Showing 1 to 100 of 1941 results
Race Number First Name Surname Gender Gender Position Category Category Position Club Gun Time Overall Position Chip Time Chip Position
2 Peter Somba Male 1 MS 1 DUNBOYNE AC 00:30:48 1 00:30:47 1
1 Mick Clohissey Male 2 M35 1 RAHENY SHAMROCK A.C. 00:31:06 2 00:31:06 2
2574 John Black Male 3 MS 2 NORTH BELFAST HARRIERS 00:31:54 3 00:31:53 3
406 David Glynn Male 4 MS 3 00:32:13 4 00:32:12 4
2935 Graham Gilshinan Male 5 MS 4 00:32:16 5 00:32:16 5
1701 Paddy O Donnell Male 6 MS 5 CITY OF DERRY AC SPARTANS 00:32:57 6 00:32:56 6
3053 Noel Mc Nally Male 7 M35 2 00:33:09 7 00:33:09 7
2354 Wesley O Brien Male 8 M40 1 RAHENY SHAMROCK A.C. 00:33:34 8 00:33:33 8
1930 Colin Griffin Male 9 M35 3 BALLINAMORE A.C. 00:33:43 9 00:33:42 9
3013 David Kirwin Male 10 M45 1 RAHENY SHAMROCK A.C. 00:33:45 10 00:33:44 10
2566 Conor Curran Male 11 M45 2 NORTH BELFAST HARRIERS 00:33:46 11 00:33:45 11
2742 Grace Lynch Female 1 FS 1 IVERAGH A.C. 00:34:01 12 00:34:00 12
2094 Conor Fitzpatrick Male 12 MS 6 PORTMARNOCK A.C. 00:34:06 13 00:34:04 13
2125 Mark Mc Avoy Male 13 MS 7 00:34:08 14 00:34:06 14
327 Aaron Farrell Male 14 MS 8 DUNBOYNE A.C. 00:34:23 15 00:34:22 15
1689 Eamonn Flannery Male 15 MS 9 00:34:28 16 00:34:24 16
2436 David Callaghan Male 16 MS 10 TALLAGHT A.C. 00:34:34 17 00:34:34 17
1550 Kenneth Nolan Male 17 M40 2 00:34:41 18 00:34:39 18
2912 Sean Mc Grath Male 18 MS 11 00:34:47 19 00:34:45 19
2928 Mary Mulhare Female 2 FS 2 PORTLAOISE A.C. 00:34:48 20 00:34:47 20
7 Ciara Hickey Female 3 F40 1 BROS PEARSE AC 00:34:50 21 00:34:50 21
2949 Ryan Cleary Male 19 MS 12 PORTMARNOCK A.C. 00:34:52 22 00:34:51 22
11 Graham Ahearne Male 20 M40 3 RAHENY SHAMROCK A.C. 00:34:54 23 00:34:53 23
641 David Mc Conn Male 21 M40 4 DONORE HARRIERS 00:34:59 24 00:34:58 24
1561 Ian Mc Conkey Male 22 M40 5 RAHENY SHAMROCK A.C. 00:35:04 25 00:35:02 26
1162 Conor Talty Male 23 MS 13 00:35:04 26 00:35:02 25
66 Anthony Brady Male 24 M35 4 00:35:09 27 00:35:08 27
475 Ciarán Hughes Male 25 MS 14 00:35:12 28 00:35:10 28
1445 Maurice Mc Dermott Male 26 M40 6 00:35:16 29 00:35:15 29
2750 Chris Dorney Male 27 M35 5 00:35:39 30 00:35:35 30
2416 Conor Cavanagh Male 28 MS 15 SPORTSWORLD A.C. 00:35:41 31 00:35:39 31
2453 Mark Lynch Male 29 M35 6 00:35:52 32 00:35:46 32
2329 Caitlyn Harvey Female 4 FS 3 ANNADALE STRIDERS 00:35:54 33 00:35:53 33
