Showing 1 to 100 of 106 results
Race Number First Name Surname Gender Gender Position Category Category Position Club Gun Time Overall Position Chip Time Chip Position
140 Tom Roberts Male 1 MOPEN 1 MEIRIONNYDD RUNNING CLUB 00:58:50 1 00:58:49 1
135 Gwion Roberts Male 2 MOPEN 2 MEIRIONNYDD RUNNING CLUB 00:59:50 2 00:59:50 2
55 Neil Godsell Male 3 MV40+ 1 MALDWYN H 01:03:16 3 01:03:16 3
177 Jamie Williams Male 4 MOPEN 3 01:04:25 4 01:04:24 4
70 Darren Hesleton Male 5 MV40+ 2 BRO DYSYNNI AC 01:05:04 5 01:05:03 5
85 Brett Jones Male 6 MV40+ 3 DENBIGH HARRIERS 01:06:47 6 01:06:44 6
84 Garry Jerman Male 7 MV50+ 1 MALDWYN H 01:07:55 7 01:07:54 7
104 Dave Martin Male 8 MV40+ 4 RUN AND RIDE 01:08:23 8 01:08:22 8
80 Richard Hunter Male 9 MV40+ 5 SHROPSHIRE SHUFFLERS 01:08:50 9 01:08:44 9
160 Gruff Tomos Male 10 MOPEN 4 01:09:38 10 01:09:35 10
97 Dylan Llewelyn Male 11 MOPEN 5 ERYRI HARRIERS 01:11:32 11 01:11:31 11
60 Elliw Haf Female 1 FOPEN 1 ERYRI HARRIERS 01:11:46 12 01:11:45 12
169 Oscar Watson Maguire Male 12 MOPEN 6 01:13:55 13 01:13:47 13
16 Robert Carr Male 13 MV40+ 6 BRIDGNORTH RUNNING CLUB 01:15:41 14 01:15:37 15
7 Anthony Behan Male 14 MV40+ 7 01:15:41 15 01:15:26 14
138 Philippa Roberts Female 2 FV50+ 1 BETSI RUNAWAYS 01:16:39 16 01:16:37 16
65 Clare Hanson Female 3 FV40+ 1 DOLLY MIXTURES 01:17:38 17 01:17:35 17
71 Paul Hodges Male 15 MV50+ 2 ERYRI HARRIERS 01:18:13 18 01:18:09 18
168 Andrew Watson Male 16 MV50+ 3 01:18:41 19 01:18:32 19
52 Darren Gallop Male 17 MOPEN 7 01:18:54 20 01:18:44 20
170 Dave Whittey Male 18 MV60+ 1 01:20:47 21 01:20:43 21
181 Charlotte Wilton-Jones Female 4 FOPEN 2 NORTH WALES ROAD RUNNERS 01:21:12 22 01:21:07 22
192 Gavin Parry Male 19 MV50+ 4 KNOWSLEY HARRIERS 01:21:25 23 01:21:20 23
82 Lizzie Irvine Female 5 FOPEN 3 GOG TRIATHLON CLUB 01:23:30 24 01:23:10 24
92 Andrzej Kowalczyk Male 20 MOPEN 8 01:23:45 25 01:23:41 25
147 Andrew Mark Smith Male 21 MV60+ 2 WFRA 01:24:09 26 01:23:44 26
99 Francis Macdermot Male 22 MV50+ 5 01:24:31 27 01:24:24 28
43 Iwan Evans Male 23 MOPEN 9 01:24:41 28 01:24:22 27
66 Helmut Hardt Male 24 MV50+ 6 01:24:43 29 01:24:38 29
183 Ben Worth Male 25 MV40+ 8 01:25:12 30 01:25:05 30
107 Ben Mccarthy Male 26 MV40+ 9 01:26:35 31 01:26:20 31
164 Andrea Vaughan Female 6 FV50+ 2 MEIRIONNYDD RUNNING CLUB 01:26:40 32 01:26:35 32
40 Siwan Elenid Female 7 FOPEN 4 MEIRIONNYDD RUNNING CLUB 01:27:02 33 01:26:58 33
