Showing 1 to 100 of 406 results
Race Number First Name Surname Gender Gender Position Category Category Position Club Inter County Team Chip Time Chip Position
34 Matt Clowes Male 1 MSENIOR 1 CARDIFF AAC 00:31:22 1
13 Lauren Cooper Female 1 FSENIOR 1 SHREWSBURY AC Shropshire 00:37:22 28
36 Daniel Kashi Male 2 MSENIOR 2 SALE HARRIERS MANCHESTER 00:32:47 2
15 Claire Clancy Female 2 FV35 1 WILMSLOW RC Cheshire 00:38:13 33
4 Matthew Costello Male 3 MV35 1 SHREWSBURY AC Shropshire 00:33:31 3
90 Kelly Butler Female 3 FSENIOR 2 BIRCHFIELD HARRIERS Staffs 00:39:05 39
7 Scott Nixon Male 4 MSENIOR 3 ELLESMERE PORT RC North Wales 00:33:47 4
92 Megan Huxley Female 4 FSENIOR 3 CANNOCK STAFFORD AC Staffs 00:39:18 41
6 Edd Flynn Male 5 MSENIOR 4 CARDIFF AAC North Wales 00:34:04 5
16 Amie Bagnall Female 5 FSENIOR 4 CHESHIRE DRAGONS North Wales 00:40:23 46
2 Ricky Challinor Male 6 MSENIOR 5 CARDIFF AAC North Wales 00:34:10 6
28 Keely Smith Female 6 FV35 2 WEST CHESHIRE AC Cheshire 00:40:29 47
5 Martin Green Male 7 MV45 1 NORTH WALES ROAD RUNNERS North Wales 00:34:11 7
18 Sara Avery Female 7 FV55 1 CHESHIRE DRAGONS Cheshire 00:40:50 50
35 Bryn Woodall Male 8 MU20 1 COLWYN BAY AAC North Wales 00:34:19 8
14 Tracy Rogers Female 8 FSENIOR 5 BUCKLEY RC North Wales 00:41:19 53
40 Luke Northall Male 9 MV35 2 WREXHAM AAC 00:34:27 9
25 Rachel Shipley Female 9 FSENIOR 6 ABERGELE HARRIERS North Wales 00:42:12 56
515 Jim Hickinbottom Male 10 MV35 3 SHREWSBURY AC Shropshire 00:34:31 10
19 Katie Latham Female 10 FV35 3 SOUTH CHESHIRE HARRIERS Cheshire 00:42:17 57
88 Sam Crozier Male 11 MSENIOR 6 NEWCASTLE (STAFFS) AC Staffs 00:34:35 11
27 Anna Begbie Female 11 FV35 4 CHESHIRE DRAGONS Cheshire 00:42:22 58
86 Carl Moulton Male 12 MV40 1 BOALLOY RC Staffs 00:34:56 12
26 Monika Oparka-Hickinbottom Female 12 FV40 1 SHREWSBURY AC Shropshire 00:42:47 64
3 Peter Butler Male 13 MSENIOR 7 OSWESTRY OLYMPIANS Shropshire 00:35:15 13
24 Carla Green Female 13 FV45 1 NORTH WALES ROAD RUNNERS North Wales 00:42:54 68
45 Steffan Sayer Male 14 MV35 4 MENAI TRACK AND FIELD 00:35:35 14
93 Beth Tabor Female 14 FSENIOR 7 WOLVERHAMPTON BILSTON AC Staffs 00:43:08 71
84 Elliot Smith Male 15 MU20 2 NEWCASTLE (STAFFS) AC Staffs 00:35:42 15
91 Amy Neil Female 15 FSENIOR 8 CITY OF STOKE AC Staffs 00:43:17 72
9 Connor Middleton Male 16 MSENIOR 8 SHREWSBURY AC Shropshire 00:35:46 16
22 Sabrina Thomas Female 16 FSENIOR 9 WOLVERHAMPTON BILSTON AC Shropshire 00:43:19 73
39 Tomos Roberts Male 17 MSENIOR 9 MEIRIONYDD RUNNING CLUB 00:35:51 17
74 Elliw Haf Female 17 FSENIOR 10 ERYRI HARRIERS 00:43:37 78
42 Nicholas Brook Male 18 MV45 2 ERYRI HARRIERS 00:35:52 18
23 Amy Grace Female 18 FV35 5 SOUTH CHESHIRE HARRIERS Cheshire 00:44:36 82
12 Louis Lermite Male 19 MU20 3 RUN FREE FELL RUNNERS North Wales 00:36:15 19
21 Jen Adams Female 19 FV35 6 BUCKLEY RC North Wales 00:45:36 90
46 Ian Edwards Male 20 MV35 5 ERYRI HARRIERS 00:36:21 20
513 Amber Williams Female 20 FSENIOR 11 00:47:07 105
8 John Stone Male 21 MSENIOR 10 ELLESMERE PORT RC Cheshire 00:36:27 21
30 Lauren Morley Female 21 FV35 7 SHREWSBURY AC Shropshire 00:47:29 110
511 Richard Mckenna Male 22 MV45 3 SHREWSBURY AC Shropshire 00:36:36 22
114 Caryl Davies Female 22 FSENIOR 12 SARN HELEN CLUB 00:47:32 111
94 Patrick Stradling Male 23 MSENIOR 11 VALE ROYAL AC Cheshire 00:36:41 23
200 Manon Wilkinson Female 23 FV35 8 ERYRI HARRIERS 00:47:39 113
