Showing 1 to 100 of 202 results
Race Number First Name Surname Gender Gender Position Category Category Position Club Chip Time Chip Position Photo
1 Jonathan Tyler Male 1 MOPEN 1 BETSI RUNAWAYS 00:40:34 1
262 Jason Williams Male 2 MV40 1 RACE RAPID 00:42:48 2
125 Aron Jones Male 3 MOPEN 2 RHEDWYR HEBOG RUNNERS 00:43:37 3
118 Owen Humphreys Male 4 MV50 1 BEAUMARIS TOWN ROAD RUNNERS 00:43:44 4
246 Chris Turner Male 5 MOPEN 3 ERYRI HARRIERS 00:44:43 5
86 John Gilbert Male 6 MOPEN 4 KNOWSLEY HARRIERS 00:47:01 6
61 Jasmin Dobson Female 1 FOPEN 1 00:47:14 7
176 Lee Pearson Male 7 MV50 2 WOLVERHAMPTON & BILSTON AC 00:47:22 8
201 Hedd Roberts Male 8 MV40 2 00:47:37 9
1008 Andrew Grimshaw Male 9 MV40 3 00:48:25 10
161 Michael Midgley Male 10 MV50 3 00:49:33 11
44 Philip Cuthbert Male 11 MV40 4 WALLASEY AC 00:49:37 12
83 Daniel Gahan Male 12 MOPEN 5 00:49:38 13
75 Kevin Evans Male 13 MV50 4 RHEDWYR HEBOG RUNNERS 00:49:43 14
206 Gavin Rogerson Male 14 MOPEN 6 00:50:00 15
21 Charlotte Broadhurst Female 2 FOPEN 2 CROFT AMBREY RC 00:50:03 16
266 Brian Wills Male 15 MV50 5 ERYRI HARRIERS 00:50:04 17
167 Gareth Noble Male 16 MOPEN 7 00:50:06 18
58 Simon Dawson Male 17 MV50 6 CHESTER TRIATHLON CLUB 00:50:09 19
107 Nick Houghton Male 18 MV50 7 00:50:28 20
175 Ceirion Parry Male 19 MV50 8 00:51:09 21
126 Christopher Jones Male 20 MOPEN 8 00:51:17 22
104 Mike Holroyd Male 21 MOPEN 9 BEAUMARIS TOWN ROAD RUNNERS 00:51:23 23
225 Anthony Spruce Male 22 MOPEN 10 00:51:32 24
255 Johnhuw Watkin Hughes Male 23 MOPEN 11 CYBI STRIDERS 00:51:47 25
30 Nichola Cartwright Female 3 FOPEN 3 00:51:48 26
87 Neil Gooding Male 24 MV50 9 PENSBY RUNNERS 00:52:32 27
1011 Louise Mainwaring Female 4 FOPEN 4 00:52:34 28
217 Tom Sheridan Male 25 MOPEN 12 00:52:39 29
113 Karie Hughes Male 26 MV50 10 00:53:01 30
88 Mark Goodridge Male 27 MV50 11 WREKIN ROAD RUNNERS 00:53:06 31
189 Charlotte Rawcliffe Female 5 FV40 1 PENNY LANE STRIDERS 00:53:06 32
208 Cai Rowlands Male 28 MOPEN 13 RHEDWYR HEBOG RUNNERS 00:53:16 33
63 Tanya Duffy Female 6 FOPEN 5 BEAUMARIS TOWN ROAD RUNNERS 00:53:43 34
34 Ambrose Choy Male 29 MV40 5 00:53:46 35
207 Aled Rowlands Male 30 MV50 12 00:53:47 36
141 James Lynch Male 31 MOPEN 14 00:53:55 37
25 Peter Burke Male 32 MOPEN 15 00:53:55 38
77 Allanah Fenwick Female 7 FV40 2 00:54:04 39
32 Peter Charlton Male 33 MV40 6 00:54:05 40
147 Daz Martin Male 34 MV40 7 LONELY GOAT RC 00:54:07 41
173 Martin Owen Male 35 MV50 13 BEAUMARIS TOWN ROAD RUNNERS 00:54:17 42
45 Steven Cutter-Thomas Male 36 MV50 14 00:54:40 43
129 Hugh Jones Male 37 MV40 8 BTRR 00:54:59 44
18 Luke Bray Male 38 MOPEN 16 00:55:00 45
216 Stephen Shakespeare Male 39 MV40 9 RHEDWYR HEBOG RUNNERS 00:55:00 46
19 Adam Brightman Male 40 MV50 15 ERYRI HARRIERS 00:55:04 47
