Showing 1 to 100 of 966 results
Bib First Name Surname Gen Gen Pos Cat Cat Pos Club Gun Time O/A Pos Chip Time Chip Pos
617 Simon Jones Male 1 MOPEN 1 Belgrave Harriers 00:51:32 1 00:51:31 1
1047 Elisha Tarus Male 2 MOPEN 2 Run-Fast 00:51:34 2 00:51:32 2
544 Afan Humphries Male 3 MOPEN 3 Swansea Harriers 00:53:59 3 00:53:58 3
784 Damian Nicholls Male 4 MOPEN 4 Wilmslow RC 00:54:29 4 00:54:28 4
1097 Paul Ward Male 5 M40+ 1 Wrekin Road Runners 00:55:01 5 00:55:01 5
240 Andrew Davies Male 6 MOPEN 5 Maldwyn Harriers 00:55:31 6 00:55:31 6
340 Oz Ellis Male 7 MOPEN 6 Abingdon Amblers 00:56:45 7 00:56:45 7
236 Desi Damiani Male 8 M35+ 1 Wrexham AAC 00:57:17 8 00:57:16 8
956 Brendan Rothery Male 9 MOPEN 7 Eryri Harriers 00:57:46 9 00:57:46 9
788 James Noakes Male 10 M40+ 2 Macclesfield Harriers and Athl 00:57:49 10 00:57:48 10
38 Alan Ashton Male 11 M40+ 3 Liverpool Harriers & A.C. 00:57:58 11 00:57:57 11
141 Tom Bush Male 12 MOPEN 8 Altrincham and District AC 00:58:21 12 00:58:20 13
1040 Martin Swensson Male 13 M35+ 2 Penny Lane Striders 00:58:22 13 00:58:19 12
344 Malcolm Eustace Male 14 M50+ 1 Tipton Harriers 00:58:24 14 00:58:23 14
975 Steffan Sayer Male 15 MOPEN 9 MENAI TRACK AND FIELD 00:58:26 15 00:58:25 15
574 Sarah Johnson Female 1 FOPEN 1 Trentham RC 00:58:32 16 00:58:30 16
917 Dewi Roberts Male 16 M40+ 4 Abergele Harriers 00:58:37 17 00:58:35 17
1092 Olivia Walwyn Female 2 FOPEN 2 City of Norwich AC 00:58:47 18 00:58:46 18
1100 Darren Washington Male 17 M40+ 5 City of Stoke 00:58:50 19 00:58:48 19
873 Christian Prior Male 18 MOPEN 10 City of Chester Triathlon Club 00:58:55 20 00:58:53 20
514 Christopher Hollinshead Male 19 M45+ 1 Stafford Harriers 00:59:04 21 00:59:04 21
133 Aaron Burgess Male 20 MOPEN 11 Oxford City 00:59:18 22 00:59:16 22
126 Jez Brown Male 21 M35+ 3 Buckley Running Club 00:59:45 23 00:59:43 23
565 Simon Jeffs Male 22 M35+ 4 Ellesmere Port Runners 00:59:45 24 00:59:44 24
543 Mark Hulmston Male 23 M35+ 5 Wirral AC 00:59:51 25 00:59:49 25
131 Richard Bullen Male 24 M50+ 2 Les Croupiers 01:00:14 26 01:00:10 26
112 David Bratt Male 25 MOPEN 12 Staffordshire Moorlands 01:00:26 27 01:00:23 27
669 Rick Lloyd Male 26 M40+ 6 Stockport Harriers 01:00:37 28 01:00:29 28
391 John Ford Male 27 M40+ 7 N.W.R.R.C 01:00:44 29 01:00:40 30
702 Michael Mannings Male 28 MOPEN 13 Oldham & Royton Harriers & AC 01:00:45 30 01:00:38 29
1095 Daz Ward Male 29 M35+ 6 Cheadle RC 01:00:47 31 01:00:44 31
998 Richard Skilbeck Male 30 M35+ 7 Headington Road Runners 01:00:50 32 01:00:49 32
