Showing 1 to 100 of 187 results
Bib First Name Surname Gen Gen Pos Cat Cat Pos Club Gun Time O/A Pos Chip Time Chip Pos
5015 David Pecc Male 1 MOPEN 1 C&C 03:15:26 1 03:09:36 1
441 David Ross Male 2 MV40 1 Collingwood AC 03:24:46 2 03:24:43 2
481 Adam Holland Male 3 MOPEN 2 Votwo.co.uk 03:27:08 3 03:27:05 3
4337 Roger Hayes Male 4 MV40 2 Teignbridge Trotters 03:28:06 4 03:27:59 4
4332 Jon Rich Male 5 MOPEN 3 City of Salisbury ARC 03:28:26 5 03:28:21 5
4311 Jerry Shield Male 6 MV45 1 Wimborne AC 03:31:14 6 03:31:09 6
4319 David West Male 7 MV40 3 Macmillan 03:33:40 7 03:33:37 7
436 Andrew Stalley Male 8 MV45 2 Collingwood AC 03:37:04 8 03:36:57 8
426 Simon Illingworth Male 9 MV45 3 100 Marathon Club 03:43:29 9 03:43:21 9
488 David Thompson Male 10 MV45 4 Billericay Striders 03:44:21 10 03:44:12 10
5007 Fiona Ross-Russell Female 1 FV50 1 City of Salisbury ARC 03:45:49 11 03:45:46 12
4366 Adrian Berlie Male 11 MV40 4 City of Salisbury ARC 03:45:50 12 03:45:45 11
613 Caroline Wharton Female 2 FOPEN 1 03:46:27 13 03:46:17 14
492 Robert Westaway Male 12 MV40 5 Serpentine RC 03:46:30 14 03:46:15 13
451 Lyn Richards Male 13 MV45 5 03:48:23 15 03:48:17 15
5011 Andy Davison Male 14 MV40 6 03:48:42 16 03:48:27 16
4361 Hans Geberbauer Male 15 MV35 1 Crystal Palace Triathletes 03:49:38 17 03:49:20 17
4356 Stephen Cooney Male 16 MV40 7 Collingwood AC 03:52:53 18 03:52:45 18
4300 Martin Silk Male 17 MV35 2 03:53:03 19 03:52:48 19
4303 Denys Baudry Male 18 MV55 1 Garden City Runners 03:53:18 20 03:52:53 20
404 John McKenzie Male 19 MV50 1 03:53:37 21 03:53:32 21
458 Dave King Male 20 MV50 2 Blackheath & Bromley Harriers 03:54:09 22 03:54:05 23
405 Paul Blake Male 21 MV40 8 South West Runners 03:55:12 23 03:55:04 24
407 Darren Coates Male 22 MV35 3 Springfield Striders 03:56:42 24 03:56:36 26
4370 Julian Catmull Male 23 MV45 6 Springfield Striders 03:56:51 25 03:56:45 27
443 Nick Kyritsis Male 24 MV55 2 100 Marathon Club 03:57:14 26 03:55:08 25
4318 Rik Vercoe Male 25 MV35 4 03:57:47 27 03:57:37 28
498 Christopher Hunt Male 26 MV45 7 Datchet Dashers 03:58:53 28 03:58:50 30
424 Rebecca Revell Female 3 FV40 1 03:58:59 29 03:58:53 31
4376 Dawn Saunders Female 4 FV35 1 Bexley AC 03:59:01 30 03:58:47 29
486 Tim Boone Male 27 MV50 3 Arunners 04:00:22 31 04:00:15 32
496 Carolyn Kelly Female 5 FV35 2 Cobra 04:01:18 32 0
4378 Sue Van Huyssten Female 6 FV45 1 Newbury AC 04:01:21 33 04:01:13 33
5010 Richard Brooks Male 28 MV40 9 cobra rc 04:01:25 34 0
438 David Bowker Male 29 MV50 4 Fairlands Valley Spartans 04:01:46 35 04:01:42 35
4377 Peter Griffiths Male 30 MV45 8 Bexley AC 04:01:48 36 04:01:34 34
4359 Ivan Lyons Male 31 MV40 10 Phoenix AC 04:03:33 37 04:03:29 36
4336 David Watts Male 32 MOPEN 4 04:03:59 38 04:03:54 37
459 Mark Skelly Male 33 MV40 11 Blackheath & Bromley Harriers 04:05:32 39 04:05:28 38
425 Rob Bishop Male 34 MV50 5 Bedford Harriers 04:05:51 40 04:05:42 39
483 Jim Whitmarsh Male 35 MV50 6 Eastleigh RC 04:07:22 41 04:07:01 40
4385 Peter Spieler Male 36 MV50 7 Littledown Harriers 04:07:52 42 04:07:48 41
4326 Colin Evans Male 37 MV35 5 Langport Runners 04:08:13 43 04:08:06 42
406 Paul Allen Male 38 MV40 12 Royal Navy AC 04:08:13 44 04:08:06 43
485 Frances Cooke Female 7 FV50 2 Running Club 04:08:17 45 04:08:10 44
429 Simon Jones Male 39 MV35 6 Huncote Harriers 04:08:26 46 04:08:16 45
4369 Adam Holmes Male 40 MV55 3 100 Marathon Club 04:08:34 47 04:08:30 46
401 Peter Murphy Male 41 MOPEN 5 04:09:18 48 04:09:13 47
461 Ian Stanford Male 42 MV40 13 04:10:35 49 04:10:21 48
