05:16 19 05:43:38 28
97 Jason Stephenson Male 55 M50+ 14 00:31:41 135 00:02:31 43 01:41:47 106 00:03:05 27 01:18:03 65 00:52:20 70 00:02:30 17 01:38:26 53 00:00:55 38 00:05:39 44 06:16:52 65
176 Paul Beardsley Male 41 M50+ 8 00:31:22 132 00:02:56 59 01:34:52 52 00:03:06 28 01:11:03 33 00:49:44 57 00:03:48 49 01:39:38 61 00:01:24 100 00:05:41 46 06:03:31 45
26 Suzy Cramb Female 17 F50+ 2 00:30:42 125 00:03:19 75 01:46:42 136 00:03:09 29 01:22:36 90 00:56:42 98 00:02:40 22 01:49:11 113 00:01:23 98 00:06:16 89 06:42:36 93
2 Anthony Lewis Male 17 MOPEN 14 00:23:08 14 00:02:26 38 01:32:21 34 00:03:09 30 01:06:39 16 00:42:44 21 00:03:20 37 01:35:07 29 00:01:03 61 00:05:03 12 05:34:55 18
118 Ian Reed Male 77 M50+ 19 WINDRUSH TRIATHLON CLUB 00:27:34 73 00:03:12 68 01:39:36 87 00:03:10 31 01:23:41 93 01:05:40 131 00:05:39 98 01:45:46 99 00:01:58 146 00:08:10 160 06:44:21 95
71 Yusuf Ibrahim-Zai Male 20 MOPEN 16 00:25:37 37 00:02:12 33 01:29:53 18 00:03:12 32 01:09:05 23 00:46:19 38 00:02:20 14 01:33:40 24 00:00:37 8 00:04:52 6 05:37:42 21
72 Anna Shimali Female 12 F40+ 3 CADENCE TRI 00:26:36 59 00:02:29 40 01:43:37 120 00:03:14 33 01:24:20 98 01:03:33 120 00:03:05 29 01:37:36 44 00:00:57 46 00:06:28 99 06:31:51 79
30 Matthew Chambers Male 115 MOPEN 54 00:26:22 52 00:03:19 74 01:46:01 134 00:03:17 34 01:35:34 134 01:12:52 148 00:03:48 48 02:07:35 166 00:01:25 103 00:07:45 156 07:27:54 136
199 Rebecca Lineker Female 2 FOPEN 2 BELPER 10:20 00:24:28 28 00:00:57 5 01:29:11 15 00:03:22 35 01:16:54 61 00:47:39 47 00:03:01 28 01:28:49 11 00:00:49 26 00:05:40 45 05:40:46 24
226 Gordon Conway Male 38 MOPEN 23 KNUTSFORD TRIATHLON CLUB 00:25:31 36 00:01:55 26 01:31:21 29 00:03:22 36 01:17:28 64 00:51:09 61 00:03:46 45 01:40:31 64 00:00:35 6 00:05:21 25 06:00:54 42
102 Oliver Canlett Male 66 MOPEN 37 00:27:27 71 00:05:41 140 01:46:47 137 00:03:22 37 01:19:35 71 00:43:13 23 00:04:12 57 01:52:28 129 00:01:06 69 00:06:51 127 06:30:37 78
130 Matt Wilton Male 22 M40+ 4 00:23:00 11 00:01:32 12 01:30:08 20 00:03:23 38 01:14:48 53 00:44:02 30 00:03:14 34 01:32:08 20 00:00:42 13 00:06:07 81 05:38:59 23
23 Grant Little Male 8 MOPEN 7 TEAM SHEEPER 00:23:18 16 00:02:26 39 01:28:18 13 00:03:26 39 01:06:37 15 00:37:30 11 00:03:01 27 01:25:19 5 00:00:21 1 00:05:06 13 05:15:17 8
42 Callum Stewart Male 92 MOPEN 45 00:26:31 56 00:02:30 42 01:43:09 116 00:03:29 40 01:35:56 136 00:53:44 76 00:05:22 84 01:57:40 141 00:01:38 122 00:06:30 102 06:56:25 112
154 Rory Bell Male 68 MOPEN 38 00:29:54 116 00:04:30 112 01:40:08 93 00:03:30 41 01:20:02 74 00:51:03 60 00:05:35 95 01:50:02 119 00:01:36 118 00:05:56 66 06:32:11 81