186 Bramwell Yallop Male 27 MOPEN 10 01:29:00 34 01:28:58 34
51 Nyfain Wynn Female 8 FV40+ 2 RHEDWYR HEBOG RUNNERS 01:29:09 35 01:29:01 36
347 Rebecca Owen Female 9 FV40+ 3 01:29:14 36 01:28:59 35
89 Tomos Jones Male 28 MOPEN 11 01:29:26 37 01:29:17 37
185 Leisa Wyn Female 10 FV40+ 4 01:30:13 38 01:29:50 38
174 Heidi Wilkes Female 11 FOPEN 5 01:30:33 39 01:30:22 39
124 Lauren Walts Female 12 FOPEN 6 CERIST TRI CLUB 01:30:45 40 01:30:38 40
182 Emma Woodward Female 13 FOPEN 7 CANICROSS CLWYD 01:31:25 41 01:31:02 41
77 Richard Hughes Male 29 MV40+ 10 01:32:26 42 01:32:16 42
87 Helen Jones Female 14 FV50+ 3 MEIRIONNYDD RUNNING CLUB 01:32:46 43 01:32:41 43
58 Andrew Grudzinski Male 30 MV40+ 11 NORTH HERTS RRC 01:33:07 44 01:32:44 44
193 Richard Walker Male 31 MV50+ 7 01:33:18 45 01:33:12 45
27 Richard Curtis Male 32 MV50+ 8 SHROPSHIRE SHUFFLERS 01:33:33 46 01:33:22 46
191 Simon McCann Male 33 MV50+ 9 VILLAGE VIPERS 01:33:44 47 01:33:38 47
150 Lois Smithies Female 15 FOPEN 8 01:33:50 48 01:33:46 48
37 Olly Downing Male 34 MV40+ 12 MEIRIONNYDD RUNNING CLUB 01:34:04 49 01:33:53 49
22 Stephanie Conway Female 16 FOPEN 9 GOG TRIATHLON CLUB 01:34:46 50 01:34:22 50
90 Lucy Killen Female 17 FV50+ 4 01:35:10 51 01:34:59 51
136 Henri Roberts Male 35 MOPEN 12 01:35:19 52 01:35:04 52
15 Natalie Carr Female 18 FV40+ 5 BRIDGNORTH RUNNING CLUB 01:37:25 53 01:37:17 54
59 Michelle Grudzinski Female 19 FV40+ 6 NORTH HERTS RRC 01:37:37 54 01:37:15 53
117 Jenny Norton Female 20 FV50+ 5 BRIDGNORTH RUNNING CLUB 01:38:34 55 01:38:27 55
38 Angie Edwards Female 21 FV70+ 1 01:39:12 56 01:39:02 56
25 Elin Crowley Female 22 FV40+ 7 01:39:50 57 01:39:28 57
137 Kathryn Roberts Female 23 FV50+ 6 RHEDWYR HEBOG RUNNERS 01:40:07 58 01:39:51 58
175 Elin Williams Female 24 FV40+ 8 01:40:13 59 01:39:56 59
46 Eileen Fenner Female 25 FV60+ 1 RHEDWYR HEBOG RUNNERS 01:40:23 60 01:40:10 60
173 Sahrah Wilding Female 26 FV50+ 7 PRESTEIGNE PACERS RC 01:41:54 61 01:41:38 61
24 Sarah Crawford Clarke Female 27 FV50+ 8 BRIDGNORTH RUNNING CLUB 01:42:12 62 01:42:04 62
20 Brigid Cole Female 28 FV50+ 9 MERCIA FELL RC 01:43:02 63 01:42:47 63
128 Jodie Pritchard Female 29 FV40+ 9 HARLECH TRIATHLON CLUB 01:43:04 64 01:42:55 64
100 Jacinta Macdermot Female 30 FV50+ 10 01:43:17 65 01:43:07 65
98 Lisa Lyon Female 31 FV50+ 11 BRIDGNORTH RUNNING CLUB 01:44:18 66 01:44:11 66
