Showing 1 to 100 of 140 results
Race Number First Name Surname Gender Gender Position Category Category Position Club Gun Time Overall Position Chip Time Chip Position Photo
167 Elliot Smith-Rasmussen Male 1 MOPEN 1 00:36:59 1 00:36:59 1
132 Rhodri Owen Male 2 MOPEN 2 MEIRIONYDD RUNNING CLUB 00:38:17 2 00:38:17 2
111 Dylan Lewis Male 3 MOPEN 3 SARN HELEN CLUB 00:40:27 3 00:40:26 3
100 Rhys Jones Male 4 MOPEN 4 RHEDWYR HEBOG RUNNERS 00:40:34 4 00:40:34 4
29 Adam Davies Male 5 MOPEN 5 00:41:22 5 00:41:20 5
140 Ifan Richards Male 6 MV40 1 MEIRIONYDD RUNNING CLUB 00:41:38 6 00:41:36 6
108 Edward Land Male 7 MV40 2 ABERYSTWYTH AC 00:42:07 7 00:42:06 7
59 William Euros Evans Male 8 MOPEN 6 MEIRIONYDD RUNNING CLUB 00:43:37 8 00:43:37 8
32 Gary Wyn Davies Male 9 MOPEN 7 ABERYSTWYTH AC 00:44:04 9 00:44:04 9
139 Jasper Ray Male 10 MOPEN 8 00:44:11 10 00:44:10 10
94 Elis Jones Male 11 MOPEN 9 RHEDWYR HEBOG RUNNERS 00:44:37 11 00:44:36 11
1 Rhodri Ap Dyfrig Male 12 MV40 3 MEIRIONYDD RUNNING CLUB 00:44:45 12 00:44:42 12
85 Sean Hughes Male 13 MOPEN 10 RHEDWYR HEBOG RUNNERS 00:45:26 13 00:45:23 13
159 Kameron Simmons-Sandy Male 14 MOPEN 11 CERIST TRIATHLON CLUB 00:45:49 14 00:45:48 14
184 Mark Whitehead Male 15 MV40 4 ABERYSTWYTH AC 00:46:24 15 00:46:22 15
76 Stacey Hawkins Female 1 FV40 1 TELFORD HARRIERS 00:46:39 16 00:46:36 16
123 Pete Mumford Male 16 MOPEN 12 00:47:32 17 00:47:31 17
106 Henk Kommers Male 17 MOPEN 13 00:47:54 18 00:47:48 18
52 Glyn Evans Male 18 MOPEN 14 00:48:17 19 00:48:09 19
3 Isaac Ayres Male 19 MOPEN 15 CARMARTHEN DISTRICT HARRIERS 00:48:29 20 00:48:28 20
129 Warren Nuttall Male 20 MV40 5 LAWLEY RUNNING CLUB 00:49:07 21 00:49:04 21
200 Anna Buckingham Female 2 FOPEN 1 MEIRIONYDD RUNNING CLUB 00:49:35 22 00:49:33 22
143 Alex Rigby Male 21 MOPEN 16 NO 00:49:46 23 00:49:43 23
158 Damian Sidnell Male 22 MV60 1 ABERYSTWYTH AC 00:50:01 24 00:49:58 24
175 Gary Thapa Male 23 MV40 6 CERIST TRIATHLON CLUB 00:50:22 25 00:50:19 25
30 Caryl Davies Female 3 FOPEN 2 SARN HELEN CLUB 00:50:36 26 00:50:30 26
110 Thomas Lawson Male 24 MV50 1 MYNYDDWYR DE CYMRU 00:51:09 27 00:51:05 27
196 Jessica Wymer Female 4 FOPEN 3 CANICROSS ANGLESEY 00:51:48 28 00:51:34 28
22 Ivan Courtier Male 25 MV50 2 ABERYSTWYTH AC 00:51:52 29 00:51:42 29
186 Adam Williams Male 26 MV40 7 BUCKLEY RC 00:51:55 30 00:51:53 30