173 Christopher Bennett Male 126 M40+ 39 ASTLEY & TYLDESLEY 00:36:26 164 00:01:48 21 01:39:12 81 00:03:35 42 01:45:06 153 01:40:20 167 00:03:22 39 01:41:55 71 00:01:03 62 00:05:28 32 07:38:10 149
228 Eleonore Parsley Female 10 FOPEN 8 00:26:25 54 00:04:01 98 01:42:02 109 00:03:36 43 01:14:46 52 00:52:24 72 00:04:25 62 01:49:59 117 00:01:02 57 00:05:35 41 06:24:11 70
15 Jonathan Howe Male 54 M50+ 13 00:26:14 47 00:03:13 69 01:38:37 74 00:03:37 44 01:10:02 29 00:51:13 62 00:04:40 65 01:50:43 124 00:00:50 27 00:07:37 152 06:16:42 64
144 Jane Rees Female 8 F40+ 2 NARBERTH NOBBLERS 00:25:42 38 00:03:22 79 01:36:17 60 00:03:40 45 01:20:59 78 00:48:53 50 00:05:19 82 01:35:27 30 00:01:08 73 00:06:02 73 06:06:45 51
231 Alan Bodden Male 19 MOPEN 15 00:28:55 98 00:02:30 41 01:34:38 48 00:03:41 46 01:05:07 9 00:34:50 2 00:02:37 21 01:37:45 46 00:00:38 9 00:04:59 8 05:35:36 20
8 John Clayton Male 69 M50+ 16 00:30:18 122 00:02:58 60 01:33:27 41 00:03:42 47 01:31:56 121 00:59:41 108 00:04:06 56 01:38:17 51 00:00:54 33 00:07:42 155 06:32:57 82
181 Neil Oliver Male 73 M40+ 17 NITERIDERS 00:29:03 103 00:04:01 97 01:37:39 69 00:03:49 48 01:27:57 110 01:04:55 125 00:04:53 71 01:37:56 50 00:01:22 97 00:06:20 93 06:37:50 88
158 Rhys Harries Male 10 MOPEN 9 WEST COAST TRI 00:23:41 20 00:01:42 17 01:24:50 7 00:03:50 49 01:05:43 12 00:50:35 58 00:02:15 12 01:22:59 2 00:00:41 12 00:04:48 5 05:21:00 10
201 Jamie Hutchinson Male 93 M40+ 26 00:36:20 163 00:03:15 70 01:43:42 121 00:03:52 50 01:24:29 99 00:56:26 95 00:11:24 166 01:49:46 116 00:01:05 65 00:06:30 100 06:56:43 113
136 Jonathan Sewell Male 25 MOPEN 17 00:21:40 7 00:02:15 35 01:29:10 14 00:03:53 51 01:14:21 48 00:54:46 80 00:03:15 35 01:27:35 8 00:00:59 50 00:05:28 34 05:43:17 27
213 Anthony Harmes Male 48 MOPEN 28 00:25:57 40 00:01:19 8 01:33:35 43 00:03:55 52 01:21:53 85 00:55:14 84 00:03:29 43 01:40:21 63 00:00:52 31 00:05:17 21 06:11:48 56
191 Jonathan Hyde Male 24 M40+ 5 ASTLEY & TYLDESLEY ROAD RUNNER 00:23:26 18 00:01:27 11 01:29:15 16 00:03:55 53 01:15:31 57 00:46:55 44 00:02:51 25 01:31:48 18 00:00:57 45 00:05:51 56 05:41:50 26
105 Duncan Reynolds Male 27 MOPEN 19 00:26:35 58 00:02:43 52 01:33:18 39 00:03:57 54 01:09:31 27 00:46:33 41 00:04:31 63 01:37:15 42 00:00:42 15 00:05:17 20 05:50:17 30
14 Andy Dibble Male 58 M50+ 15 00:26:39 61 00:06:01 146 01:42:27 112 00:03:57 55 01:14:46 51 00:46:51 43 00:06:32 122 01:45:40 98 00:02:15 160 00:06:08 82 06:21:13 68
208 Dorian Rees Male 72 M40+ 16 SARN HELEN 00:30:58 127 00:07:25 164 01:34:55 53 00:03:58 56 01:24:36 101 00:56:32 96 00:05:43 101 01:43:38 81 00:01:18 86 00:06:51 126 06:35:50 86