63 Claire Hand Female 32 FV40+ 10 01:45:34 67 01:45:26 67
146 Janet Sheppard Female 33 FV50+ 12 BETSI RUNAWAYS 01:46:40 68 01:46:38 68
75 Lisa Hughes Female 34 FOPEN 10 SARN HELEN CLUB 01:47:28 69 01:47:14 69
33 Paul Dean Male 36 MV50+ 10 01:48:07 70 01:47:54 70
155 Claire Thapa Female 35 FV50+ 13 CERIST TRI CLUB 01:48:21 71 01:48:10 71
13 Donna Brierley Female 36 FV40+ 11 GLOSSOPDALE HARRIERS 01:48:39 72 01:48:25 72
6 Kate Bee Female 37 FOPEN 11 GLOSSOPDALE HARRIERS 01:48:40 73 01:48:26 73
163 Leanne Urquhart Female 38 FOPEN 12 01:48:48 74 01:48:34 74
188 Jane Yianni Female 39 FV50+ 14 01:49:19 75 01:48:57 75
153 Kelvin Taylor Male 37 MV40+ 13 SOUTH DERBYSHIRE ROAD RUNNERS 01:50:07 76 01:49:46 76
26 Janice Curtis Female 40 FV50+ 15 MERCIA FELL RC 01:51:02 77 01:50:46 77
129 Kurmang Rashid Male 38 MV60+ 3 01:51:03 78 01:51:03 78
133 Catherine Roberts Female 41 FV40+ 12 01:52:05 79 01:51:54 79
126 Amanda Prescott Female 42 FV50+ 16 BRIDGNORTH RUNNING CLUB 01:52:34 80 01:52:26 80
17 Gemma Churton Female 43 FOPEN 13 01:53:48 81 01:53:36 81
179 Tracie Williams Female 44 FV50+ 17 GOG TRIATHLON CLUB 01:54:28 82 01:54:04 82
127 Dave Prescott Male 39 MV50+ 11 BRIDGNORTH RUNNING CLUB 01:54:35 83 01:54:25 83
141 Wayne Roberts Male 40 MV50+ 12 GOG TRIATHLON CLUB 01:55:12 84 01:54:48 84
91 Debbie Kojs Female 45 FOPEN 14 01:57:42 85 01:57:25 85
114 Megan New Female 46 FV50+ 18 GOG TRIATHLON CLUB 01:59:33 86 01:59:10 86
105 Sarah Massey Female 47 FV40+ 13 GOG TRIATHLON CLUB 01:59:34 87 01:59:10 87
31 Llinos Davies Female 48 FV60+ 2 GOG TRIATHLON CLUB 01:59:42 88 01:59:18 88
94 Karen Lee Female 49 FV50+ 19 DEANERY RUNNING CLUB 01:59:47 89 01:59:27 90
95 Mark Lee Male 41 MV50+ 13 DEANERY RUNNING CLUB 01:59:47 90 01:59:27 89
14 Anne Carey Female 50 FV50+ 20 02:00:05 91 01:59:45 91
5 Rachel Bailey Female 51 FV40+ 14 02:00:33 92 02:00:13 92
148 Iain Smith Male 42 MV40+ 14 02:01:57 93 02:01:36 93
116 Mark Norcott Male 43 MV40+ 15 02:02:05 94 02:01:44 94
81 Moss Inns Male 44 MOPEN 13 ABERYSTWYTH AC 02:02:57 95 02:02:40 95
86 Gwyneth Jones Female 52 FV50+ 21 02:03:55 96 02:03:41 96
83 Kathy Jenkins Female 53 FV40+ 15 02:04:11 97 02:03:53 97
8 Bryony Benfield Pritchard Female 54 FOPEN 15 02:04:11 98 02:03:54 98
125 Julia Porter Davies Female 55 FV50+ 22 BETSI RUNAWAYS 02:05:12 99 02:05:09 99
166 Siobhan Farmer Female 56 FV40+ 16 02:06:52 100 02:06:29 100