75 Joshua Hatton Male 27 MOPEN 17 00:52:01 31 00:51:59 31
35 Wayne Davies Male 28 MOPEN 18 MALDWYN H 00:52:50 32 00:52:47 32
191 Kerri Williams Female 5 FOPEN 4 00:52:59 33 00:52:54 33
21 Sarah Cordingley Female 6 FV40 2 MALDWYN H 00:53:09 34 00:53:03 34
18 Lynsey Coan Female 7 FOPEN 5 00:53:22 35 00:53:20 35
80 Mel Hopkins Male 29 MV50 3 ABERYSTWYTH AC 00:54:23 36 00:54:19 36
86 Lynwen Huxtable Female 8 FV50 1 ABERYSTWYTH AC 00:54:41 37 00:54:36 37
144 Jacob Rigby Male 30 MOPEN 19 00:54:45 38 00:54:43 38
10 Stephen Bellis Male 31 MV60 2 BUCKLEY RC 00:54:51 39 00:54:48 39
120 Donna Morgan Female 9 FV40 3 AMMAN VALLEY HARRIERS 00:54:52 40 00:54:49 40
51 Gerwyn Ephraim Male 32 MV40 8 RHEDWYR HEBOG RUNNERS 00:55:38 41 00:55:33 42
72 Richard Hankinson Male 33 MV60 3 MEIRIONYDD RUNNING CLUB 00:55:41 42 00:55:31 41
36 Loren Dawson Female 10 FOPEN 6 VEGAN RUNNERS UK 00:55:55 43 00:55:51 44
16 Jan Cassidy Female 11 FV50 2 NEWCASTLE (STAFFS) AC 00:56:02 44 00:55:56 45
50 Andrew Ellis Male 34 MV50 4 CERIST TRIATHLON CLUB 00:56:06 45 00:55:56 46
105 Robert Kilby Male 35 MV40 9 00:56:16 46 00:55:46 43
145 Mark Rigby Male 36 MV50 5 00:56:34 47 00:56:24 47
98 Rhys Jones Male 37 MV50 6 GREENOCK GLENPARK HARRIERS 00:56:36 48 00:56:30 48
93 Dannie Jones Female 12 FV40 4 GREENOCK GLENPARK HARRIERS 00:56:36 49 00:56:31 49
103 Karen Kemish Female 13 FV50 3 ABERYSTWYTH AC 00:56:53 50 00:56:47 50
118 Paul Milne Male 38 MV40 10 00:57:34 51 00:57:25 51
153 Suzanne Rowlands Female 14 FV40 5 MALDWYN H 00:57:38 52 00:57:30 52
199 Denis Zaboronsky Male 39 MOPEN 20 00:58:23 53 00:58:09 53
195 Emily Wymer Female 15 FOPEN 7 UNIVERSITY OF SOUTHAMPTON ATHL 00:58:53 54 00:58:39 54
147 Inara Roberts Female 16 FOPEN 8 00:59:25 55 00:59:00 55
42 Paul Downton Male 40 MV40 11 NANTWICH RUNNING CLUB 01:00:09 56 01:00:03 57
208 Pacer 60 Male 41 MOPEN 21 01:00:10 57 00:59:58 56
15 Daniel Burton Male 42 MOPEN 22 01:00:32 58 01:00:11 58
150 Julia Rogers Female 17 FOPEN 9 01:00:40 59 01:00:31 59
6 Mike Baptie Male 43 MV50 7 01:00:45 60 01:00:36 60
107 Rob Laing Male 44 MV40 12 01:01:05 61 01:00:58 61
13 Sorcha Botwright Female 18 FOPEN 10 01:01:59 62 01:01:42 62
56 Nia Evans Female 19 FV40 6 MEIRIONYDD RUNNING CLUB 01:02:19 63 01:02:06 64
66 Jack Gooding Male 45 MV40 13 01:02:24 64 01:02:05 63
128 Shaun Nunn Male 46 MOPEN 23 01:02:40 65 01:02:36 65