140 Paul Tanner Male 61 MOPEN 32 TRI SWIM COACHING 00:30:48 126 00:02:35 46 01:37:37 67 00:04:00 57 01:23:31 91 00:49:17 51 00:05:47 103 01:44:44 90 00:00:54 36 00:05:20 23 06:24:29 72
85 James Haddley Male 12 MOPEN 11 CHESTER TRI CLUB 00:23:16 15 00:01:08 7 01:25:38 9 00:04:03 58 01:09:10 25 00:43:36 26 00:03:12 33 01:26:04 7 00:00:46 24 00:05:26 28 05:22:15 12
175 Gideon Hodder Male 33 M40+ 7 00:25:30 35 00:03:21 78 01:32:41 37 00:04:11 59 01:12:21 36 00:43:32 25 00:03:38 44 01:46:43 103 00:01:02 56 00:05:52 57 05:58:46 37
57 Will Flower Male 59 MOPEN 30 00:30:12 121 00:06:14 150 01:35:21 56 00:04:12 60 01:17:08 62 00:51:49 65 00:07:33 140 01:43:22 77 00:01:44 132 00:05:50 53 06:23:19 69
204 Jack Hart Male 46 MOPEN 27 00:26:49 66 00:03:02 61 01:36:02 58 00:04:13 61 01:19:30 70 00:55:18 87 00:03:57 51 01:34:59 28 00:00:52 32 00:05:59 69 06:10:36 54
145 Paul Dunn Male 30 M50+ 6 00:23:48 23 00:01:33 13 01:31:53 32 00:04:14 62 01:14:01 44 00:52:22 71 00:02:54 26 01:35:28 31 00:00:55 40 00:05:41 47 05:52:44 34
59 Jackie Blackburn Female 27 F50+ 4 STOCKPORT TRIATHLON CLUB 00:37:45 168 00:05:43 143 02:06:23 170 00:04:14 63 02:04:22 167 01:51:36 168 00:05:32 93 01:59:46 152 00:01:17 85 00:07:28 144 09:04:00 170
209 Eric Rees Male 82 M40+ 21 SARN HELEN 00:33:09 146 00:07:40 165 01:37:37 68 00:04:14 64 01:38:24 140 00:57:02 99 00:06:29 121 01:37:54 48 00:01:00 51 00:06:42 117 06:50:07 102
5 Grace Hockenhull Female 9 FOPEN 7 00:23:50 24 00:03:16 72 01:38:54 79 00:04:18 65 01:20:20 77 00:48:07 48 00:03:20 38 01:44:04 85 00:00:55 39 00:06:30 101 06:13:30 58
148 Paul Graveney Male 52 M40+ 11 STOCKPORT TRI CLUB 00:28:50 95 00:02:42 50 01:38:37 75 00:04:19 66 01:15:29 56 00:49:27 54 00:06:54 131 01:42:49 74 00:01:01 53 00:05:19 22 06:15:22 62
43 Susie Peart Female 15 F40+ 4 SOUTH CHESHIRE TRIATHLETES 00:27:50 80 00:02:39 48 01:37:30 64 00:04:22 67 01:24:48 102 01:04:08 123 00:03:26 40 01:44:22 87 00:01:30 109 00:07:39 154 06:38:10 89
7 Stephen Iwanek Male 31 MOPEN 20 00:33:10 147 00:03:33 82 01:39:13 82 00:04:34 68 01:04:59 8 00:35:26 5 00:01:49 7 01:45:23 95 00:01:01 54 00:04:39 2 05:53:43 35
141 Peter Wood Male 118 M50+ 28 00:25:17 33 00:03:17 73 01:41:41 105 00:04:37 69 01:33:08 124 01:26:14 161 00:06:00 112 01:57:50 142 00:02:05 154 00:10:56 170 07:31:01 140
193 Julian Hopkins Male 130 M50+ 31 00:29:42 111 00:04:05 100 01:40:46 99 00:04:39 70 01:43:26 151 01:29:12 162 00:05:12 79 01:53:40 131 00:01:39 126 00:08:17 163 07:40:32 154
183 Nigel Taylor Male 49 MOPEN 29 00:29:50 115 00:05:42 141 01:30:22 23 00:04:39 71 01:22:19 88 00:43:30 24 00:07:11 138 01:41:28 68 00:01:41 130 00:05:52 61 06:12:29 57