823 Gina Paletta Female 3 FOPEN 3 Wrexham AAC 01:01:00 33 01:00:58 33
406 Mark Gadsden Male 31 MOPEN 14 Telford Harriers 01:01:04 34 01:01:04 35
315 Andrew Edwards Male 32 MOPEN 15 Deestriders R.C. 01:01:06 35 01:01:03 34
310 Callum Eden Male 33 M45+ 2 Wolverhampton and Bilston AC 01:01:24 36 01:01:22 36
571 Joe Johnson Male 34 M40+ 8 Birkenhead AC 01:01:29 37 01:01:28 37
498 Tom Hobbins Male 35 MOPEN 16 Stafford Harriers 01:01:32 38 01:01:29 38
918 Gareth Roberts Male 36 M40+ 9 Abergele Harriers 01:01:45 39 01:01:43 39
941 Erika Robinson Female 4 FOPEN 4 Buckley Running Club 01:01:54 40 01:01:51 40
912 Michael Robbins Male 37 M45+ 3 Wrexham AAC 01:02:00 41 01:01:57 41
643 Stephen Laker Male 38 M35+ 8 Wirral AC 01:02:09 42 01:02:07 42
358 Jordan Evans Male 39 MOPEN 17 Eryri Harriers 01:02:19 43 01:02:17 43
258 Matthew Davies Male 40 MOPEN 18 Mossley Hill AC 01:02:21 44 01:02:19 44
593 Gethin Jones Male 41 M35+ 9 Sarn Helen 01:02:49 45 01:02:44 45
168 Robert Chadwick Male 42 MOPEN 19 01:02:54 46 01:02:52 46
594 Gordon Jones Male 43 M50+ 3 Prestatyn Running Club 01:03:00 47 01:02:52 47
785 George Nicholls Male 44 M40+ 10 Prestatyn Running Club 01:03:09 48 01:03:07 48
818 Griff Owens Male 45 M60+ 1 Prestatyn Running Club 01:03:18 49 01:03:12 49
400 David Fulton Male 46 M45+ 4 01:03:22 50 01:03:15 50
26 Jamie Anderson Male 47 MOPEN 20 Telford Harriers 01:03:30 51 01:03:28 52
790 Gary Norgrove Male 48 M40+ 11 Wrexham Tri 01:03:37 52 01:03:36 55
200 Maurice Collins Male 49 M45+ 5 St Helens Sutton Striders 01:03:39 53 01:03:35 53
638 Marilyn Kitching Female 5 F40+ 1 Tattenhall Runners Club 01:03:39 54 01:03:36 54
5 Rhys Ab Elwyn Male 50 M45+ 6 Eryri Harriers 01:03:43 55 01:03:38 56
454 Thomas Halloway Male 51 MU20 1 Staffordshire Moorlands 01:03:47 56 01:03:40 57
326 Simon Edwards Male 52 M40+ 12 Buckley Running Club 01:03:49 57 01:03:19 51
1 Martin Green Male 53 M35+ 10 N.W.R.R.C 01:03:56 58 01:03:52 58
680 Kevin Loundes Male 54 MOPEN 21 Chase Harriers 01:04:11 59 01:04:07 59
657 Arwel Lewis Male 55 M50+ 4 Eryri Harriers 01:04:27 60 01:04:26 61
1082 Darren Vernon Male 56 M40+ 13 N.W.R.R.C 01:04:28 61 01:04:25 60
74 Brian Beecroft Male 57 M55+ 1 Wirral AC 01:04:39 62 01:04:35 62
1118 Andrew Whittingham Male 58 M40+ 14 Wilmslow RC 01:04:41 63 01:04:40 64
1124 Adrian Williams Male 59 M40+ 15 Eryri Harriers 01:04:45 64 01:04:37 63
1234 Edward Davies Male 60 M60+ 2 Maldwyn Harriers 01:04:48 65 01:04:44 65
80 Stephen Bentley Male 61 MOPEN 22 01:05:05 66 01:05:02 66
