Showing 1 to 100 of 127 results
Bib First Name Surname Gen Gen Pos Cat Cat Pos Club Chip Time Chip Pos
5070 Phil Hoy Male 1 M50 1 Portsmouth Joggers 04:04:46 1
5113 Helen Taranowski Female 1 F35 1 West 4 Harriers 04:05:35 2
5117 Riel Carol Male 2 M35 1 Clapham Chasers 04:05:41 3
5016 Barry Awan Male 3 M40 1 Team Bath AC 04:07:38 4
5062 Anthony Conway Male 4 M50 2 Portsmouth Joggers 04:09:40 5
5122 Robert Mole Male 5 M40 2 Bromsgrove & Redditch AC 04:11:41 6
5096 Les Cupis Male 6 M45 1 Ryde Harriers 04:12:57 7
5101 Liz Wiggins Female 2 F35 2 Weston AC 04:13:55 8
5065 Peter Windross Male 7 M40 3 04:14:22 9
5115 Mario Cientanni Male 8 M50 3 Gravesend RR & AC 04:15:34 10
5025 Simone Stoeppler Female 3 F45 1 04:15:42 11
5135 DIANE ROY Female 4 F45 2 EAST CORNWALL HARRIERS 04:22:25 12
5092 Wayne Walford Jelks Male 9 MOPEN 1 Littledown Harriers 04:25:44 13
5128 Sarah Kenworthy Female 5 FOPEN 1 Hayle RC 04:26:14 14
5114 Kristian Tierney Male 10 M35 2 04:26:55 15
5026 Richard Garland Male 11 M40 4 UKA 04:30:52 16
5060 Phil Barnes Male 12 M45 2 Corsham RC 04:31:20 17
5109 Keiji Kubota Male 13 M45 3 04:32:43 18
5018 Jon Cole Male 14 M45 4 Gillingham Trotters 04:33:47 19
5074 Ginny Willey Female 6 F35 3 Middleton Harriers 04:37:11 20
5079 Andy Horsley Male 15 M45 5 Wimborne AC 04:38:43 21
5031 Nigel Rogerson Male 16 M35 3 Lytchett Manor Striders 04:39:22 22
5097 Tobias Hinchcliffe Male 17 MOPEN 2 Weston AC 04:39:49 23
5098 John Hinchcliffe Male 18 M55 1 Weston AC 04:40:19 24
5133 Ian J Berry Male 19 M35 4 Winchester & District AC 04:42:30 25
5120 David Ayling Male 20 MOPEN 3 Reading Joggers 04:42:48 26
5143 Mark BROOKS Male 21 M55 2 DARTMOR RUNNERS 04:43:00 27
5121 Steve Ambrose Male 22 M45 6 Harlow RC 04:43:19 28
5129 Nicholas Kaiser Male 23 M55 3 Totley Tigers AC 04:43:28 29
5087 Sarah Hewitt Female 7 F35 4 04:43:51 30
5108 Robert Cameron-Wood Male 24 M40 5 Hastings Runners 04:44:55 31
5063 Dave Williams Male 25 M50 4 Portsmouth Joggers 04:44:58 32
5141 James WITHERS Male 26 M50 5 04:45:01 33
5030 Lisa Hale Female 8 FOPEN 2 Sandhurst Joggers 04:45:44 34
5008 Stuart Grimshaw Male 27 MOPEN 4 04:45:45 35
5138 MIKE HOBBS Male 28 M45 7 Gillingham Trotters 04:46:47 36
5102 Richard New Male 29 M35 5 04:47:01 37
5038 Mich Hardie Male 30 M40 6 Portsmouth Joggers 04:47:45 38
5091 Paul Brackett Male 31 M50 6 Woodstock RC 04:47:54 39
5028 Lee Firman Male 32 MOPEN 5 04:48:22 40
5145 FABRICE LEISTNER Male 33 M40 7 04:50:15 41
5150 Runner Number 5150 Male 34 MOPEN 6 04:50:24 42
5044 James Mulford Male 35 MOPEN 7 04:50:32 43
5127 Paul Stout Male 36 M35 6 04:55:21 44
5014 Paul Ali Male 37 M35 7 04:55:21 45
5023 David Jones Male 38 M35 8 Poole AC 04:55:55 46
5032 Jason Robbins Male 39 M40 8 Poole AC 04:55:55 47
5024 Peter Rabjohns Male 40 M35 9 Poole AC 04:55:56 48
5043 Robert Edwards Male 41 MOPEN 8 04:57:12 49
5136 IAN HOLMES Male 42 M40 9 Gillingham Trotters 04:57:22 50