185 Alex Skrine Male 18 M40+ 3 00:26:34 57 00:04:40 117 01:34:42 50 00:04:39 72 01:02:46 5 00:37:27 10 00:05:27 89 01:33:29 23 00:01:01 55 00:04:33 1 05:35:13 19
202 Elizabeth Sargent Female DQ F40+ DQ STOCKPORT TRI CLUB Short Run2 00:28:57 100 00:05:10 135 01:59:22 164 00:04:41 73 01:52:10 160 01:24:13 159 00:07:44 143 02:03:53 163 00:01:45 133 00:00:57 1 DQ DQ
115 Philip Murohy Male 105 MOPEN 50 00:29:18 108 00:03:45 92 01:44:37 126 00:04:43 74 01:35:45 135 00:54:40 78 00:08:47 153 01:58:57 146 00:01:48 138 00:09:07 167 07:11:24 125
56 Lindsay Judge Female 11 FOPEN 9 00:30:11 119 00:05:09 134 01:46:56 138 00:04:43 75 01:09:19 26 00:49:31 55 00:06:48 129 01:47:05 105 00:01:20 91 00:05:27 30 06:26:25 74
37 Claire Mathews Female 22 F40+ 9 00:31:09 131 00:03:44 90 01:50:13 150 00:04:45 76 01:21:10 79 00:52:09 68 00:04:46 68 02:37:28 170 00:01:46 134 00:06:37 110 07:33:40 142
163 Anthony Hart Male 51 M50+ 12 ASTLEY AND TYLDESLEY TRI 00:32:29 143 00:06:22 152 01:30:47 26 00:04:45 77 01:19:09 67 00:52:25 73 00:06:33 123 01:35:43 32 00:01:20 89 00:05:51 54 06:15:19 61
111 Antony Molyneux Male 104 M50+ 26 00:27:18 70 00:03:48 94 01:39:39 88 00:04:47 78 01:33:26 127 01:13:04 149 00:05:58 109 01:55:20 138 00:01:34 115 00:06:08 83 07:10:57 124
217 Mark Cohen Male 113 M40+ 33 GLASGOW TRIATHLON CLUB 00:25:56 39 00:04:17 104 01:50:20 151 00:04:47 79 01:39:03 143 01:00:28 111 00:07:11 137 02:04:14 164 00:02:04 151 00:08:40 165 07:26:56 134
161 Richard Bennett Male 39 MOPEN 24 00:28:09 83 00:04:48 124 01:32:15 33 00:04:48 80 01:19:37 72 00:42:18 19 00:07:01 133 01:36:03 34 00:00:47 25 00:05:46 51 06:01:29 43
235 Chris Polwart Male 14 M40+ 1 NITERIDERS 00:24:11 26 00:04:28 110 01:23:38 4 00:04:49 81 01:06:54 19 00:43:46 28 00:04:34 64 01:30:06 14 00:01:14 83 00:05:36 42 05:29:11 14
98 Oliver Lansbury Male 124 MOPEN 57 00:35:51 159 00:04:31 114 01:52:24 153 00:04:49 82 01:41:54 148 01:10:42 143 00:05:29 90 01:51:42 128 00:01:36 119 00:06:45 119 07:35:39 147
134 Ryan Brand Male 65 MOPEN 36 00:26:05 42 00:02:11 31 01:33:27 40 00:04:49 83 01:28:52 114 00:57:09 100 00:06:07 114 01:43:39 82 00:01:06 67 00:06:34 106 06:29:54 77
47 Jayson Liggett Male 98 M40+ 28 WARRINGTON TRIATHLON CLUB 00:30:20 123 00:03:39 87 01:43:35 119 00:04:50 84 01:31:38 120 01:01:05 112 00:06:09 115 01:53:41 133 00:01:22 94 00:06:54 129 07:03:10 118
20 Hebe Trotter Female 19 FOPEN 11 00:28:52 96 00:03:26 80 01:55:07 159 00:04:54 85 01:19:44 73 00:50:52 59 00:04:49 70 01:53:48 134 00:00:43 19 00:06:07 79 06:48:18 100