100 Gwion Roberts Male 24 MSENIOR 12 MEIRIONYDD RUNNING CLUB 00:36:45 24
126 Lorna Astley Female 24 FV50 1 STANLEY CRESCENT STRIDERS 00:47:49 117
54 Steve Crowe Male 25 MSENIOR 13 SOUTH CHESHIRE HARRIERS Cheshire 00:37:00 25
124 Gwennan Henstock Female 25 FV40 2 BUCKLEY RC 00:48:27 122
10 Dominic Gardner Male 26 MSENIOR 14 TIPTON HARRIERS Shropshire 00:37:14 26
20 Claire Wyn-Jones Female 26 FSENIOR 13 DEESIDE AAC North Wales 00:48:40 123
50 James Yarwood Male 27 MSENIOR 15 ABERGELE HARRIERS 00:37:17 27
32 Lisa Rudkin Female 27 FV45 2 NORTH LEEDS FELL RUNNERS 00:49:59 135
87 Craig Taylor Male 28 MV35 6 NEWCASTLE (STAFFS) AC Staffs 00:37:37 29
145 Katie Merrills Female 28 FV35 9 00:50:03 136
11 Will Kozer Male 29 MV35 7 WIDNES RUNNING CLUB Cheshire 00:37:45 30
116 Tessa Ward Female 29 FV50 2 PERTH ROAD RUNNERS 00:50:35 139
41 Edward Land Male 30 MV40 2 ABERYSTWYTH AC 00:37:46 31
198 Helen Morgan Female 30 FV40 3 ERYRI HARRIERS 00:50:48 143
97 Neil Finegan Male 31 MV45 4 WEST CHESHIRE AC Cheshire 00:38:02 32
205 Vicky Lea Female 31 FV35 10 00:51:01 145
95 Paul Hancock Male 32 MV50 1 SOUTH CHESHIRE HARRIERS Cheshire 00:38:17 34
191 Tanya Beattie Female 32 FSENIOR 14 00:51:25 149
61 Ian Gibson Male 33 MSENIOR 16 OSWESTRY OLYMPIANS 00:38:27 35
186 Kristina Kordiak Female 33 FV40 4 00:51:55 152
85 Ben Brereton Male 34 MSENIOR 17 NEWCASTLE (STAFFS) AC Staffs 00:38:33 36
498 Hayley Jones Female 34 FV40 5 00:52:00 154
83 Geraint Pugh Male 35 MSENIOR 18 00:38:51 37
122 Gwenno Jones Female 35 FSENIOR 15 00:52:27 160
37 Mat Baker Male 36 MSENIOR 19 00:38:55 38
169 Helen Crook Female 36 FV40 6 SHROPSHIRE SHUFFLERS 00:52:30 162
406 Stephen Skates Male 37 MV40 3 PRESTATYN RC 00:39:08 40
141 Caitlin Owen Female 37 FU20 1 GOG TRIATHLON CLUB 00:52:33 164
66 Paul Clutterbuck Male 38 MV50 2 CHESHIRE DRAGONS 00:39:44 42
217 Claire Parsley Female 38 FV45 3 GOG TRIATHLON CLUB 00:52:50 167
57 Chris Thomas Male 39 MV40 4 CYBI STRIDERS 00:39:54 43
162 Laurie Griffith Female 39 FV50 3 GOG TRIATHLON CLUB 00:53:01 171
427 Gordon Jones Male 40 MV60 1 PRESTATYN RC 00:40:02 44
193 Jane Lindley Female 40 FV55 2 BUCKLEY RC 00:53:02 172
55 Dylan Llewelyn Male 41 MSENIOR 20 CARDIFF TRIATHLETES 00:40:18 45
194 Melissa Ward-Williams Female 41 FV35 11 00:53:05 173
60 Simon Edwards Male 42 MV50 3 BUCKLEY RC 00:40:36 48
202 Laura Bunting Female 42 FV50 4 ST. HELENS SUTTON AC 00:54:09 186
47 Alan Ashton Male 43 MV50 4 LIVERPOOL HARRIERS AC 00:40:42 49
187 Michelle Farrell Female 43 FV35 12 GOG TRIATHLON CLUB 00:54:15 191
67 Chris Turner Male 44 MSENIOR 21 ERYRI HARRIERS 00:41:04 51
228 Stephanie Conway Female 44 FSENIOR 16 GOG TRIATHLON CLUB 00:54:58 199
51 Gary Wyn Davies Male 45 MV35 8 ABERYSTWYTH AC 00:41:17 52
477 Nicola Wylie Female 45 FV50 5 00:55:11 201
33 Jared Lee Roberts Male 46 MSENIOR 22 COLWYN BAY AAC 00:41:30 54
210 Heidi O'brien Female 46 FSENIOR 17 BTRR 00:55:20 204
420 Daniel Wellings Male 47 MV40 5 GOG TRIATHLON CLUB 00:42:00 55
237 Nicola Gardner Female 47 FV40 7 00:55:29 207
101 Joseph Matthews Male 48 MV40 6 BETSI RUNAWAYS 00:42:23 59
405 Helen Ashworth Female 48 FV35 13 PRESTATYN RC 00:55:41 208
49 Paul Williams Male 49 MV50 5 ABERYSTWYTH AC 00:42:27 60
203 Hannah Mart Female 49 FV40 8 00:55:44 209
501 James Williams Male 50 MV45 5 LYMM RUNNERS 00:42:30 61
492 Lee Wilson Female 50 FV35 14 00:56:07 214