Showing 1 to 100 of 406 results
Race Number First Name Surname Gender Gender Position Category Category Position Club Inter County Team Chip Time Chip Position
2 Ricky Challinor Male 6 MSENIOR 5 CARDIFF AAC North Wales 00:34:10 6
3 Peter Butler Male 13 MSENIOR 7 OSWESTRY OLYMPIANS Shropshire 00:35:15 13
4 Matthew Costello Male 3 MV35 1 SHREWSBURY AC Shropshire 00:33:31 3
5 Martin Green Male 7 MV45 1 NORTH WALES ROAD RUNNERS North Wales 00:34:11 7
6 Edd Flynn Male 5 MSENIOR 4 CARDIFF AAC North Wales 00:34:04 5
7 Scott Nixon Male 4 MSENIOR 3 ELLESMERE PORT RC North Wales 00:33:47 4
8 John Stone Male 21 MSENIOR 10 ELLESMERE PORT RC Cheshire 00:36:27 21
9 Connor Middleton Male 16 MSENIOR 8 SHREWSBURY AC Shropshire 00:35:46 16
10 Dominic Gardner Male 26 MSENIOR 14 TIPTON HARRIERS Shropshire 00:37:14 26
11 Will Kozer Male 29 MV35 7 WIDNES RUNNING CLUB Cheshire 00:37:45 30
12 Louis Lermite Male 19 MU20 3 RUN FREE FELL RUNNERS North Wales 00:36:15 19
13 Lauren Cooper Female 1 FSENIOR 1 SHREWSBURY AC Shropshire 00:37:22 28
14 Tracy Rogers Female 8 FSENIOR 5 BUCKLEY RC North Wales 00:41:19 53
15 Claire Clancy Female 2 FV35 1 WILMSLOW RC Cheshire 00:38:13 33
16 Amie Bagnall Female 5 FSENIOR 4 CHESHIRE DRAGONS North Wales 00:40:23 46
18 Sara Avery Female 7 FV55 1 CHESHIRE DRAGONS Cheshire 00:40:50 50
19 Katie Latham Female 10 FV35 3 SOUTH CHESHIRE HARRIERS Cheshire 00:42:17 57
20 Claire Wyn-Jones Female 26 FSENIOR 13 DEESIDE AAC North Wales 00:48:40 123
21 Jen Adams Female 19 FV35 6 BUCKLEY RC North Wales 00:45:36 90
22 Sabrina Thomas Female 16 FSENIOR 9 WOLVERHAMPTON BILSTON AC Shropshire 00:43:19 73
23 Amy Grace Female 18 FV35 5 SOUTH CHESHIRE HARRIERS Cheshire 00:44:36 82
24 Carla Green Female 13 FV45 1 NORTH WALES ROAD RUNNERS North Wales 00:42:54 68
25 Rachel Shipley Female 9 FSENIOR 6 ABERGELE HARRIERS North Wales 00:42:12 56
26 Monika Oparka-Hickinbottom Female 12 FV40 1 SHREWSBURY AC Shropshire 00:42:47 64
27 Anna Begbie Female 11 FV35 4 CHESHIRE DRAGONS Cheshire 00:42:22 58
28 Keely Smith Female 6 FV35 2 WEST CHESHIRE AC Cheshire 00:40:29 47
30 Lauren Morley Female 21 FV35 7 SHREWSBURY AC Shropshire 00:47:29 110
32 Lisa Rudkin Female 27 FV45 2 NORTH LEEDS FELL RUNNERS 00:49:59 135
33 Jared Lee Roberts Male 46 MSENIOR 22 COLWYN BAY AAC 00:41:30 54
34 Matt Clowes Male 1 MSENIOR 1 CARDIFF AAC 00:31:22 1
35 Bryn Woodall Male 8 MU20 1 COLWYN BAY AAC North Wales 00:34:19 8
36 Daniel Kashi Male 2 MSENIOR 2 SALE HARRIERS MANCHESTER 00:32:47 2
37 Mat Baker Male 36 MSENIOR 19 00:38:55 38
39 Tomos Roberts Male 17 MSENIOR 9 MEIRIONYDD RUNNING CLUB 00:35:51 17
40 Luke Northall Male 9 MV35 2 WREXHAM AAC 00:34:27 9
41 Edward Land Male 30 MV40 2 ABERYSTWYTH AC 00:37:46 31
42 Nicholas Brook Male 18 MV45 2 ERYRI HARRIERS 00:35:52 18
45 Steffan Sayer Male 14 MV35 4 MENAI TRACK AND FIELD 00:35:35 14
46 Ian Edwards Male 20 MV35 5 ERYRI HARRIERS 00:36:21 20
47 Alan Ashton Male 43 MV50 4 LIVERPOOL HARRIERS AC 00:40:42 49
49 Paul Williams Male 49 MV50 5 ABERYSTWYTH AC 00:42:27 60
50 James Yarwood Male 27 MSENIOR 15 ABERGELE HARRIERS 00:37:17 27
51 Gary Wyn Davies Male 45 MV35 8 ABERYSTWYTH AC 00:41:17 52
54 Steve Crowe Male 25 MSENIOR 13 SOUTH CHESHIRE HARRIERS Cheshire 00:37:00 25
55 Dylan Llewelyn Male 41 MSENIOR 20 CARDIFF TRIATHLETES 00:40:18 45
