Showing 1 to 100 of 406 results
Race Number First Name Surname Gender Gender Position Category Category Position Club Inter County Team Chip Time Chip Position
34 Matt Clowes Male 1 MSENIOR 1 CARDIFF AAC 00:31:22 1
36 Daniel Kashi Male 2 MSENIOR 2 SALE HARRIERS MANCHESTER 00:32:47 2
40 Luke Northall Male 9 MV35 2 WREXHAM AAC 00:34:27 9
45 Steffan Sayer Male 14 MV35 4 MENAI TRACK AND FIELD 00:35:35 14
39 Tomos Roberts Male 17 MSENIOR 9 MEIRIONYDD RUNNING CLUB 00:35:51 17
42 Nicholas Brook Male 18 MV45 2 ERYRI HARRIERS 00:35:52 18
46 Ian Edwards Male 20 MV35 5 ERYRI HARRIERS 00:36:21 20
100 Gwion Roberts Male 24 MSENIOR 12 MEIRIONYDD RUNNING CLUB 00:36:45 24
50 James Yarwood Male 27 MSENIOR 15 ABERGELE HARRIERS 00:37:17 27
41 Edward Land Male 30 MV40 2 ABERYSTWYTH AC 00:37:46 31
61 Ian Gibson Male 33 MSENIOR 16 OSWESTRY OLYMPIANS 00:38:27 35
83 Geraint Pugh Male 35 MSENIOR 18 00:38:51 37
37 Mat Baker Male 36 MSENIOR 19 00:38:55 38
406 Stephen Skates Male 37 MV40 3 PRESTATYN RC 00:39:08 40
66 Paul Clutterbuck Male 38 MV50 2 CHESHIRE DRAGONS 00:39:44 42
57 Chris Thomas Male 39 MV40 4 CYBI STRIDERS 00:39:54 43
427 Gordon Jones Male 40 MV60 1 PRESTATYN RC 00:40:02 44
55 Dylan Llewelyn Male 41 MSENIOR 20 CARDIFF TRIATHLETES 00:40:18 45
60 Simon Edwards Male 42 MV50 3 BUCKLEY RC 00:40:36 48
47 Alan Ashton Male 43 MV50 4 LIVERPOOL HARRIERS AC 00:40:42 49
67 Chris Turner Male 44 MSENIOR 21 ERYRI HARRIERS 00:41:04 51
51 Gary Wyn Davies Male 45 MV35 8 ABERYSTWYTH AC 00:41:17 52
33 Jared Lee Roberts Male 46 MSENIOR 22 COLWYN BAY AAC 00:41:30 54
420 Daniel Wellings Male 47 MV40 5 GOG TRIATHLON CLUB 00:42:00 55
101 Joseph Matthews Male 48 MV40 6 BETSI RUNAWAYS 00:42:23 59
49 Paul Williams Male 49 MV50 5 ABERYSTWYTH AC 00:42:27 60
501 James Williams Male 50 MV45 5 LYMM RUNNERS 00:42:30 61
70 Justin Romero-Edwards Male 51 MU20 4 00:42:44 62
98 Stephen Mills Male 52 MV45 6 00:42:45 63
62 Geran Hughes Male 53 MV55 1 GOG TRIATHLON CLUB 00:42:49 65
425 William Williams Male 54 MV45 7 PRESTATYN RC 00:42:51 66
506 Ian Slattery Male 55 MV35 9 00:42:53 67
56 Harry Driscoll Male 56 MSENIOR 23 NORTH WALES ROAD RUNNERS 00:42:56 69
73 David Griffith Male 57 MV45 8 GOG TRIATHLON CLUB 00:43:00 70
69 Richard Ward Male 58 MV50 6 PERTH ROAD RUNNERS 00:43:19 74
134 Dave Bus Hughes Male 59 MSENIOR 24 00:43:23 75
157 Oshi Adey-Davies Male 60 MU20 5 00:43:25 76
63 Craig Rutter Male 61 MV35 10 GOG TRIATHLON CLUB 00:43:32 77
74 Elliw Haf Female 17 FSENIOR 10 ERYRI HARRIERS 00:43:37 78
111 Carl Thomas Male 62 MV35 11 00:43:43 79
75 Andy Jones Male 63 MV45 9 GOG TRIATHLON CLUB 00:44:10 80
102 Damian Sidnell Male 64 MV60 2 ABERYSTWYTH AC 00:44:15 81
59 Chris Spillane Male 65 MV50 7 COLWYN BAY AAC 00:44:55 83
113 Neil Burdett Male 66 MV50 8 00:44:58 84
119 Philip Owen Male 67 MSENIOR 25 00:45:14 85
502 Colin Fellows Male 68 MV40 7 00:45:16 86
115 Simon Lewis Male 69 MV45 10 TRISMART 00:45:19 87
105 Joseph Clark Male 70 MV45 11 00:45:23 88
