Showing 201 to 300 of 406 results
Race Number First Name Surname Gender Gender Position Category Category Position Club Inter County Team Chip Time Chip Position
240 Dewi Williams Male 171 MV50 22 CYBI STRIDERS 00:57:31 231
241 Samantha Williams Female 72 FSENIOR 21 NORTH WALES ROAD RUNNERS 01:00:26 261
242 Alan Gregson Male 149 MV40 15 00:54:16 192
243 Sue Formstone Female 101 FV50 12 BUCKLEY RC 01:07:25 328
245 Pam Grant Female 69 FV60 4 00:59:45 251
246 Liz Evans Female 67 FV70 1 00:59:09 247
247 Jo Lewis Female 91 FV45 6 PRESTATYN RC 01:04:57 310
248 Liz Martin Female 61 FV40 9 PRESTATYN RC 00:57:46 234
250 Karl Moore Male 197 MV40 21 WREXHAM AAC 01:01:15 272
251 Michael Lloyd Male 204 MV35 30 01:02:28 282
252 Andy Hughes Male 203 MV50 23 01:02:19 281
253 Carwyn Owen Male 148 MV35 27 00:54:15 190
254 Liz Hird Female 68 FV60 3 00:59:33 248
255 Carole Wilkinson Female 74 FV60 5 LANCASTER MORECAMBE AC 01:00:56 268
256 Peter Greno Male 137 MV35 25 00:53:30 178
257 Gerald Cooper Male 191 MV60 17 MEIRIONYDD RUNNING CLUB 01:00:39 264
258 Thomas Houghton Male 147 MV70 2 00:54:12 189
260 Pete Brocklehurst Male 166 MV50 20 00:56:38 218
261 Sidney Molyneux Male 244 MV70 6 01:15:32 371
263 James Wilkinson Male 180 MV45 30 00:59:03 245
265 Frank Atherton Male 209 MV50 24 FELL RUNNERS ASSOCIATION 01:03:08 293
267 Gareth Southworth Male DNF MV55 DNF CYBI STRIDERS DNF DNF
268 Mark Cope Male 192 MV35 29 01:00:45 265
269 Ian Ford Male 207 MV45 33 SHROPSHIRE SHUFFLERS 01:02:40 286
270 Clare Williams Female 99 FV45 8 SHROPSHIRE SHUFFLERS 01:07:01 324
273 Philip Peake Male 213 MV50 25 01:04:05 300
274 Martin Ellis Male DNF MV60 DNF DNF DNF
277 Allison Reid Female 51 FV45 4 PRESTATYN RC 00:56:14 215
278 Mark Morris Male 163 MSENIOR 36 00:55:55 212
279 Zeke Hunter-Green Male 131 MSENIOR 31 00:52:55 169
280 Chloe Jones Female 59 FSENIOR 19 00:57:27 229
282 Ali Dolphin Female 85 FV60 8 WHITCHURCH WHIPPETS 01:03:08 294
283 Celia Free Female 127 FV50 16 01:14:38 370
284 Jonathan Bradbury Male 206 MV40 22 01:02:32 285
286 Richard Furniss Male 210 MV35 31 CYBI STRIDERS 01:03:32 296
287 Norman Partington Male 201 MV55 20 01:02:06 278
288 Bob Neale Male 169 MV70 4 DENBIGH HARRIERS 00:57:02 223
293 Mark Evans Male 164 MV60 11 OSWESTRY OLYMPIANS 00:55:56 213
294 Gethin Owen Male 104 MV40 10 00:49:40 130
295 Stephen Avann Male 177 MV45 29 00:58:16 239
296 Anthony Parvin Male 112 MV60 6 00:50:39 141
297 Julie Dudley Female 54 FV60 1 CHEADLE RC 00:56:52 221
298 David Davies Male 245 MV60 25 01:15:53 372
299 Simon Hooton Male 151 MV40 16 00:54:24 194
300 Sanjay Chandarana Male 159 MSENIOR 35 00:55:24 205
301 Geoffrey Tomkinson Male 175 MV40 19 00:58:08 237
302 Neil Burgess Male 170 MV60 13 00:57:06 225
304 Greg Grundy Male 143 MV45 26 COLWYN BAY AAC 00:54:05 184
305 Freddie Spillane Male 92 MU20 6 COLWYN BAY AAC 00:47:46 115