56 Harry Driscoll Male 56 MSENIOR 23 NORTH WALES ROAD RUNNERS 00:42:56 69
57 Chris Thomas Male 39 MV40 4 CYBI STRIDERS 00:39:54 43
59 Chris Spillane Male 65 MV50 7 COLWYN BAY AAC 00:44:55 83
60 Simon Edwards Male 42 MV50 3 BUCKLEY RC 00:40:36 48
61 Ian Gibson Male 33 MSENIOR 16 OSWESTRY OLYMPIANS 00:38:27 35
62 Geran Hughes Male 53 MV55 1 GOG TRIATHLON CLUB 00:42:49 65
63 Craig Rutter Male 61 MV35 10 GOG TRIATHLON CLUB 00:43:32 77
64 Zoltan Toth Male 94 MV35 14 00:47:56 118
66 Paul Clutterbuck Male 38 MV50 2 CHESHIRE DRAGONS 00:39:44 42
67 Chris Turner Male 44 MSENIOR 21 ERYRI HARRIERS 00:41:04 51
69 Richard Ward Male 58 MV50 6 PERTH ROAD RUNNERS 00:43:19 74
70 Justin Romero-Edwards Male 51 MU20 4 00:42:44 62
73 David Griffith Male 57 MV45 8 GOG TRIATHLON CLUB 00:43:00 70
74 Elliw Haf Female 17 FSENIOR 10 ERYRI HARRIERS 00:43:37 78
75 Andy Jones Male 63 MV45 9 GOG TRIATHLON CLUB 00:44:10 80
76 Matthew Knapper Male 84 MV45 17 OSWESTRY OLYMPIANS 00:47:02 103
78 Rob Mahoney Male 77 MV35 12 BUCKLEY RC 00:46:32 96
80 Barry Smith Male 107 MV40 12 CYBI STRIDERS 00:49:54 133
82 James Rogers Male 72 MV45 12 PRESTATYN RC 00:45:46 91
83 Geraint Pugh Male 35 MSENIOR 18 00:38:51 37
84 Elliot Smith Male 15 MU20 2 NEWCASTLE (STAFFS) AC Staffs 00:35:42 15
85 Ben Brereton Male 34 MSENIOR 17 NEWCASTLE (STAFFS) AC Staffs 00:38:33 36
86 Carl Moulton Male 12 MV40 1 BOALLOY RC Staffs 00:34:56 12
87 Craig Taylor Male 28 MV35 6 NEWCASTLE (STAFFS) AC Staffs 00:37:37 29
88 Sam Crozier Male 11 MSENIOR 6 NEWCASTLE (STAFFS) AC Staffs 00:34:35 11
89 Paul Tatler Male DNF MV35 DNF NEWCASTLE (STAFFS) AC Staffs DNF DNF
90 Kelly Butler Female 3 FSENIOR 2 BIRCHFIELD HARRIERS Staffs 00:39:05 39
91 Amy Neil Female 15 FSENIOR 8 CITY OF STOKE AC Staffs 00:43:17 72
92 Megan Huxley Female 4 FSENIOR 3 CANNOCK STAFFORD AC Staffs 00:39:18 41
93 Beth Tabor Female 14 FSENIOR 7 WOLVERHAMPTON BILSTON AC Staffs 00:43:08 71
94 Patrick Stradling Male 23 MSENIOR 11 VALE ROYAL AC Cheshire 00:36:41 23
95 Paul Hancock Male 32 MV50 1 SOUTH CHESHIRE HARRIERS Cheshire 00:38:17 34
96 Owen Conry Male 74 MV50 9 DENBIGH HARRIERS 00:46:08 93
97 Neil Finegan Male 31 MV45 4 WEST CHESHIRE AC Cheshire 00:38:02 32
98 Stephen Mills Male 52 MV45 6 00:42:45 63
99 Johnhuw Watkin Hughes Male 81 MSENIOR 27 CYBI STRIDERS 00:46:49 100
100 Gwion Roberts Male 24 MSENIOR 12 MEIRIONYDD RUNNING CLUB 00:36:45 24
101 Joseph Matthews Male 48 MV40 6 BETSI RUNAWAYS 00:42:23 59
102 Damian Sidnell Male 64 MV60 2 ABERYSTWYTH AC 00:44:15 81
103 Dave Barr Male 119 MV50 15 LIVERPOOL HARRIERS AC 00:51:48 151
105 Joseph Clark Male 70 MV45 11 00:45:23 88
106 Martin Cortvriend Male 91 MV65 1 PRESTATYN RC 00:47:46 114
107 Andrew Taylor Male 75 MV45 14 00:46:09 94
108 Peter Carpenter Male 83 MV60 4 00:46:50 102
109 Paul Garstang Male 80 MV55 2 GOG TRIATHLON CLUB 00:46:45 99
111 Carl Thomas Male 62 MV35 11 00:43:43 79
112 Ashley Taaffe Male 130 MSENIOR 30 00:52:52 168
113 Neil Burdett Male 66 MV50 8 00:44:58 84
114 Caryl Davies Female 22 FSENIOR 12 SARN HELEN CLUB 00:47:32 111
115 Simon Lewis Male 69 MV45 10 TRISMART 00:45:19 87
116 Tessa Ward Female 29 FV50 2 PERTH ROAD RUNNERS 00:50:35 139
118 James Merrills Male 87 MV40 9 00:47:08 107
119 Philip Owen Male 67 MSENIOR 25 00:45:14 85
121 Matt Coulson Male 71 MSENIOR 26 DMC 00:45:27 89
122 Gwenno Jones Female 35 FSENIOR 15 00:52:27 160