Showing 1 to 100 of 361 results
Race Number First Name Surname Gender Gender Position Category Category Position Club Gun Time Overall Position Chip Time Chip Position
184 Ollie Thorogood Male 1 MSEN 1 SOUTH WEST ROAD RUNNERS 00:32:38 1 00:32:36 1
280 Janos Vranek Male 2 MU20 1 ABERYSTWYTH AC 00:33:45 2 00:33:44 2
34 Gethin Davies Male 3 MSEN 2 00:34:15 3 00:34:14 3
216 Owain Schiavone Male 4 MV40 1 ABERYSTWYTH AC 00:34:19 4 00:34:17 4
278 Land Edward Male 5 MV40 2 ABERYSTWYTH AC 00:34:54 5 00:34:53 5
196 Euros Evans Male 6 MU20 2 MEIRIONYDD RUNNING CLUB 00:35:09 6 00:35:08 6
234 Adam Davies Male 7 MV35 1 CARDIFF AAC 00:35:09 7 00:35:08 7
11 Ollie George Male 8 MU20 3 PEMBROKESHIRE HARRIERS AAC 00:35:12 8 00:35:11 9
73 James Cowan Male 9 MSEN 3 CARDIFF AAC 00:35:12 9 00:35:11 8
138 Isaac Ayres Male 10 MSEN 4 CARMARTHEN DISTRICT HARRIERS 00:35:17 10 00:35:15 10
183 Joe Robson Male 11 MSEN 5 00:36:15 11 00:36:13 11
302 Harries Rhys Male 12 MSEN 6 00:36:47 12 00:36:45 12
50 David Dwyer Male 13 MV40 3 00:37:09 13 00:37:06 13
270 Tomos Roberts Male 14 MSEN 7 CARDIFF AAC 00:37:11 14 00:37:09 14
254 Mark Whitehead Male 15 MV45 1 ABERYSTWYTH AC 00:37:29 15 00:37:27 15
391 Martin Copus Male 16 MV35 2 00:37:37 16 00:37:35 16
382 Matt Yelland Male 17 MV40 4 CLWB RUN WALES 00:37:42 17 00:37:38 17
241 George Eadon Male 18 MV35 3 SARN HELEN CLUB 00:37:49 18 00:37:46 18
227 Vic Walsh Male 19 MV40 5 BELLE VUE RACERS 00:37:51 19 00:37:47 19
248 Ffion Price Female 1 FSEN 1 MALDWYN H 00:37:56 20 00:37:54 20
181 Llyr Ab Einion Male 20 MSEN 8 ABERYSTWYTH AC 00:38:16 21 00:38:12 21
86 Greg Parry Male 21 MSEN 9 00:38:45 22 00:38:43 22
147 Rhys Jeremiah Male 22 MV35 4 00:38:51 23 00:38:47 23
74 Geraint Rhys Davies Male 23 MV35 5 00:38:53 24 00:38:49 24
252 Aled Hughes Male 24 MV45 2 ABERYSTWYTH AC 00:38:57 25 00:38:55 26
88 Paul Williams Male 25 MV50 1 ABERYSTWYTH AC 00:38:58 26 00:38:54 25
67 Ian Evans Male 26 MV40 6 ABERYSTWYTH AC 00:39:22 27 00:39:19 27
393 Richard Jones Male 27 MV55 1 SHREWSBURY AC 00:39:48 28 00:39:46 28
107 Ryan Haigh Male 28 MSEN 10 00:40:05 29 00:40:00 29
59 Gafin Griffiths Male 29 MV40 7 LES CROUPIERS RC 00:40:09 30 00:40:07 30
70 Jacob Simmons Male 30 MSEN 11 00:40:23 31 00:40:17 31
27 Johnathan Price Male 31 MU20 4 SARN HELEN CLUB 00:40:30 32 00:40:25 33
182 Patrick Finney Male 32 MV50 2 ABERYSTWYTH AC 00:40:38 33 00:40:35 34
332 Michael Burton Male 33 MSEN 12 00:40:39 34 00:40:36 35
396 Andrew Dickens Male 34 MV50 3 TORFAEN RUNNERS 00:40:42 35 00:40:38 36
448 Adam Gailitis Male 35 MSEN 13 00:40:45 36 00:40:19 32
94 Kevin Jones Male 36 MV50 4 EMLYN RUNNERS 00:40:55 37 00:40:50 37
143 Gari Thomas Male 37 MV55 2 00:41:18 38 00:41:11 38
352 Lou Summers Female 2 FV50 1 TORFAEN RUNNERS 00:41:25 39 00:41:21 39
180 Andre Marsh Male 38 MV50 5 00:42:04 40 00:41:59 41
207 Edwards Guto Male 39 MSEN 14 00:42:07 41 00:41:58 40
204 Richard Stone Male 40 MV40 8 SOUTH WEST ROAD RUNNERS 00:42:12 42 00:42:05 42
403 Gary Thapa Male 41 MV45 3 CERIST TRIATHLON CLUB 00:42:24 43 00:42:17 43
123 Will Lerigo Male 42 MV35 6 ABERYSTWYTH AC 00:42:50 44 00:42:44 44
313 Howard Thomas Male 43 MV45 4 CARDIGAN RC 00:42:57 45 00:42:51 45
140 Alistair Vince Male 44 MV35 7 00:43:01 46 00:42:54 46
257 Tom Carter Male 45 MSEN 15 00:43:06 47 00:43:01 47
307 Nick Gregory Male 46 MSEN 16 00:43:07 48 00:43:01 48