130 Kerry Jones Female 8 FV40 3 ERYRI HARRIERS 00:55:05 48
172 James Owen Male 41 MOPEN 17 00:55:08 49
273 Keith Wyatt Male 42 MV50 16 00:55:19 50
195 Alan Roberts Male 43 MV40 10 00:55:32 51
181 Brian Pinker Male 44 MV40 11 00:55:48 52
218 Skye Shields Male 45 MOPEN 18 00:56:11 53
38 Jo Collister Female 9 FV40 4 00:56:28 54
123 Andy John Male 46 MV50 17 00:56:29 55
96 Myka Heard Female 10 FV50 1 PENNY LANE STRIDERS 00:56:44 56
202 Inara Roberts Female 11 FOPEN 6 00:57:04 57
109 Bleddyn Hughes Male 47 MV40 12 00:57:27 58
106 Leigh Holt Male 48 MV50 18 LAWLEY RUNNING CLUB 00:57:32 59
53 Manon Davies Female 12 FV50 2 00:57:41 60
149 Richard Mathias Male 49 MV50 19 00:57:44 61
258 Andy Williams Male 50 MV50 20 BTRR 00:57:56 62
240 Aranli Thomas Male 51 MV40 13 MEIRIONYDD RUNNING CLUB 00:58:12 63
214 Darren Seeney Male 52 MV50 21 00:58:14 64
40 Tim Cookson Male 53 MV40 14 CHESTER TRIATHLON CLUB 00:58:32 65
29 Lara Cain Female 13 FOPEN 7 00:58:34 66
254 Rich Walker Male 54 MV50 22 00:58:50 67
1003 Donna Tebbutt Female 14 FV50 3 00:58:58 68
4 Llinos Anderson Female 15 FOPEN 8 00:59:01 69
199 Euron Lloyd Roberts Male 55 MOPEN 19 00:59:01 70
37 Michael Clay Male 56 MV40 15 00:59:18 71
198 Debbie Roberts Female 16 FV40 5 BEAUMARIS TOWN ROAD RUNNERS 00:59:27 72
33 Paul Cheetham Male 57 MV60 1 00:59:29 73
1009 Gary Jones Male 58 MV40 16 00:59:31 74
163 James Morris Male 59 MOPEN 20 00:59:37 75
51 Elaine Davies Female 17 FV50 4 00:59:51 76
727 Carla Lauder Female 18 FV40 6 RHEDWYR HEBOG RUNNERS 00:59:51 77
119 Ed Jarvis Male 60 MOPEN 21 00:59:51 78
62 Dave Dowding Male 61 MOPEN 22 00:59:56 79
110 Ceri Hughes Female 19 FV40 7 GOG TRIATHLON CLUB 00:59:58 80
59 Shaun De Clancy Male 62 MV50 23 ERYRI HARRIERS 01:00:01 81
274 Jemma Zalot-Sankey Female 20 FV40 8 BEAUMARIS TOWN ROAD RUNNERS 01:00:24 82
138 Mike Lloyd Male 63 MV40 17 01:00:35 83
186 Joanne Pye Female 21 FV50 5 01:00:41 84
74 Dylan Evans Male 64 MV40 18 RHEDWYR HEBOG RUNNERS 01:01:00 85
145 Sion Marini Male 65 MV40 19 01:01:10 86
46 Crofton Davey Male 66 MV40 20 01:01:13 87
184 Ric Potter Male 67 MV50 24 01:01:24 88
111 Ffion Hughes Female 22 FOPEN 9 01:01:26 89
84 Luke Gahan Male 68 MOPEN 23 01:01:36 90
171 Dan Owen Male 69 MOPEN 24 01:01:45 91
7 Alec Aspden Male 70 MV50 25 BEAUMARIS TOWN ROAD RUNNERS 01:02:13 92
27 Russell Butcher Male 71 MOPEN 25 01:02:27 93
26 Ann Burt-Williams Female 23 FV50 6 01:02:48 94
333 Alison Gow Female 24 FV50 7 01:02:51 95
253 Meredydd Walker Male 72 MOPEN 26 01:03:07 96
80 Andrew Flood Male 73 MV40 21 01:03:32 97
81 Jon Flood Male 74 MV40 22 01:03:35 98
166 Megan New Female 25 FV50 8 GOG TRIATHLON CLUB 01:03:58 99
185 Marianne Pourikkou-James Female 26 FOPEN 10 01:04:07 100