4339 Martin Hennelly Male 43 MV40 14 04:11:17 50 04:11:02 49
4333 Richard Hartley Male 44 MV55 4 04:12:04 51 04:11:58 50
4388 Nick Buthcer Male 45 MOPEN 6 04:12:32 52 04:12:26 51
5009 Wayne Brown Male 46 MV40 15 04:15:44 53 04:15:22 52
4364 Simon Hassett Male 47 MV40 16 Swanley & District AC 04:16:37 54 04:16:31 53
4399 Ralph Betrnascone Male 48 MV60 1 henfield joggers 04:16:57 55 04:16:47 54
442 Shahid Mohammed Male 49 MV35 7 04:16:59 56 04:16:50 55
4367 Richard Fox Male 50 MV40 17 Collingwood AC 04:17:14 57 04:17:06 57
4352 Bill Walsh Male 51 MV45 9 Collingwood AC 04:17:14 58 04:17:06 56
4335 Helen Ryder Female 8 FV45 2 04:18:32 59 04:18:23 58
4329 Bill Howes Male 52 MV60 2 Road Runners Club 04:19:11 60 04:18:54 59
4351 Peter Amos Male 53 MV50 8 Orpington RR 04:19:59 61 04:19:40 60
4323 Andrew Wilmot Male 54 MV65 1 Halstead RR 04:23:21 62 04:23:11 61
4379 Alan Wilcox Male 55 MV40 18 Hogweed Trotters 04:23:26 63 04:23:21 65
465 Andrew Bickle Male 56 MV55 5 East Cornwall RC 04:23:28 64 04:23:12 62
4312 Paul Bullock Male 57 MV50 9 St Austell RC 04:23:29 65 04:23:14 63
457 Audley Frog Male 58 MOPEN 7 04:23:31 66 04:23:16 64
455 Ian Taylor Male 59 MV45 10 Bungay Black Dog RC 04:23:49 67 04:23:45 66
4387 Phil Spakes Male 60 MV40 19 Littledown Harriers 04:24:12 68 04:24:03 67
493 Keith Hiley Male 61 MV55 6 04:25:02 69 04:24:59 68
4328 Andrew Gillespie Male 62 MV50 10 City of Salisbury ARC 04:25:06 70 04:25:00 69
4394 Ken Magee Male 63 FV55 1 West Wight RR 04:25:56 71 04:25:45 70
565 Jennifer Bradley Female 9 FOPEN 2 Serpentine RC 04:28:26 72 03:53:34 22
414 Stephen Young Male 64 MV35 8 Wootton Road Runners 04:31:14 73 04:31:05 71
4365 Evan Davies Male 65 MV50 11 Poole Runners 04:31:26 74 04:31:22 72
4301 Danny Kay Male 66 MV65 2 100 Marathon Club 04:31:46 75 04:31:27 73
433 Richard Bunn Male 67 MV35 9 Peel RR 04:31:53 76 04:31:47 74
434 Tricia Bunn Female 10 FV35 3 Peel RR 04:31:53 77 04:31:48 75
480 Steve Robins Male 68 MOPEN 8 Road Runners Club 04:34:39 78 04:34:16 77
469 Dom Manton Male 69 MOPEN 9 04:36:23 79 04:36:11 78
4391 Brendan Georgeson Male 70 MV40 20 Bitton RR 04:36:54 80 04:36:40 79
411 Gerry McCabe Male 71 MV40 21 Fairlands Valley Spartans 04:37:23 81 04:37:13 81
5012 Lee Anderson Male 72 MOPEN 10 04:37:26 82 04:37:08 80
489 Turgay Hassan-Hicks Male 73 MV50 12 West Wight RR 04:38:27 83 04:38:16 82
4317 John Rickard Male 74 MV50 13 Castle Point Joggers 04:41:14 84 04:41:03 83
5004 nicola Stevenson Female 11 MOPEN 11 Collingwood AC 04:41:15 85 04:41:06 84
494 Nuala Smyth Female 12 FV45 3 Arunners 04:41:35 86 04:41:28 85
467 John Depfenbaugh Male 75 MV55 7 04:42:20 87 04:42:06 86
4357 Juliette Hoareau Female 13 FOPEN 3 Bexley AC 04:43:12 88 04:42:57 87
4396 Neil Richardson Male 76 MV50 14 New Forest Runners 04:43:37 89 04:43:25 88
5002 Maryam Hulme Female 14 FV45 4 Garden City Runners 04:44:57 90 04:44:32 89
466 Ling K Betty Chan Female 15 FV50 3 Orpington RR 04:45:03 91 04:44:42 90
4382 John Barrett Male 77 MV50 15 04:45:28 92 04:45:18 91
479 Kathryn Hall Female 16 FV45 5 St Albans Striders 04:46:18 93 04:46:05 92
4374 Jade Lovell-Knight Female 17 FOPEN 4 Tone Zone Runners 04:47:51 94 04:47:43 93
454 Daniel Garcia Agullo Male 78 MV35 10 04:48:33 95 04:48:20 94
495 Rod Clyde Male 79 MV45 11 04:48:33 96 04:48:27 95
4386 Lee Southon Male 80 MOPEN 12 04:49:06 97 04:48:56 97
4368 Michael Alsworth Male 81 MV55 8 100 Marathon Club 04:51:01 98 04:50:44 98
5014 Alex Pearson Male 82 MOPEN 13 Serpentine RC 04:51:07 99 04:48:36 96
452 Anita Fuller Female 18 FV40 2 04:53:03 100 04:52:50 99