600 Jos Jones Male 62 MOPEN 23 Aberystwyth AC 01:05:06 67 01:05:04 67
1162 Martin Witty Male 63 M40+ 16 Deestriders R.C. 01:05:13 68 01:05:10 68
2 Darren Blazier Male 64 M35+ 11 Abergele Harriers 01:05:22 69 01:05:19 69
1228 Neil Kelly Male 65 M35+ 12 Penny Lane Striders 01:05:23 70 01:05:19 70
129 Michelle Buckle Female 6 F35+ 1 Newcastle (Staffs) AC 01:05:26 71 01:05:24 72
827 Emma Parry Female 7 F35+ 2 Wrexham AAC 01:05:34 72 01:05:31 74
305 Stephen Eardley Male 66 M35+ 13 01:05:36 73 01:05:36 76
682 Ian Lowe Male 67 M35+ 14 Oswestry Olympians Athletic & 01:05:41 74 01:05:26 73
783 Dave Newton Male 68 M45+ 7 Oswestry Olympians Athletic & 01:05:42 75 01:05:32 75
546 Richard Hunter Male 69 MOPEN 24 Shropshire Shufflers 01:05:50 76 01:05:21 71
50 Philip Bailey Male 70 M60+ 3 Southport Waterloo AC 01:05:56 77 01:05:52 77
920 Gwyn Roberts Male 71 M40+ 17 01:06:05 78 01:06:00 78
747 Tony Metcalfe Male 72 M55+ 2 Mossley Hill AC 01:06:06 79 01:06:03 79
508 Neil Holding Male 73 M50+ 5 West Pennine Runners 01:06:11 80 01:06:06 80
213 Martin Cortvriend Male 74 M55+ 3 Denbigh Harriers 01:06:14 81 01:06:09 81
880 Duncan Quincey Male 75 MOPEN 25 Deeside AAC 01:06:32 82 01:06:18 82
932 Stephen Roberts Male 76 M55+ 4 Oswestry Olympians Athletic & 01:06:52 83 01:06:39 83
255 Mark Davies Male 77 M35+ 15 N.W.R.R.C 01:06:58 84 01:06:47 85
55 Paul Ballinger Male 78 M50+ 6 Denbigh harriers 01:06:59 85 01:06:41 84
564 Peter Scarrat Male 79 M60+ 4 Wirral AC 01:07:01 86 01:06:52 86
961 Irfon Rowlands Male 80 M40+ 18 Cybi Striders 01:07:12 87 01:07:07 88
116 Mark Bridgwood Male 81 M35+ 16 Stafford Harriers 01:07:12 88 01:07:04 87
1108 Dennis Wharton Male 82 M55+ 5 St Helens Sutton Striders 01:07:25 89 01:07:24 94
611 Peter Jones Male 83 M50+ 7 01:07:29 90 01:07:11 90
342 Tracy Entwistle Female 8 F35+ 3 Warrington Road Runners 01:07:30 91 01:07:17 92
757 Diane Mitson Female 9 F35+ 4 South Cheshire Harriers 01:07:31 92 01:07:21 93
3 Guy Aartse-Tuyn Male 84 M45+ 8 Mow Cop Runners 01:07:50 93 01:07:41 95
1088 Sean Walker Male 85 MOPEN 26 01:07:55 94 01:07:08 89
894 Sarah Rendell Female 10 F35+ 5 Alchester RC 01:08:01 95 01:07:55 97
567 Jay Jennions Female 11 FOPEN 5 Deestriders R.C. 01:08:08 96 01:08:02 98
703 Stephen Mannings Male 86 MOPEN 27 01:08:11 97 01:07:12 91
717 Mark Mayers Male 87 M40+ 19 Abergele Harriers 01:08:26 98 01:07:46 96
206 Dominic Cooper Male 88 MOPEN 28 Mossley Hill AC 01:08:35 99 01:08:10 99
1170 Ian Wright Male 89 M45+ 9 01:08:37 100 01:08:23 101