121 Matt Coulson Male 71 MSENIOR 26 DMC 00:45:27 89
82 James Rogers Male 72 MV45 12 PRESTATYN RC 00:45:46 91
212 Christian Leigh Male 73 MV45 13 00:45:54 92
96 Owen Conry Male 74 MV50 9 DENBIGH HARRIERS 00:46:08 93
107 Andrew Taylor Male 75 MV45 14 00:46:09 94
149 David Elson Male 76 MV45 15 TRISMART 00:46:16 95
78 Rob Mahoney Male 77 MV35 12 BUCKLEY RC 00:46:32 96
175 Andrew Mercer Male 78 MV40 8 ABERGELE HARRIERS 00:46:37 97
131 Bleddyn Evans Male 79 MV45 16 GOG TRIATHLON CLUB 00:46:44 98
109 Paul Garstang Male 80 MV55 2 GOG TRIATHLON CLUB 00:46:45 99
99 Johnhuw Watkin Hughes Male 81 MSENIOR 27 CYBI STRIDERS 00:46:49 100
503 Peter Jones Male 82 MV60 3 LIVERPOOL RUNNING BUGS 00:46:50 101
108 Peter Carpenter Male 83 MV60 4 00:46:50 102
76 Matthew Knapper Male 84 MV45 17 OSWESTRY OLYMPIANS 00:47:02 103
123 John Jones Male 85 MV60 5 ABERGELE HARRIERS 00:47:03 104
513 Amber Williams Female 20 FSENIOR 11 00:47:07 105
140 Steven Owen Male 86 MV35 13 GOG TRIATHLON CLUB 00:47:08 106
118 James Merrills Male 87 MV40 9 00:47:08 107
431 Ian Mulligan Male 88 MV50 10 CYBI STRIDERS 00:47:12 108
177 Paul Jones Male 89 MV45 18 RHEDWYR HEBOG RUNNERS 00:47:24 109
114 Caryl Davies Female 22 FSENIOR 12 SARN HELEN CLUB 00:47:32 111
133 Ady Brown Male 90 MV50 11 00:47:38 112
200 Manon Wilkinson Female 23 FV35 8 ERYRI HARRIERS 00:47:39 113
106 Martin Cortvriend Male 91 MV65 1 PRESTATYN RC 00:47:46 114
305 Freddie Spillane Male 92 MU20 6 COLWYN BAY AAC 00:47:46 115
505 Kevin Slattery Male 93 MV65 2 NORTH WALES ROAD RUNNERS 00:47:46 116
126 Lorna Astley Female 24 FV50 1 STANLEY CRESCENT STRIDERS 00:47:49 117
64 Zoltan Toth Male 94 MV35 14 00:47:56 118
197 Adam Rackley Male 95 MV35 15 00:48:04 119
130 Mark Mayers Male 96 MV50 12 ABERGELE HARRIERS 00:48:19 120
195 Brian Seal Male 97 MSENIOR 28 VILLAGE ROAD RUNNERS 00:48:27 121
124 Gwennan Henstock Female 25 FV40 2 BUCKLEY RC 00:48:27 122
150 Robat Glyn Male 98 MV35 16 00:48:44 124
127 Andrew Parker Male 99 MV45 19 00:48:47 125
143 Paul Quinton Male 100 MV55 3 ABERGELE HARRIERS 00:48:48 126
129 Gareth Woolmington Male 101 MV55 4 00:49:15 127
155 Adam Brightman Male 102 MV55 5 00:49:17 128
128 Christopher Devanny Male 103 MV50 13 00:49:39 129
294 Gethin Owen Male 104 MV40 10 00:49:40 130
136 Damien Tolan Male 105 MV40 11 BELLE VUE RACERS 00:49:42 131
158 Andy Lunt Male 106 MV55 6 00:49:50 132
80 Barry Smith Male 107 MV40 12 CYBI STRIDERS 00:49:54 133
371 Chris Morris Male 108 MV35 17 GOG TRIATHLON CLUB 00:49:57 134
32 Lisa Rudkin Female 27 FV45 2 NORTH LEEDS FELL RUNNERS 00:49:59 135
145 Katie Merrills Female 28 FV35 9 00:50:03 136
125 Geoff Astley Male 109 MV55 7 STANLEY CRESCENT STRIDERS 00:50:13 137
154 Guto Rhys Male 110 MV35 18 00:50:22 138
116 Tessa Ward Female 29 FV50 2 PERTH ROAD RUNNERS 00:50:35 139
176 Matt Corkish Male 111 MV35 19 00:50:36 140
296 Anthony Parvin Male 112 MV60 6 00:50:39 141
188 John Farrell Male 113 MV55 8 GOG TRIATHLON CLUB 00:50:41 142
198 Helen Morgan Female 30 FV40 3 ERYRI HARRIERS 00:50:48 143