Showing 1 to 100 of 406 results
Race Number First Name Surname Gender Gender Position Category Category Position Club Inter County Team Chip Time Chip Position
21 Jen Adams Female 19 FV35 6 BUCKLEY RC North Wales 00:45:36 90
157 Oshi Adey-Davies Male 60 MU20 5 00:43:25 76
322 Pam Appleton Female 90 FV65 1 ST. HELENS SUTTON AC 01:04:13 304
494 Peter Armstrong Male 140 MV70 1 NORTH WALES ROAD RUNNERS 00:53:48 181
47 Alan Ashton Male 43 MV50 4 LIVERPOOL HARRIERS AC 00:40:42 49
405 Helen Ashworth Female 48 FV35 13 PRESTATYN RC 00:55:41 208
164 Carol Astbury Female 63 FV55 3 UTTOXETER ROAD RUNNERS 00:58:52 240
332 Nicola Astbury-Evans Female 73 FV50 8 PORTH EIRIAS RUNNERS 01:00:27 262
126 Lorna Astley Female 24 FV50 1 STANLEY CRESCENT STRIDERS 00:47:49 117
125 Geoff Astley Male 109 MV55 7 STANLEY CRESCENT STRIDERS 00:50:13 137
265 Frank Atherton Male 209 MV50 24 FELL RUNNERS ASSOCIATION 01:03:08 293
216 Melvyn Austin Male 154 MV60 10 TRISMART 00:54:40 197
450 Sue Austin Female 134 FV60 15 TRISMART 01:20:17 383
295 Stephen Avann Male 177 MV45 29 00:58:16 239
18 Sara Avery Female 7 FV55 1 CHESHIRE DRAGONS Cheshire 00:40:50 50
364 Clive Baggaley Male 235 MV75+ 6 UTTOXETER ROAD RUNNERS 01:11:44 350
365 Emma Baggaley-Clay Female 116 FV45 13 01:11:45 351
16 Amie Bagnall Female 5 FSENIOR 4 CHESHIRE DRAGONS North Wales 00:40:23 46
37 Mat Baker Male 36 MSENIOR 19 00:38:55 38
103 Dave Barr Male 119 MV50 15 LIVERPOOL HARRIERS AC 00:51:48 151
231 Barrie Bartley Male 195 MSENIOR 41 01:00:59 269
409 Helen Baxandall Female 100 FV55 6 PRESTATYN RC 01:07:14 327
191 Tanya Beattie Female 32 FSENIOR 14 00:51:25 149
27 Anna Begbie Female 11 FV35 4 CHESHIRE DRAGONS Cheshire 00:42:22 58
441 Alan Benn Male 173 MV75+ 2 GOG TRIATHLON CLUB 00:57:34 233
460 Lee Blackwell Male 251 MV45 36 01:27:13 395
218 Simon Blain Male 123 MV35 22 GOG TRIATHLON CLUB 00:52:25 157
479 Zoe Bottomley Female 79 FV35 19 01:02:30 284
472 Mandy Bowler Female 129 FV55 8 01:16:27 375
284 Jonathan Bradbury Male 206 MV40 22 01:02:32 285
374 Val Braybrooks Female 107 FV60 10 HALMER HARRIERS 01:09:17 339
159 Tony Brennan Male 117 MV45 21 VILLAGE ROAD RUNNERS 00:51:23 148
85 Ben Brereton Male 34 MSENIOR 17 NEWCASTLE (STAFFS) AC Staffs 00:38:33 36
399 Eva Brewer Female 106 FV45 9 PRESTATYN RC 01:08:59 337
155 Adam Brightman Male 102 MV55 5 00:49:17 128
137 David Broadhurst Male 132 MV35 24 00:53:00 170
260 Pete Brocklehurst Male 166 MV50 20 00:56:38 218
42 Nicholas Brook Male 18 MV45 2 ERYRI HARRIERS 00:35:52 18
133 Ady Brown Male 90 MV50 11 00:47:38 112
481 Robin Brown Male 252 MV75+ 9 01:30:32 399
173 Jen Brownley Female 77 FSENIOR 22 01:01:44 276
309 Belinda Bryant Female 128 FV45 15 01:15:58 373
308 Steven Bryant Male 246 MV45 35 01:16:00 374
224 Peter Bulmer Male 188 MV60 16 01:00:21 259
202 Laura Bunting Female 42 FV50 4 ST. HELENS SUTTON AC 00:54:09 186
113 Neil Burdett Male 66 MV50 8 00:44:58 84
302 Neil Burgess Male 170 MV60 13 00:57:06 225
3 Peter Butler Male 13 MSENIOR 7 OSWESTRY OLYMPIANS Shropshire 00:35:15 13