307 Gary Jones Male 172 MV40 18 00:57:33 232
308 Steven Bryant Male 246 MV45 35 01:16:00 374
309 Belinda Bryant Female 128 FV45 15 01:15:58 373
310 Alun Roberts Male 240 MV50 32 01:12:29 357
311 Dave Goodall Male 231 MV65 7 VILLAGE ROAD RUNNERS 01:08:17 336
312 Ceri Williams Female 53 FV35 15 00:56:44 219
314 Gareth Jones Male 136 MV50 16 GOG TRIATHLON CLUB 00:53:24 177
315 Anthony Howe Male 141 MV45 24 ABERGELE HARRIERS 00:53:58 182
316 Paul Cheetham Male 165 MV60 12 00:56:36 217
317 Owen Woodward Male 139 MSENIOR 33 00:53:39 180
318 Tom Woodward Male 138 MSENIOR 32 00:53:39 179
319 Lynsey Wilson Female 64 FV50 7 00:58:56 243
320 Dave Lloyd Male 174 MV55 15 WALES 00:57:50 235
321 Linda White Female 81 FV60 7 ST. HELENS SUTTON AC 01:02:46 289
322 Pam Appleton Female 90 FV65 1 ST. HELENS SUTTON AC 01:04:13 304
323 Ian Jones Male 142 MV45 25 00:54:04 183
324 Cariad Roberts Female 95 FV40 13 NEWPORT HARRIERS AC 01:06:14 318
326 Debbie Mcwha Female 93 FV35 21 01:05:50 314
327 Barry Thomas Male 247 MV55 27 01:16:33 377
328 Philip Humphreys Male 223 MV75+ 4 01:06:05 316
329 Vicky Jones Female DNF FV40 DNF DNF DNF
330 Drew Dickson Male 215 MV35 32 01:04:14 305
331 Danielle Leyshon Female 94 FSENIOR 26 01:06:09 317
332 Nicola Astbury-Evans Female 73 FV50 8 PORTH EIRIAS RUNNERS 01:00:27 262
333 Hugh Mclay Male 199 MV60 18 01:01:33 275
334 Georgie Morris Female 80 FSENIOR 23 01:02:42 287
336 Steve Martin Male 125 MV55 9 00:52:26 159
337 Helen Davies Female 105 FV50 13 DENBIGH HARRIERS 01:08:08 335
338 Llinos Davies Female 78 FV60 6 GOG TRIATHLON CLUB 01:02:19 280
339 Richard Patterson Male 198 MSENIOR 42 01:01:20 273
340 Dylan Williams Male 184 MV45 32 00:59:50 253
341 Ian Jones Male 186 MV55 17 DENBIGH HARRIERS 01:00:01 257
343 Kay Cottrell Female 104 FV60 9 RUN FREE FELL RUNNERS 01:08:05 334
344 Dave Hughes Male 236 MV55 26 PENNY LANE STRIDERS 01:11:57 352
345 Rachel Mcgrath Female 124 FV45 14 BROSELEY JOGGERS 01:13:43 366
347 Pat Salmon Male 212 MV45 34 01:03:45 299
348 Christina Kelly Female 82 FV35 20 01:02:51 290
349 Lisa Taylor Female 87 FV50 9 01:03:43 298
350 Claire Kelly Female 66 FV40 11 00:59:07 246
351 Chris Smith Male 200 MV55 19 01:01:49 277
352 Vivienne Edwards Female 114 FV60 12 ERYRI HARRIERS 01:11:24 348
353 Jon Jones Male 214 MV50 26 01:04:08 301
354 Catrin Jones Female 88 FV50 10 01:04:09 302
355 Mark Roberts Male 202 MV60 19 OUTFIT PERSONAL TRAINING 01:02:18 279
356 Jackie Hendrie Female 110 FV60 11 SHREWSBURY TRI CLUB 01:09:53 342
357 Andrea Thomas Female 89 FV50 11 01:04:09 303
358 Paul Taylor Male 194 MV55 18 01:00:53 267
359 Debbie Evans Female 120 FV50 14 01:13:18 362
360 Caroline Oldham Female 98 FV35 22 GOG TRIATHLON CLUB 01:06:39 323
361 Zara Parry Female 86 FV40 12 01:03:24 295
362 James Thomas Male 248 MV75+ 7 BUCKLEY RC 01:18:09 378