5144 David SZOSTAK Male 43 M40 10 POOLE RUNNERS 04:59:01 51
5078 Merilyn Davis Female 9 F50 1 The Stragglers 04:59:22 52
5099 Paul Jenkinson Male 44 M40 11 Serpentine RC 04:59:58 53
5004 Stephen Scally Male 45 M40 12 Littledown Harriers 05:00:30 54
5055 Deborah Pitt Female 10 FOPEN 3 Telford Harriers 05:00:30 55
5037 Daniel Henderson Male 46 MOPEN 9 05:01:20 56
5054 Jon Gateley Male 47 MOPEN 10 05:01:33 57
5112 Barry Miller Male 48 MOPEN 11 05:07:59 58
5093 Sam Lloyd Male 49 MOPEN 12 CS Runners and Riders 05:10:46 59
5011 David Metherell Male 50 MOPEN 13 05:12:27 60
5107 Benjamin Rollins Male 51 MOPEN 14 Trail Running Asscoiation 05:13:47 61
5140 IAN DAVIES Male 52 M50 7 BIRKENHEAD AC 05:14:33 62
5105 Shirley Dyson-Laurie Female 11 F60 1 Winchester & District AC 05:14:43 63
5090 John Wakefield Male 53 M40 13 Serpentine RC 05:15:02 64
5147 Runner Number 5147 Male 54 MOPEN 15 05:15:04 65
5036 Ellen Cottom Female 12 F35 5 05:17:06 66
5088 Rush Yadave Male 55 M55 4 100 Marathon Club 05:17:49 67
5134 Peter Hewitt Male 56 M35 10 gosport road runners 05:18:59 68
5010 Chris Edmonds Male 57 M50 8 Ultra Poole AC 05:19:08 69
5034 Jacqueline Millett Female 13 F55 1 The Stragglers 05:19:10 70
5029 Richard Bunn Male 58 M35 11 Peel RR 05:20:55 71
5118 Tricia Bunn Female 14 F35 6 Peel RR 05:20:56 72
5116 Frazer McCarthy Male 59 M40 14 North Dorset Triathlon Club 05:21:01 73
5022 Yin-Hai Cheung Female 15 F35 7 Sandwell Valley RC 05:21:16 74
5104 Simon Mountford Male 60 M40 15 05:24:04 75
5125 Angela Tillman Female 16 F35 8 Dartford RR 05:24:42 76
5103 Richard Leahy Male 61 M40 16 Dartford RR 05:24:42 77
5013 Jo Oakes Female 17 F35 9 Gosport RR 05:25:15 78
5035 Penni Dymond Female 18 F45 3 05:26:27 79
5009 Michelle Hayes Female 19 F45 4 Gosport RR 05:27:47 80
5039 David Whitehead Male 62 M60 1 Trail Running Asscoiation 05:28:01 81
5137 RITA WILLIAMS Female 20 F60 2 WARE JOGGERS 05:28:44 82
5076 David Fortune Male 63 M50 9 Cherwell Runners & Joggers 05:31:08 83
5111 Marie Doke Female 21 F45 5 05:31:13 84
5131 Wendy Nicholls Female 22 FOPEN 4 Dudley Kingswinford 05:34:27 85
5132 Richard Weremiuk Male 64 M35 12 LDWA 05:34:28 86
5021 Tony Lamming Male 65 M60 2 Olney Runners 05:35:07 87
5058 Sandra Hopkins Female 23 F45 6 05:38:08 88
5066 Alex Mitchell Male 66 M45 8 05:38:57 89
5012 Verity Bradley Female 24 F45 7 Istead and I field Harriers 05:39:04 90
5084 Louise O'Reilly Female 25 FOPEN 5 05:39:20 91
5015 Keith Whitaker Male 67 M60 3 Stubbington Green Runners 05:40:36 92
5047 Phil Bevis Male 68 M65 1 Banbury Harriers 05:40:54 93
5123 Matthew Tilley Male 69 MOPEN 16 05:42:43 94
5124 Jessica Casey Female 26 FOPEN 6 05:42:43 95
5089 Thomas Howell Male 70 MOPEN 17 05:45:48 96
5095 Kate Birkenhead Female 27 F50 2 05:50:36 97
5094 Colin Mair Male 71 M45 9 05:50:36 98
5071 Jo Lord Female 28 F45 8 Hay Hotfooters 05:50:38 99
5075 Lynn Cunningham Female 29 F50 3 Running Forever RC 05:51:48 100