160 Neil Hodgson Male 81 M50+ 21 00:29:15 106 00:03:44 91 01:38:42 76 00:04:54 86 01:34:18 131 01:03:39 122 00:05:16 81 01:41:40 70 00:01:19 88 00:06:43 118 06:49:25 101
174 Melvyn Cornwell Male 53 M40+ 12 00:26:09 44 00:01:59 28 01:33:31 42 00:04:55 87 01:25:23 104 00:57:25 102 00:03:19 36 01:36:12 36 00:01:15 84 00:06:09 84 06:16:13 63
79 Kev Walsh Male 135 M50+ 35 STOCKPORT TRI CLUB 00:27:44 78 00:04:54 129 01:45:21 129 00:04:58 88 02:06:01 168 01:34:58 166 00:05:31 92 01:48:46 110 00:01:20 92 00:07:30 146 08:06:59 160
110 Craig Scott Male 84 M40+ 22 00:26:49 65 00:02:47 55 01:40:54 100 00:05:00 89 01:33:44 128 01:05:16 128 00:06:45 126 01:43:37 80 00:01:08 72 00:06:17 90 06:52:12 104
124 Sam Adamson Male 88 MOPEN 43 TREDZ BIKES 00:27:48 79 00:03:11 65 01:39:10 80 00:05:02 90 01:32:51 123 01:05:02 126 00:07:09 135 01:46:35 102 00:00:57 44 00:06:03 75 06:53:44 108
172 Karl Webster Male 21 M50+ 2 00:22:31 9 00:02:43 53 01:39:30 86 00:05:03 91 01:06:46 17 00:36:42 8 00:04:53 72 01:33:16 22 00:00:58 48 00:06:00 71 05:38:16 22
131 Mr Smith Male 132 M40+ 43 00:26:25 53 00:03:38 86 01:40:04 92 00:05:04 92 01:34:30 132 00:55:59 92 00:04:56 75 02:43:32 171 00:02:43 169 00:06:46 121 07:43:31 156
129 Timothy Brecht Male 78 MOPEN 40 00:27:51 81 00:02:37 47 01:49:25 148 00:05:04 93 01:14:34 50 00:51:28 63 00:03:10 31 02:03:36 162 00:01:37 121 00:05:22 26 06:44:40 96
215 Alan Kennnedy Male 122 M40+ 37 GLASGOW TRIATHLON CLUB 00:30:39 124 00:04:10 103 01:45:24 130 00:05:06 94 01:43:02 150 01:05:43 132 00:05:26 88 02:05:21 165 00:02:00 147 00:08:12 162 07:34:59 145
121 Mark Pilliner Male 47 M50+ 11 00:31:01 128 00:04:07 101 01:35:10 54 00:05:07 95 01:14:04 45 00:49:23 53 00:04:40 66 01:40:02 62 00:01:51 141 00:06:24 97 06:11:45 55
152 Mandy Lewis Female 23 F50+ 3 NARBERTH NOBBLERS 00:36:11 160 00:03:51 96 01:53:43 154 00:05:08 96 01:45:24 154 01:05:38 130 00:03:53 50 01:55:06 135 00:01:31 111 00:08:10 161 07:38:30 150
162 Anthony Rees Male 76 M50+ 18 NARBERTH DYNAMOS 00:32:04 138 00:04:50 125 01:41:50 107 00:05:11 97 01:30:57 118 00:55:52 91 00:04:48 69 01:39:35 59 00:01:20 90 00:06:36 108 06:42:56 94
44 James Cox Male 37 M40+ 8 KNUTSFORD TRI CLUB 00:26:20 50 00:04:20 106 01:35:29 57 00:05:11 98 01:13:21 42 00:45:34 36 00:05:12 80 01:38:24 52 00:00:54 37 00:05:32 38 06:00:13 41
55 Hannah Parton Female 14 FOPEN 10 00:30:11 120 00:01:54 25 01:41:35 104 00:05:11 99 01:20:15 76 00:55:46 89 00:04:21 61 01:50:00 118 00:00:52 30 00:05:56 67 06:35:57 87
169 Keith Billington Male 32 M40+ 6 WRECSAM TRI 00:27:28 72 00:02:49 57 01:31:04 28 00:05:13 100 01:13:19 41 00:51:32 64 00:04:17 59 01:34:08 26 00:00:59 49 00:05:44 48 05:56:29 36