90 Kelly Butler Female 3 FSENIOR 2 BIRCHFIELD HARRIERS Staffs 00:39:05 39
514 John Caraher Male 134 MV55 11 00:53:10 175
108 Peter Carpenter Male 83 MV60 4 00:46:50 102
239 Gareth Catherall Male 160 MV40 17 00:55:27 206
2 Ricky Challinor Male 6 MSENIOR 5 CARDIFF AAC North Wales 00:34:10 6
300 Sanjay Chandarana Male 159 MSENIOR 35 00:55:24 205
496 Natasha Cheers Female 147 FU20 5 01:30:23 398
316 Paul Cheetham Male 165 MV60 12 00:56:36 217
15 Claire Clancy Female 2 FV35 1 WILMSLOW RC Cheshire 00:38:13 33
105 Joseph Clark Male 70 MV45 11 00:45:23 88
144 Stuart Clitheroe Male 190 MSENIOR 40 01:00:38 263
445 Tony Clixby Male 224 MV65 5 VILLAGE ROAD RUNNERS 01:06:19 319
34 Matt Clowes Male 1 MSENIOR 1 CARDIFF AAC 00:31:22 1
66 Paul Clutterbuck Male 38 MV50 2 CHESHIRE DRAGONS 00:39:44 42
480 Victoria Collier Female 126 FSENIOR 28 01:14:14 369
96 Owen Conry Male 74 MV50 9 DENBIGH HARRIERS 00:46:08 93
228 Stephanie Conway Female 44 FSENIOR 16 GOG TRIATHLON CLUB 00:54:58 199
13 Lauren Cooper Female 1 FSENIOR 1 SHREWSBURY AC Shropshire 00:37:22 28
423 Jack Cooper Male 183 MSENIOR 39 00:59:50 252
257 Gerald Cooper Male 191 MV60 17 MEIRIONYDD RUNNING CLUB 01:00:39 264
422 Victoria Cooper Female 115 FV45 12 01:11:43 349
268 Mark Cope Male 192 MV35 29 01:00:45 265
176 Matt Corkish Male 111 MV35 19 00:50:36 140
106 Martin Cortvriend Male 91 MV65 1 PRESTATYN RC 00:47:46 114
4 Matthew Costello Male 3 MV35 1 SHREWSBURY AC Shropshire 00:33:31 3
343 Kay Cottrell Female 104 FV60 9 RUN FREE FELL RUNNERS 01:08:05 334
121 Matt Coulson Male 71 MSENIOR 26 DMC 00:45:27 89
169 Helen Crook Female 36 FV40 6 SHROPSHIRE SHUFFLERS 00:52:30 162
54 Steve Crowe Male 25 MSENIOR 13 SOUTH CHESHIRE HARRIERS Cheshire 00:37:00 25
88 Sam Crozier Male 11 MSENIOR 6 NEWCASTLE (STAFFS) AC Staffs 00:34:35 11
51 Gary Wyn Davies Male 45 MV35 8 ABERYSTWYTH AC 00:41:17 52
114 Caryl Davies Female 22 FSENIOR 12 SARN HELEN CLUB 00:47:32 111
142 Emyr Davies Male 133 MV75+ 1 RHEDWYR HEBOG RUNNERS 00:53:07 174
338 Llinos Davies Female 78 FV60 6 GOG TRIATHLON CLUB 01:02:19 280
337 Helen Davies Female 105 FV50 13 DENBIGH HARRIERS 01:08:08 335
298 David Davies Male 245 MV60 25 01:15:53 372
397 Gemma Davison-Lemalle Female 57 FV35 18 00:57:17 227
385 John Derbyshire Male 205 MV65 4 01:02:29 283
128 Christopher Devanny Male 103 MV50 13 00:49:39 129
330 Drew Dickson Male 215 MV35 32 01:04:14 305
282 Ali Dolphin Female 85 FV60 8 WHITCHURCH WHIPPETS 01:03:08 294
493 Peter Doors Male 128 MSENIOR 29 00:52:34 165
56 Harry Driscoll Male 56 MSENIOR 23 NORTH WALES ROAD RUNNERS 00:42:56 69
297 Julie Dudley Female 54 FV60 1 CHEADLE RC 00:56:52 221
184 Steve Dutton Male 126 MV40 14 GOG TRIATHLON CLUB 00:52:28 161
482 Ange Eckersley Female 135 FV55 10 01:20:50 384
46 Ian Edwards Male 20 MV35 5 ERYRI HARRIERS 00:36:21 20
60 Simon Edwards Male 42 MV50 3 BUCKLEY RC 00:40:36 48
135 Alan Edwards Male 144 MV45 27 00:54:06 185
236 Eurwyn Edwards Male 158 MV65 3 ERYRI HARRIERS 00:55:17 203
352 Vivienne Edwards Female 114 FV60 12 ERYRI HARRIERS 01:11:24 348
223 Russell Elder Male 162 MV55 14 00:55:54 211