174 Freya Thapa Female 20 FOPEN 11 CERIST TRIATHLON CLUB 01:03:07 66 01:03:03 66
161 Heather Smee Female 21 FV40 7 01:03:15 67 01:03:06 67
33 Karen Davies Female 22 FV50 4 ABERYSTWYTH AC 01:03:26 68 01:03:19 68
115 Scott Mathers Male 47 MV40 14 MERCIA FELL RC 01:03:59 69 01:03:49 69
24 Deian Creunant Male 48 MV50 8 ABERYSTWYTH AC 01:04:31 70 01:04:16 70
95 Helen Jones Female 23 FV50 5 MEIRIONYDD RUNNING CLUB 01:04:48 71 01:04:34 71
20 Martin Copeland Male 49 MV50 9 LONELY GOAT RC 01:05:07 72 01:04:56 73
179 Mark Waldron Male 50 MV50 10 01:05:26 73 01:04:52 72
166 Lyndsey Smith Female 24 FOPEN 12 01:05:47 74 01:05:17 74
19 Angela Copeland Female 25 FV50 6 LONELY GOAT RC 01:05:54 75 01:05:33 75
40 William Deering-Webb Male 51 MV60 4 01:06:08 76 01:06:01 78
154 Tesni Rowlands Female 26 FOPEN 13 01:06:20 77 01:05:48 76
101 Chris Joynson Male 52 MOPEN 24 01:06:26 78 01:05:52 77
46 Andrea Edwards-Jones Female 27 FV50 7 01:07:09 79 01:06:56 79
193 Rhys Williams Male 53 MOPEN 25 01:07:29 80 01:07:16 80
45 Angela Edwards Female 28 FV60 1 CERIST TRI 01:07:57 81 01:07:44 83
188 Ffion Williams Female 29 FOPEN 14 01:07:59 82 01:07:26 81
82 Dawn Hughes Female 30 FV40 8 HOLME PIERREPONT RC 01:08:04 83 01:07:42 82
172 Victoria Taylor Female 31 FV40 9 NORTH WALES ROAD RUNNERS 01:08:20 84 01:08:08 85
149 Margaret Roberts Female 32 FV50 8 MEIRIONYDD RUNNING CLUB 01:08:21 85 01:08:07 84
48 Dee Ellen Female 33 FV40 10 01:09:17 86 01:08:47 86
136 Sarah-Kay Purdon Female 34 FOPEN 15 01:09:21 87 01:08:51 88
156 Anthony Scarth Male 54 MOPEN 26 01:09:22 88 01:08:51 87
148 Kathryn Roberts Female 35 FV40 11 RHEDWYR HEBOG RUNNERS 01:09:33 89 01:09:08 89
173 Claire Thapa Female 36 FV50 9 CERIST TRIATHLON CLUB 01:09:33 90 01:09:22 92
23 Mark Cowan Male 55 MV40 15 WIRRAL VIKINGS/ RACING TEAM 01:09:45 91 01:09:12 90
53 John Gwynn Evans Male 56 MV70 1 ABERYSTWYTH AC 01:09:45 92 01:09:15 91
102 Michelle Kay Female 37 FOPEN 16 01:10:33 93 01:10:12 93
185 Heidi Wilkes Female 38 FOPEN 17 NO 01:10:41 94 01:10:12 94
116 Phoebe Mccarter Female 39 FOPEN 18 01:11:05 95 01:10:37 95
180 Meredydd Walker Male 57 MOPEN 27 01:11:10 96 01:10:55 96
39 Paul Dean Male 58 MV50 11 01:11:28 97 01:11:03 97
170 Alex Taylor Male 59 MV40 16 SPORTSTEST 01:12:11 98 01:11:57 98
113 Carl Machin Male 60 MV40 17 01:12:33 99 01:12:01 99
92 Angharad Jones Female 40 FV40 12 01:12:33 100 01:12:02 100