198 Dominic Jenkins Male 47 MV40 9 00:43:16 49 00:43:11 51
132 Damian Sidnell Male 48 MV60 1 ABERYSTWYTH AC 00:43:25 50 00:43:21 52
327 Liam Jones Male 49 MSEN 17 00:43:28 51 00:43:06 49
113 Zara Bowman Female 3 FSEN 2 00:43:35 52 00:43:07 50
174 Richard Marks Male 50 MV70 1 SARN HELEN CLUB 00:43:48 53 00:43:43 53
36 Caryl Davies Female 4 FSEN 3 SARN HELEN CLUB 00:44:06 54 00:44:02 54
136 Rhys Lloyd Male 51 MSEN 18 00:44:16 55 00:44:04 55
100 Geraint Jones Male 52 MV35 8 00:44:19 56 00:44:07 56
417 Ifan Ward Male 53 MSEN 19 00:44:29 57 00:44:16 57
226 Hugh Griffiths Male 54 MV50 6 00:44:41 58 00:44:32 59
259 David Roberts Male 55 MV45 5 00:44:48 59 00:44:29 58
71 Eilir Evans Male 56 MV45 6 00:44:49 60 00:44:44 60
101 Delyth Jackson Female 5 FV40 1 00:45:16 61 00:45:08 61
321 Iwan Davies Male 57 MV40 10 00:45:21 62 00:45:12 62
390 Emyr Thomas Male 58 MV35 9 00:45:26 63 00:45:14 63
82 Tina Hill Female 6 FV50 2 EMLYN RUNNERS 00:45:41 64 00:45:35 65
149 John Mills Male 59 MV45 7 J M RUNNING 00:45:41 65 00:45:28 64
372 Beth Gregory Female 7 FSEN 4 00:45:43 66 00:45:37 66
229 Dan Thorogood Male 60 MV55 3 ABERYSTWYTH AC 00:45:55 67 00:45:51 69
5 Elizabeth Jane Williams Female 8 FV40 2 CARDIGAN RC 00:45:57 68 00:45:42 67
13 Fraser Mcmillan Male 61 MV50 7 CARDIGAN RC 00:45:59 69 00:45:44 68
224 Delmie Davies Male 62 MV45 8 00:46:15 70 00:46:00 71
225 Jonathan Hancock Male 63 MV50 8 00:46:15 71 00:46:01 72
37 Mel Hopkins Male 64 MV55 4 ABERYSTWYTH AC 00:46:20 72 00:46:13 74
33 Iestyn Lawson Male 65 MU20 5 00:46:24 73 00:46:08 73
62 Matthew Walker Male 66 MSEN 20 SARN HELEN CLUB 00:46:26 74 00:46:15 75
360 Garfield Davies Male 67 MV35 10 00:46:29 75 00:45:59 70
406 Bedwyr Fychan Male 68 MV40 11 CERIST TRIATHLON CLUB 00:46:31 76 00:46:24 76
52 Lynwen Huxtable Female 9 FV50 3 ABERYSTWYTH AC 00:46:33 77 00:46:26 77
320 Arfon Rowlands Male 69 MSEN 21 00:46:48 78 00:46:38 79
3 Russell Williams Male 70 MV40 12 CARDIGAN RC 00:46:50 79 00:46:41 80
25 Justin Bailey Male 71 MV50 9 00:46:52 80 00:46:37 78
268 Helmut Hardt Male 72 MV55 5 00:46:56 81 00:46:41 81
235 Michael Palmer Male 73 MV50 10 00:47:09 82 00:46:55 83
22 Richard Jones Male 74 MV35 11 00:47:13 83 00:46:55 82
422 Laura Mckenzie Female 10 FV40 3 BETSI RUNAWAYS 00:47:18 84 00:47:11 85
131 Chris Bound Male 75 MV40 13 00:47:22 85 00:47:10 84
273 Elen Roberts Female 11 FV35 1 ABERYSTWYTH AC 00:47:30 86 00:47:22 86
333 Will Hughes Male 76 MV45 9 00:47:39 87 00:47:29 87
379 Vasil Ivanov Male 77 MSEN 22 00:48:10 88 00:47:47 88
365 Matthew Shaw Male 78 MSEN 23 00:48:16 89 00:48:04 89
306 R Williams Male 79 MV50 11 ABERYSTWYTH AC 00:48:19 90 00:48:11 90
304 Chris Davies Male 80 MV60 2 LLISWERRY RUNNERS 00:48:36 91 00:48:24 93
154 Deian Creunant Male 81 MV50 12 ABERYSTWYTH AC 00:48:38 92 00:48:30 94
203 Oliver Stokes Male 82 MV40 14 NEWPORT DISTRICT RC 00:48:43 93 00:48:30 95
245 Beth Saunders Female 12 FSEN 5 00:48:47 94 00:48:19 92
31 Sh Lawson Female 13 FV45 1 ABERYSTWYTH AC 00:48:53 95 00:48:37 96
341 John Shaw Male 83 MV50 13 00:48:55 96 00:48:43 97
439 Gareth Harries Male 84 MSEN 24 00:48:58 97 00:48:15 91
112 Wendy Tromans Female 14 FV50 4 EMLYN RUNNERS 00:49:06 98 00:48:51 98
2 Dylan Jones Male 85 MV45 10 00:49:22 99 00:49:13 99
84 Isabel Parry Female 15 FSEN 6 00:49:37 100 00:49:25 102