1950 Kate Purcell Female 5 F35 1 RAHENY SHAMROCK A.C. 00:35:56 34 00:35:54 34
2703 Pauric Ennis Male 30 MS 16 TULLAMORE HARRIERS A.C. 00:35:59 35 00:35:59 35
2733 Graham O Dwyer Male 31 MS 17 00:36:12 36 00:36:11 36
2716 Paul O Reilly Male 32 MS 18 RAHENY SHAMROCK A.C. 00:36:25 37 00:36:23 37
1896 Karl Ennis Male 33 MS 19 BROTHERS PEARSE A.C. 00:36:39 38 00:36:38 39
2736 Simon Smith Male 34 M40 7 00:36:40 39 00:36:37 38
2607 Paul Carroll Male 35 MS 20 SHERCOCK A.C. 00:36:40 40 00:36:38 40
1122 Mark Fennell Male 36 M35 7 00:36:43 41 00:36:40 42
2653 Jason Devereux Male 37 M40 8 00:36:44 42 00:36:39 41
1904 Steven Donegan Male 38 M35 8 NORTH DOWN AC 00:36:46 43 00:36:42 43
1619 Ger Copeland Male 39 M40 9 DUBLIN BAY RUNNING CLUB 00:36:49 44 00:36:46 46
2400 Damien Crilly Male 40 M35 9 00:36:49 45 00:36:44 45
2725 Andrew Lawless Male 41 M40 10 KILCOOLE A.C. 00:36:49 46 00:36:44 44
732 Sydney Mthi Male 42 M45 3 00:36:51 47 00:36:46 47
2749 Sean McGarrity Male 43 MS 21 CLONLIFFE HARRIERS A.C. 00:36:53 48 00:36:50 49
2501 David Brady Male 44 M40 11 CLONLIFFE HARRIERS 00:36:54 49 00:36:51 50
2604 Shane Gavin Male 45 M35 10 PIRANHA TRIATHLON CLUB 00:36:54 50 00:36:48 48
2746 Jim Larkin Male 46 M45 4 ROADRUNNERS AC 00:36:57 51 00:36:54 53
1674 Enda Connolly Male 47 M35 11 GARDA AC 00:36:59 52 00:36:54 52
2918 Lewis Mc Cann Male 48 M40 12 DUNBOYNE A.C. 00:36:59 53 00:36:54 51
2421 Finbar Smith Male 49 M35 12 00:37:00 54 00:36:57 54
1635 John Reilly Male 50 M50 1 DROGHEDA & DISTRICT A.C. 00:37:11 55 00:37:09 57
3046 Oseias Alves Male 51 MS 22 RAHENY SHAMROCK A.C. 00:37:12 56 00:37:10 58
2122 David Daly Male 52 M40 13 SKERRIES A.C. 00:37:14 57 00:37:08 56
1257 Jonathan Eadie Male 53 M40 14 TT RACERS 00:37:16 58 00:37:06 55
200 Padraig Coone Male 54 M45 5 SLANEY OLYMPIC A.C. GARDA 00:37:20 59 00:37:17 61
1740 Rory Bruton Male 55 M40 15 00:37:22 60 00:37:15 60
2800 Andrew Dowse Male 56 M35 13 CROGHAN A.C. 00:37:22 61 00:37:19 62
2343 Jonathan O Brien Male 57 M40 16 DROGHEDA & DISTRICT A.C. 00:37:25 62 00:37:15 59
2893 Conor Ahern Male 58 M35 14 RAHENY SHAMROCK A.C. 00:37:26 63 00:37:23 65
2929 Andy Durkan Male 59 M35 15 BROTHERS PEARSE A.C. 00:37:27 64 00:37:26 67
513 Brian Kelly Male 60 M50 2 RAHENY SHAMROCK A.C. 00:37:28 65 00:37:24 66
3019 Robert Gilligan Male 61 M45 6 METRO/ST. BRIGID'S A.C. 00:37:31 66 00:37:26 68
2016 Matthew Moffatt Male 62 M35 16 DUNBOYNE A.C. 00:37:33 67 00:37:28 70
1555 David Smith Male 63 M35 17 00:37:35 68 00:37:23 64
2211 Stephan Bueck Male 64 M45 7 00:37:35 69 00:37:27 69
1037 Tim Waters Male 65 MS 23 00:37:43 70 00:37:28 71
832 Padraig O Mahoney Male 66 M40 17 DUNLEER A.C. 00:37:44 71 00:37:38 73
3066 Joao Colososchi Male 67 MS 24 00:37:49 72 00:37:46 76
1817 David Mullen Male 68 M35 18 CLONLIFFE HARRIERS A.C. 00:37:50 73 00:37:43 75
1624 Greg Devereux Male 69 M35 19 00:37:52 74 00:37:35 72
304 Colm Dunne Male 70 M40 18 RAHENY SHAMROCK A.C. 00:37:53 75 00:37:49 77
1415 Stephen Kinsella Male 71 MS 25 00:37:53 76 00:37:22 63
6 Yvonne MacAuley Female 6 FS 4 CRUSADERS A.C. 00:37:54 77 00:37:53 80
1548 Seamus Ruddy Male 72 M40 19 TT RACERS 00:37:58 78 00:37:42 74
1939 Stephen Butler Male 73 MS 26 RAHENY SHAMROCK A.C. 00:38:04 79 00:38:00 82
1220 David Sheehy Male 74 M45 8 LUSK A.C. 00:38:04 80 00:38:00 84
1424 Garrett Loy Male 75 M45 9 CLONLIFFE HARRIERS A.C. 00:38:06 81 00:38:04 86
319 Philip English Male 76 M45 10 00:38:07 82 00:37:59 81
1625 Stephen Tracey Male 77 M45 11 CLONLIFFE HARRIERS A.C. 00:38:07 83 00:38:00 83
2795 Eddie Nugent Male 78 M45 12 CRUSADERS A.C. 00:38:10 84 00:38:03 85
2350 Hugh Mc Dowell Male 79 MS 27 00:38:14 85 00:37:52 79
127 Pio Carley Male 80 M45 13 00:38:19 86 00:37:52 78
1120 Mark Linehan Male 81 M35 20 00:38:20 87 00:38:07 87
2120 Andrew Carson Male 82 MS 28 ORANGEGROVE AC 00:38:22 88 00:38:15 89
1431 Colm Maher Male 83 M35 21 00:38:23 89 00:38:16 90
2878 Anthony Doyle Male 84 M35 22 00:38:34 90 00:38:13 88
2638 David Kelly Male 85 M40 20 DUB RUNNING CLUB 00:38:35 91 00:38:28 91
1907 Gemma Mc Donald Female 7 F35 2 BALLYCASTLE A.C. 00:38:36 92 00:38:33 94
1384 Rob Hale Male 86 M50 3 DUNBOYNE A.C. 00:38:41 93 00:38:35 97
2424 Olan Corcoran Male 87 M45 14 ST. L. O'TOOLE A.C. 00:38:42 94 00:38:34 95
2898 David Gillick Male 88 M35 23 00:38:45 95 00:38:39 98
1054 Eoghan Wrafter Male 89 M35 24 PORTMARNOCK A.C. 00:38:46 96 00:38:31 93
2438 Dee O Keeffe Female 8 F45 1 BROTHERS PEARSE A.C. 00:38:47 97 00:38:43 102
396 Jody Gilhooly Male 90 M40 21 RAHENY SHAMROCK A.C. 00:38:48 98 00:38:41 100
2956 Paul Timmons Male 91 M35 25 00:38:50 99 00:38:43 101
2392 Grace Kennedy-Clarke Female 9 F35 3 DONORE HARRIERS 00:38:50 100 00:38:47 104